| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld | 17 | 11 | 3.153 | 21.5366 | 0.59 | 1.526 | 34.634.6 | 0.59 | 1.933 | 27.327.3 | 0.58 | 117 | 47.147.1 | 2.644 | 0.47 | 351 | 1.118 | 1.322 | 2.746 | 1.933 | 1.221 | 0.23 | 0.24 | 6.3107 | |||
| 2025/2026 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld | 12 | 1 | 336 | 11.8142 | 0.34 | 0.810 | 4040 | 0.67 | 1.822 | 31.831.8 | 0.67 | 1.214 | 5050 | 0.67 | 0.34 | 0.911 | 0.78 | 1.214 | 2.429 | 1.518 | 0.810 | 00 | 0.22 | 3.441 | |||
| 2026/2027 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld | 5 | 0 | 00 | 2.211 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | 00 | 0.21 | 0.42 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | -0.2-1 | |||
| 3 szezon |
|
Eszterházy SC | 34 | 12 | 289 | 11.9519 | 0.313 | 0.937 | 33.635.1 | 0.416 | 1.558 | 25.427.6 | 0.415 | 0.731 | 48.648.4 | 1.152 | 0.312 | 1.464 | 0.626 | 0.937 | 1.877 | 1.353 | 0.731 | 0.13 | 0.16 | 3.2147 | ||||
| Összesítés | 34 | 12 | 289 | 11.9519 | 0.313 | 0.937 | 33.635.1 | 0.416 | 1.558 | 25.427.6 | 0.415 | 0.731 | 48.648.4 | 1.152 | 0.312 | 1.464 | 0.626 | 0.937 | 1.877 | 1.353 | 0.731 | 0.13 | 0.16 | 3.2147 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 4 | 2 | 4.317 | 22.389 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 1.35 | 1.87 | 71.471.4 | 0.83 | 0.31 | 14 | 1.87 | 1.56 | 3.313 | 3.313 | 28 | 00 | 00 | 936 | |||
| 1 szezon |
|
Eszterházy SC | 4 | 2 | 4.317 | 22.389 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 1.35 | 1.87 | 71.471.4 | 0.83 | 0.31 | 14 | 1.87 | 1.56 | 3.313 | 3.313 | 28 | 00 | 00 | 936 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 4.317 | 22.389 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 1.35 | 1.87 | 71.471.4 | 0.83 | 0.31 | 14 | 1.87 | 1.56 | 3.313 | 3.313 | 28 | 00 | 00 | 936 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 21 | 13 | 3.370 | 21.7455 | 0.612 | 1.531 | 38.738.7 | 0.511 | 1.838 | 28.928.9 | 0.613 | 1.124 | 54.254.2 | 2.247 | 0.48 | 2.655 | 1.225 | 1.328 | 2.859 | 2.246 | 1.429 | 0.13 | 0.24 | 6.8143 | |||
| 2025/2026 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld | 12 | 1 | 336 | 11.8142 | 0.34 | 0.810 | 4040 | 0.67 | 1.822 | 31.831.8 | 0.67 | 1.214 | 5050 | 0.67 | 0.34 | 0.911 | 0.78 | 1.214 | 2.429 | 1.518 | 0.810 | 00 | 0.22 | 3.441 | |||
| 2026/2027 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld | 5 | 0 | 00 | 2.211 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | 00 | 0.21 | 0.42 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | -0.2-1 | |||
| 3 szezon |
|
Eszterházy SC | 38 | 14 | 2.1106 | 11.9608 | 0.316 | 0.842 | 3638.1 | 0.418 | 1.463 | 26.128.6 | 0.420 | 0.838 | 52.152.6 | 155 | 0.313 | 1.368 | 0.633 | 0.943 | 1.990 | 1.466 | 0.739 | 03 | 0.16 | 3.3183 | ||||
| Összesítés | 38 | 14 | 2.1106 | 11.9608 | 0.316 | 0.842 | 3638.1 | 0.418 | 1.463 | 26.128.6 | 0.420 | 0.838 | 52.152.6 | 155 | 0.313 | 1.368 | 0.633 | 0.943 | 1.990 | 1.466 | 0.739 | 03 | 0.16 | 3.3183 | ||||||