| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 7 | 13 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 7 | 13 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 21.5 | 40 | 3.1 | 6.2 | 50 | 3.1 | 12.3 | 25 | 6.2 | 6.2 | 100 | 3.1 | 3.1 | 6.2 | 0 | 0 | 6.2 | 6.2 | 3.1 | 0 | 0 | 24.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2026. 05. 14. |
|
GYKC UNI Győr | 82 –103 | * | 7 | 13 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld | 22 | 3 | 3.373 | 13.5296 | 0.36 | 0.818 | 33.433.4 | 0.919 | 3.271 | 26.826.8 | 0.24 | 0.36 | 66.766.7 | 0.614 | 0.12 | 0.716 | 0.511 | 0.715 | 122 | 0.510 | 1.328 | 00 | 00 | 2.657 | |||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 19 | 5 | 357 | 12.2232 | 0.24 | 1.120 | 2020 | 0.714 | 238 | 36.936.9 | 0.47 | 0.510 | 7070 | 0.47 | 0.35 | 0.612 | 0.510 | 0.48 | 1.732 | 0.815 | 1.222 | 00 | 00 | 3.465 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 11 | 0 | 3.538 | 8.594 | 0.44 | 1.112 | 33.433.4 | 0.89 | 2.527 | 33.333.3 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 0.56 | 0.11 | 0.67 | 0.22 | 0.89 | 1.213 | 0.67 | 0.67 | 00 | 0.11 | 2.325 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 4.527 | 1060 | 0.53 | 1.59 | 33.333.3 | 16 | 4.225 | 2424 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 1.27 | 00 | 1.27 | 0.53 | 0.85 | 1.27 | 0.85 | 0.74 | 00 | 00 | 2.314 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 22 | 3 | 3.373 | 13.5296 | 0.36 | 0.818 | 33.433.4 | 0.919 | 3.271 | 26.826.8 | 0.24 | 0.36 | 66.766.7 | 0.614 | 0.12 | 0.716 | 0.511 | 0.715 | 122 | 0.510 | 1.328 | 00 | 00 | 2.657 | ||||
| 3 szezon |
|
PTE-PEAC | 36 | 5 | 3.7122 | 10.3386 | 0.411 | 1.241 | 29.526.9 | 0.929 | 2.990 | 29.632.2 | 0.413 | 0.619 | 66.268.4 | 0.720 | 0.16 | 0.826 | 0.415 | 0.722 | 1.352 | 0.827 | 0.833 | 00 | 01 | 2.7104 | ||||
| Összesítés | 58 | 8 | 3.6195 | 11.1682 | 0.317 | 1.159 | 30.228.8 | 0.948 | 3161 | 28.929.8 | 0.317 | 0.525 | 66.368 | 0.734 | 0.18 | 0.842 | 0.426 | 0.737 | 1.374 | 0.737 | 0.961 | 00 | 01 | 2.7161 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 3 | 0 | 5.316 | 1236 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.31 | 1.34 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 1.34 | 00 | 0.31 | 4.714 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 1 | 1 | 77 | 1313 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 44 | 2525 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 88 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 3 | 0 | 5.316 | 1236 | 0.72 | 2.37 | 28.628.6 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 13 | 0.31 | 1.34 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 1.34 | 00 | 0.31 | 4.714 | ||||
| 1 szezon |
|
PTE-PEAC | 1 | 1 | 77 | 1313 | 11 | 22 | 5050 | 11 | 44 | 2525 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 88 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 6.223 | 12.549 | 0.83 | 2.29 | 38.533.3 | 1.25 | 3.211 | 36.845.4 | 12 | 12 | 100100 | 14 | 0.72 | 1.76 | 00 | 0.32 | 1.23 | 12 | 1.25 | 00 | 0.21 | 6.322 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 25 | 3 | 3.689 | 13.3332 | 0.38 | 125 | 3232 | 0.923 | 3.178 | 29.529.5 | 0.24 | 0.26 | 66.766.7 | 0.717 | 0.13 | 0.820 | 0.411 | 0.717 | 0.923 | 0.410 | 1.332 | 00 | 01 | 2.871 | |||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 19 | 5 | 357 | 12.2232 | 0.24 | 1.120 | 2020 | 0.714 | 238 | 36.936.9 | 0.47 | 0.510 | 7070 | 0.47 | 0.35 | 0.612 | 0.510 | 0.48 | 1.732 | 0.815 | 1.222 | 00 | 00 | 3.465 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 12 | 1 | 3.845 | 8.9107 | 0.45 | 1.214 | 35.735.7 | 0.810 | 2.631 | 32.232.2 | 0.45 | 0.56 | 83.383.3 | 0.67 | 0.22 | 0.79 | 0.22 | 0.79 | 1.315 | 0.79 | 0.78 | 00 | 0.11 | 2.733 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 4.527 | 1060 | 0.53 | 1.59 | 33.333.3 | 16 | 4.225 | 2424 | 0.53 | 0.85 | 6060 | 1.27 | 00 | 1.27 | 0.53 | 0.85 | 1.27 | 0.85 | 0.74 | 00 | 00 | 2.314 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 25 | 3 | 3.689 | 13.3332 | 0.38 | 125 | 3232 | 0.923 | 3.178 | 29.529.5 | 0.24 | 0.26 | 66.766.7 | 0.717 | 0.13 | 0.820 | 0.411 | 0.717 | 0.923 | 0.410 | 1.332 | 00 | 01 | 2.871 | ||||
| 3 szezon |
|
PTE-PEAC | 37 | 6 | 3.8129 | 10.4399 | 0.412 | 1.243 | 30.327.9 | 0.930 | 2.994 | 29.431.9 | 0.415 | 0.621 | 69.171.4 | 0.721 | 0.17 | 0.828 | 0.415 | 0.722 | 1.454 | 0.829 | 0.834 | 00 | 01 | 2.8112 | ||||
| Összesítés | 62 | 9 | 3.7218 | 11.1731 | 0.420 | 1.268 | 30.729.4 | 0.953 | 3172 | 29.430.8 | 0.419 | 0.527 | 68.870.4 | 0.738 | 0.110 | 0.848 | 0.426 | 0.739 | 1.377 | 0.739 | 0.966 | 00 | 02 | 2.8183 | ||||||