| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 5 | 18 | 31.6 | 5.6 | 9.8 | 57.1 | 1.2 | 4 | 30 | 3.2 | 4.2 | 76.2 | 5 | 3 | 8 | 1.2 | 1.8 | 4 | 4 | 0.8 | 0.6 | 0.8 | 22.8 | |||||||||
| Total | 5 | 5 | 90 | 158 | 28 | 49 | 57.1 | 6 | 20 | 30 | 16 | 21 | 76.2 | 25 | 15 | 40 | 6 | 9 | 20 | 20 | 4 | 3 | 4 | 114 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 5 | 22.8 | 40 | 7.1 | 12.4 | 57.1 | 1.5 | 5.1 | 30 | 4.1 | 5.3 | 76.2 | 6.3 | 3.8 | 10.1 | 1.5 | 2.3 | 5.1 | 5.1 | 1 | 0.8 | 1 | 28.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 17. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 88 –58 | * | 18 | 32 | 6 | 7 | 85.7 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 5 | 60 | 4 | 3 | 7 | 0 | 4 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 21 | |||
| 1 | 2026. 04. 22. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 83 –81 | * | 18 | 31 | 7 | 10 | 70 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 8 | 2 | 10 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 28 | |||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 91 –61 | * | 10 | 32 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 100 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 11 | |||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
PTE-PEAC | 97 –90 | * | 18 | 33 | 4 | 8 | 50 | 1 | 2 | 50 | 7 | 10 | 70 | 3 | 4 | 7 | 3 | 2 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 | 25 | |||
| 2 | 2026. 05. 14. |
|
PTE-PEAC | 82 –103 | * | 26 | 30 | 7 | 15 | 46.7 | 3 | 7 | 42.9 | 3 | 3 | 100 | 6 | 4 | 10 | 1 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 29 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Salgótarjáni KSE | Férfi NB I. B Piros | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 20 | 12 | 10.2203 | 24.4487 | 2.958 | 5.3106 | 54.754.7 | 119 | 360 | 31.731.7 | 1.530 | 2.142 | 71.471.4 | 3.875 | 1.835 | 5.5110 | 0.918 | 1.836 | 3.161 | 1.734 | 120 | 0.47 | 0.48 | 12.8255 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 19 | 15 | 12.3234 | 26.3499 | 3.975 | 7.3138 | 54.354.3 | 0.714 | 2.446 | 30.430.4 | 2.242 | 3.668 | 61.861.8 | 3.872 | 2.140 | 5.9112 | 0.714 | 2.241 | 3.567 | 2.853 | 119 | 0.713 | 0.510 | 14.9283 | |||
| 1 szezon |
|
Salgótarjáni KSE | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 2 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 39 | 27 | 11.2437 | 25.3986 | 3.4133 | 6.3244 | 54.554.5 | 0.833 | 2.7106 | 31.131.1 | 1.972 | 2.8110 | 65.365.5 | 3.8147 | 1.975 | 5.7222 | 0.832 | 277 | 3.3128 | 2.287 | 139 | 0.520 | 0.518 | 13.8538 | ||||
| Összesítés | 40 | 27 | 7.5437 | 16.9986 | 2.3133 | 4.2244 | 54.554.5 | 0.633 | 1.8106 | 31.131.1 | 1.272 | 1.9110 | 65.365.5 | 2.5147 | 1.375 | 3.8222 | 0.532 | 1.377 | 2.2128 | 1.587 | 0.739 | 0.320 | 0.318 | 9.2538 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Salgótarjáni KSE | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 3 | 0 | 7.723 | 2163 | 2.37 | 5.316 | 43.743.7 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 13 | 1.75 | 6060 | 5.717 | 0.72 | 6.319 | 0.31 | 26 | 1.75 | 1.34 | 13 | 13 | 00 | 10.732 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 5 | 5 | 1890 | 31.6158 | 5.628 | 9.849 | 57.157.1 | 1.26 | 420 | 3030 | 3.216 | 4.221 | 76.276.2 | 525 | 315 | 840 | 1.26 | 1.89 | 420 | 420 | 0.84 | 0.63 | 0.84 | 22.8114 | |||
| 1 szezon |
|
Salgótarjáni KSE | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 2 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 8 | 5 | 12.8113 | 26.3221 | 435 | 7.665 | 52.453.8 | 0.98 | 326 | 31.130.8 | 2.119 | 2.926 | 71.673.1 | 5.342 | 1.817 | 7.259 | 0.87 | 1.915 | 2.825 | 2.724 | 0.97 | 0.86 | 0.44 | 16.7146 | ||||
| Összesítés | 9 | 5 | 8.6113 | 17.5221 | 2.635 | 565 | 52.453.8 | 0.68 | 226 | 31.130.8 | 1.419 | 226 | 71.673.1 | 3.642 | 1.217 | 4.859 | 0.57 | 1.315 | 1.925 | 1.824 | 0.67 | 0.56 | 0.34 | 11.2146 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Salgótarjáni KSE | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 2 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 23 | 12 | 9.8226 | 23.9550 | 2.865 | 5.3122 | 53.353.3 | 0.921 | 2.966 | 31.831.8 | 1.433 | 247 | 70.270.2 | 492 | 1.637 | 5.6129 | 0.819 | 1.842 | 2.966 | 1.738 | 123 | 0.410 | 0.38 | 12.5287 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 24 | 20 | 13.5324 | 27.4657 | 4.3103 | 7.8187 | 55.155.1 | 0.820 | 2.766 | 30.330.3 | 2.458 | 3.789 | 65.265.2 | 497 | 2.355 | 6.3152 | 0.820 | 2.150 | 3.687 | 373 | 123 | 0.716 | 0.614 | 16.5397 | |||
| 1 szezon |
|
Salgótarjáni KSE | 2 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 2 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 47 | 32 | 11.7550 | 25.61207 | 3.6168 | 6.5309 | 54.354.4 | 0.941 | 2.8132 | 31.131.1 | 1.991 | 2.9136 | 6766.9 | 4189 | 292 | 6281 | 0.839 | 292 | 3.2153 | 2.3111 | 146 | 0.626 | 0.522 | 14.5684 | ||||
| Összesítés | 49 | 32 | 7.8550 | 17.11207 | 2.4168 | 4.4309 | 54.354.4 | 0.641 | 1.9132 | 31.131.1 | 1.391 | 1.9136 | 6766.9 | 2.7189 | 1.392 | 4281 | 0.639 | 1.392 | 2.2153 | 1.6111 | 0.746 | 0.426 | 0.322 | 9.7684 | ||||||