| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 5 | 10.2 | 23.2 | 3 | 5.6 | 53.6 | 0.6 | 2 | 30 | 2.4 | 2.4 | 100 | 4.6 | 0.4 | 5 | 1 | 3.4 | 3.2 | 2.4 | 2.6 | 0 | 0 | 13.8 | |||||||||
| Total | 5 | 5 | 51 | 116 | 15 | 28 | 53.6 | 3 | 10 | 30 | 12 | 12 | 100 | 23 | 2 | 25 | 5 | 17 | 16 | 12 | 13 | 0 | 0 | 69 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 5 | 17.6 | 40 | 5.2 | 9.7 | 53.6 | 1 | 3.4 | 30 | 4.1 | 4.1 | 100 | 7.9 | 0.7 | 8.6 | 1.7 | 5.9 | 5.5 | 4.1 | 4.5 | 0 | 0 | 23.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Eszterházy SC | 82 –74 | * | 15 | 26 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | 100 | 5 | 2 | 7 | 0 | 5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 16 | |||
| 1 | 2026. 04. 23. |
|
Eszterházy SC | 91 –88 | * | 6 | 23 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 3 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10 | |||
| 1 | 2026. 04. 28. |
|
Eszterházy SC | 95 –69 | * | 0 | 17 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | |||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
GYKC UNI Győr | 97 –90 | * | 11 | 19 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 4 | 0 | 4 | 0 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||
| 2 | 2026. 05. 14. |
|
GYKC UNI Győr | 82 –103 | * | 19 | 31 | 3 | 8 | 37.5 | 3 | 4 | 75 | 4 | 4 | 100 | 9 | 0 | 9 | 2 | 2 | 2 | 3 | 6 | 0 | 0 | 31 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld | 7 | 1 | 3.424 | 12.688 | 0.96 | 2.115 | 4040 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 1.39 | 1.410 | 9090 | 2.316 | 0.64 | 2.920 | 0.64 | 1.39 | 2.719 | 17 | 0.96 | 00 | 0.11 | 5.639 | |||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 16 | 4 | 2.134 | 11.3180 | 0.69 | 1.727 | 33.433.4 | 0.11 | 0.58 | 12.612.6 | 0.813 | 1.118 | 72.372.3 | 1.320 | 0.35 | 1.625 | 0.58 | 0.813 | 1.626 | 0.915 | 1.422 | 00 | 0.12 | 3.861 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 17 | 8 | 6.5111 | 19.6334 | 1.628 | 3.153 | 52.852.8 | 0.813 | 2.644 | 29.629.6 | 0.916 | 1.423 | 69.569.5 | 2.441 | 0.611 | 3.152 | 1.424 | 2.136 | 2.441 | 1.119 | 1.525 | 0.23 | 0.23 | 7.9135 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 1 | 1.34 | 15.747 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 1.75 | 1.75 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 0.31 | 13 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 7 | 1 | 3.424 | 12.688 | 0.96 | 2.115 | 4040 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 1.39 | 1.410 | 9090 | 2.316 | 0.64 | 2.920 | 0.64 | 1.39 | 2.719 | 17 | 0.96 | 00 | 0.11 | 5.639 | ||||
| 3 szezon |
|
PTE-PEAC | 36 | 13 | 3.3149 | 15.5561 | 139 | 2.588 | 38.544.3 | 0.314 | 1.455 | 20.325.5 | 0.629 | 0.841 | 70.870.7 | 1.866 | 0.518 | 2.384 | 0.733 | 1.554 | 1.972 | 0.936 | 1.249 | 0.24 | 0.26 | 4.3199 | ||||
| Összesítés | 43 | 14 | 3.4173 | 14.8649 | 0.945 | 2.4103 | 38.843.7 | 0.215 | 1.259 | 20.825.5 | 0.838 | 151 | 77.874.5 | 1.982 | 0.522 | 2.5104 | 0.737 | 1.563 | 2.191 | 0.943 | 1.155 | 0.14 | 0.27 | 4.6238 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 3 | 1 | 1.34 | 10.732 | 0.31 | 4.313 | 7.77.7 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 2.78 | 0.31 | 39 | 0.31 | 0.31 | 2.78 | 0.72 | 13 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 5 | 5 | 10.251 | 23.2116 | 315 | 5.628 | 53.653.6 | 0.63 | 210 | 3030 | 2.412 | 2.412 | 100100 | 4.623 | 0.42 | 525 | 15 | 3.417 | 3.216 | 2.412 | 2.613 | 00 | 00 | 13.869 | |||
| 2 szezon |
|
PTE-PEAC | 8 | 6 | 5.855 | 16.9148 | 1.716 | 541 | 33.639 | 0.33 | 110 | 3030 | 1.514 | 1.916 | 82.287.5 | 3.631 | 0.43 | 434 | 0.76 | 1.918 | 2.924 | 1.514 | 1.816 | 00 | 00 | 7.673 | ||||
| Összesítés | 8 | 6 | 5.855 | 16.9148 | 1.716 | 541 | 33.639 | 0.33 | 110 | 3030 | 1.514 | 1.916 | 82.287.5 | 3.631 | 0.43 | 434 | 0.76 | 1.918 | 2.924 | 1.514 | 1.816 | 00 | 00 | 7.673 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld | 7 | 1 | 3.424 | 12.688 | 0.96 | 2.115 | 4040 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 1.39 | 1.410 | 9090 | 2.316 | 0.64 | 2.920 | 0.64 | 1.39 | 2.719 | 17 | 0.96 | 00 | 0.11 | 5.639 | |||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 19 | 5 | 238 | 11.2212 | 0.510 | 2.140 | 2525 | 0.11 | 0.48 | 12.612.6 | 0.815 | 1.222 | 68.268.2 | 1.528 | 0.36 | 1.834 | 0.59 | 0.714 | 1.834 | 0.917 | 1.325 | 00 | 0.12 | 3.465 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 22 | 13 | 7.4162 | 20.5450 | 243 | 3.781 | 53.153.1 | 0.716 | 2.554 | 29.629.6 | 1.328 | 1.635 | 8080 | 2.964 | 0.613 | 3.577 | 1.329 | 2.453 | 2.657 | 1.431 | 1.738 | 0.13 | 0.13 | 9.3204 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 1 | 1.34 | 15.747 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 1.75 | 1.75 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 0.31 | 13 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 7 | 1 | 3.424 | 12.688 | 0.96 | 2.115 | 4040 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 1.39 | 1.410 | 9090 | 2.316 | 0.64 | 2.920 | 0.64 | 1.39 | 2.719 | 17 | 0.96 | 00 | 0.11 | 5.639 | ||||
| 3 szezon |
|
PTE-PEAC | 44 | 19 | 3.6204 | 15.8709 | 155 | 2.8129 | 37.242.6 | 0.317 | 1.365 | 20.126.2 | 0.743 | 0.957 | 7575.4 | 297 | 0.521 | 2.5118 | 0.739 | 1.672 | 296 | 150 | 1.265 | 0.24 | 0.26 | 4.6272 | ||||
| Összesítés | 51 | 20 | 3.5228 | 15797 | 161 | 2.6144 | 37.842.4 | 0.218 | 1.169 | 20.826.1 | 0.852 | 167 | 80.277.6 | 2.1113 | 0.525 | 2.6138 | 0.743 | 1.581 | 2.2115 | 157 | 1.171 | 0.14 | 0.27 | 4.8311 | ||||||