MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Vágner Áron

Vágner Áron HUN
20

188 cm Magasság
75 kg Súly
Dobóhátvéd Poszt
2007 Születési év
Box score Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 4 2 7.8 19 1.8 3.5 50 1 5.8 17.4 1.3 1.5 83.3 2 0.3 2.3 1.8 2.8 2.5 1.8 1.8 0 0.5 5.8
Total 4 2 31 76 7 14 50 4 23 17.4 5 6 83.3 8 1 9 7 11 10 7 7 0 2 23
40 perc 4 2 16.3 40 3.7 7.4 50 2.1 12.1 17.4 2.6 3.2 83.3 4.2 0.5 4.7 3.7 5.8 5.3 3.7 3.7 0 1.1 12.1
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért

Összesítés

29.7%
Összesített pontosság
11
sikeres dobás
37
kísérlet

Bontás

2 pontos:7/14 (50,0%)
3 pontos:4/23 (17,4%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 04. 28. PTE-PEAC PTE-PEAC 95 –69 14 24 4 4 100 2 8 25 0 0 0 0 0 0 3 2 4 0 5 0 0 14
2 2026. 05. 07. Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 82 –79 * 1 11 0 4 0 0 3 0 1 2 50 1 0 1 0 2 0 2 1 0 2 -5
2 2026. 05. 12. Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 87 –83 14 23 3 5 60 2 9 22.2 2 2 100 3 1 4 3 5 2 3 0 0 0 10
2 2026. 05. 14. Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 84 –87 * 2 18 0 1 0 0 3 0 2 2 100 4 0 4 1 2 4 2 1 0 0 4
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld 3 1 4.714 1751 1.34 26 66.766.7 0.31 1.34 2525 13 13 100100 0.31 00 0.31 1.34 1.34 1.75 1.34 0.72 00 00 5.316
2025/2026 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld 17 2 2.135 10.6181 0.35 1.119 26.326.3 0.46 1.628 21.421.4 0.47 0.610 70.170.1 0.813 0.35 1.118 0.610 117 1.221 0.610 0.46 00 0.23 1.423
2026/2027 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld 4 1 1.35 2.811 0.31 0.31 100100 0.31 0.52 5050 00 00 00 0.31 00 0.31 00 00 0.83 00 00 00 00 1.35
3 szezon Eszterházy SC Eszterházy SC 24 4 2.754 10.1243 0.610 1.126 55.738.4 0.38 1.234 26.923.5 0.510 0.513 88.977 0.415 0.15 0.520 0.614 0.821 1.229 0.614 0.38 00 0.13 2.644
Összesítés 24 4 2.754 10.1243 0.610 1.126 55.738.4 0.38 1.234 26.923.5 0.510 0.513 88.977 0.415 0.15 0.520 0.614 0.821 1.229 0.614 0.38 00 0.13 2.644
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért 4 2 7.831 1976 1.87 3.514 5050 14 5.823 17.417.4 1.35 1.56 83.383.3 28 0.31 2.39 1.87 2.811 2.510 1.87 1.87 00 0.52 5.823
1 szezon Eszterházy SC Eszterházy SC 4 2 7.831 1976 1.87 3.514 5050 14 5.823 17.417.4 1.35 1.56 83.383.3 28 0.31 2.39 1.87 2.811 2.510 1.87 1.87 00 0.52 5.823
Összesítés 4 2 7.831 1976 1.87 3.514 5050 14 5.823 17.417.4 1.35 1.56 83.383.3 28 0.31 2.39 1.87 2.811 2.510 1.87 1.87 00 0.52 5.823
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld 3 1 4.714 1751 1.34 26 66.766.7 0.31 1.34 2525 13 13 100100 0.31 00 0.31 1.34 1.34 1.75 1.34 0.72 00 00 5.316
2025/2026 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért 21 4 3.166 12.2257 0.612 1.633 36.436.4 0.510 2.451 19.619.6 0.612 0.816 7575 121 0.36 1.327 0.817 1.328 1.531 0.817 0.613 00 0.25 2.246
2026/2027 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld 4 1 1.35 2.811 0.31 0.31 100100 0.31 0.52 5050 00 00 00 0.31 00 0.31 00 00 0.83 00 00 00 00 1.35
3 szezon Eszterházy SC Eszterházy SC 28 6 385 10.7319 0.717 1.340 56.442.5 0.412 1.457 24.921.1 0.515 0.619 89.279 0.523 0.16 0.629 0.721 0.932 1.339 0.721 0.415 00 0.15 2.967
Összesítés 28 6 385 10.7319 0.717 1.340 56.442.5 0.412 1.457 24.921.1 0.515 0.619 89.279 0.523 0.16 0.629 0.721 0.932 1.339 0.721 0.415 00 0.15 2.967