| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 2 | 5.6 | 16.2 | 0.8 | 1.6 | 50 | 1.2 | 3.2 | 37.5 | 0.4 | 0.4 | 100 | 1.4 | 0 | 1.4 | 0.4 | 1.2 | 3.4 | 0.4 | 1.2 | 0.2 | 0 | 5.2 | |||||||||
| Total | 5 | 2 | 28 | 81 | 4 | 8 | 50 | 6 | 16 | 37.5 | 2 | 2 | 100 | 7 | 0 | 7 | 2 | 6 | 17 | 2 | 6 | 1 | 0 | 26 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 2 | 13.8 | 40 | 2 | 4 | 50 | 3 | 7.9 | 37.5 | 1 | 1 | 100 | 3.5 | 0 | 3.5 | 1 | 3 | 8.4 | 1 | 3 | 0.5 | 0 | 12.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
PTE-PEAC | 82 –74 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 1 | 2026. 04. 28. |
|
PTE-PEAC | 95 –69 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 82 –79 | * | 8 | 27 | 0 | 3 | 0 | 2 | 5 | 40 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||
| 2 | 2026. 05. 12. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 87 –83 | 6 | 11 | 3 | 3 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 2 | 2026. 05. 14. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 84 –87 | * | 5 | 32 | 1 | 2 | 50 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 6 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld | 26 | 5 | 2.565 | 11.9309 | 0.39 | 0.822 | 40.940.9 | 0.411 | 1.846 | 23.923.9 | 0.514 | 0.718 | 77.777.7 | 0.615 | 0.39 | 0.924 | 0.38 | 0.822 | 1.744 | 0.719 | 0.411 | 00 | 0.13 | 253 | |||
| 2024/2025 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld | 7 | 0 | 0.96 | 5.136 | 00 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.96 | 33.433.4 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.11 | 0.64 | 1.39 | 00 | 17 | 00 | 00 | 1.39 | |||
| 2025/2026 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld | 14 | 0 | 3.245 | 7.9110 | 0.46 | 1.116 | 37.537.5 | 0.69 | 1.724 | 37.537.5 | 0.46 | 0.710 | 60.160.1 | 0.912 | 0.34 | 1.116 | 0.23 | 0.34 | 114 | 0.57 | 0.45 | 00 | 0.11 | 3.143 | |||
| 2026/2027 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld | 5 | 2 | 0.84 | 840 | 00 | 0.42 | 00 | 0.21 | 1.26 | 16.716.7 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 0.42 | 0.42 | 0.84 | 0.42 | 0.42 | 1.68 | 0.63 | 0.42 | 0.21 | 00 | 1.26 | |||
| 4 szezon |
|
Eszterházy SC | 52 | 7 | 1.8120 | 8.2495 | 0.215 | 0.742 | 2935.7 | 0.423 | 1.482 | 2828.1 | 0.321 | 0.530 | 64.670 | 0.632 | 0.317 | 0.949 | 0.314 | 0.532 | 1.475 | 0.529 | 0.525 | 0.11 | 04 | 1.9111 | ||||
| Összesítés | 52 | 7 | 1.8120 | 8.2495 | 0.215 | 0.742 | 2935.7 | 0.423 | 1.482 | 2828.1 | 0.321 | 0.530 | 64.670 | 0.632 | 0.317 | 0.949 | 0.314 | 0.532 | 1.475 | 0.529 | 0.525 | 0.11 | 04 | 1.9111 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 8 | 2 | 4.334 | 13.1105 | 0.43 | 18 | 37.537.5 | 18 | 2.621 | 38.138.1 | 0.54 | 0.65 | 8080 | 0.65 | 0.43 | 18 | 0.97 | 0.54 | 1.411 | 18 | 0.43 | 0.11 | 0.32 | 4.838 | |||
| 2024/2025 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 2 | 0 | 1.53 | 510 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2025/2026 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 5 | 2 | 5.628 | 16.281 | 0.84 | 1.68 | 5050 | 1.26 | 3.216 | 37.537.5 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 1.47 | 00 | 1.47 | 0.42 | 1.26 | 3.417 | 0.42 | 1.26 | 0.21 | 00 | 5.226 | |||
| 3 szezon |
|
Eszterházy SC | 15 | 4 | 3.865 | 11.4196 | 0.47 | 0.916 | 45.243.8 | 0.915 | 2.641 | 34.536.6 | 0.36 | 0.37 | 87.885.7 | 0.712 | 0.13 | 0.815 | 0.49 | 0.610 | 1.829 | 0.611 | 0.59 | 0.12 | 0.12 | 3.565 | ||||
| Összesítés | 15 | 4 | 3.865 | 11.4196 | 0.47 | 0.916 | 45.243.8 | 0.915 | 2.641 | 34.536.6 | 0.36 | 0.37 | 87.885.7 | 0.712 | 0.13 | 0.815 | 0.49 | 0.610 | 1.829 | 0.611 | 0.59 | 0.12 | 0.12 | 3.565 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 34 | 7 | 2.999 | 12.2414 | 0.412 | 0.930 | 4040 | 0.619 | 267 | 28.428.4 | 0.518 | 0.723 | 78.278.2 | 0.620 | 0.412 | 0.932 | 0.415 | 0.826 | 1.655 | 0.827 | 0.414 | 01 | 0.15 | 2.791 | |||
| 2024/2025 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 9 | 0 | 19 | 5.146 | 00 | 0.22 | 00 | 0.33 | 1.110 | 3030 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.22 | 0.65 | 0.11 | 0.44 | 1.110 | 0.11 | 0.87 | 00 | 00 | 1.110 | |||
| 2025/2026 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 19 | 2 | 3.873 | 10.1191 | 0.510 | 1.324 | 41.741.7 | 0.815 | 2.140 | 37.537.5 | 0.48 | 0.612 | 66.766.7 | 119 | 0.24 | 1.223 | 0.35 | 0.510 | 1.631 | 0.59 | 0.611 | 0.11 | 0.11 | 3.669 | |||
| 2026/2027 |
|
Eszterházy SC | Férfi NB I. B Zöld | 5 | 2 | 0.84 | 840 | 00 | 0.42 | 00 | 0.21 | 1.26 | 16.716.7 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 0.42 | 0.42 | 0.84 | 0.42 | 0.42 | 1.68 | 0.63 | 0.42 | 0.21 | 00 | 1.26 | |||
| 4 szezon |
|
Eszterházy SC | 67 | 11 | 2.1185 | 8.8691 | 0.222 | 0.758 | 31.837.9 | 0.538 | 1.6123 | 29.530.9 | 0.327 | 0.437 | 67.473 | 0.644 | 0.320 | 0.964 | 0.323 | 0.542 | 1.5104 | 0.540 | 0.534 | 0.13 | 06 | 2.2176 | ||||
| Összesítés | 67 | 11 | 2.1185 | 8.8691 | 0.222 | 0.758 | 31.837.9 | 0.538 | 1.6123 | 29.530.9 | 0.327 | 0.437 | 67.473 | 0.644 | 0.320 | 0.964 | 0.323 | 0.542 | 1.5104 | 0.540 | 0.534 | 0.13 | 06 | 2.2176 | ||||||