MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Bősz Richárd

Bősz Richárd HUN
2

182 cm Magasság
68 kg Súly
Irányító Poszt
2004 Születési év
Box score Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 6 4 7.8 27.2 0.7 2.2 30.8 2 6.7 30 0.5 1 50 2.8 1 3.8 1.3 0.8 2.7 2.3 5 0 0 12.8
Total 6 4 47 163 4 13 30.8 12 40 30 3 6 50 17 6 23 8 5 16 14 30 0 0 77
40 perc 6 4 11.5 40 1 3.2 30.8 2.9 9.8 30 0.7 1.5 50 4.2 1.5 5.6 2 1.2 3.9 3.4 7.4 0 0 18.9
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért

Összesítés

30.2%
Összesített pontosság
16
sikeres dobás
53
kísérlet

Bontás

2 pontos:4/13 (30,8%)
3 pontos:12/40 (30,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2026. 04. 17. GYKC UNI Győr GYKC UNI Győr 88 –58 9 17 0 2 0 3 5 60 0 0 0 3 0 3 0 0 1 1 3 0 0 12
1 2026. 04. 22. GYKC UNI Győr GYKC UNI Győr 83 –81 6 19 0 1 0 2 5 40 0 0 0 3 0 3 2 1 2 1 3 0 0 10
1 2026. 04. 24. GYKC UNI Győr GYKC UNI Győr 91 –61 * 4 33 0 1 0 1 4 25 1 2 50 3 1 4 3 1 4 4 8 0 0 17
2 2026. 05. 07. Eszterházy SC Eszterházy SC 82 –79 * 14 34 2 6 33.3 3 10 30 1 1 100 4 2 6 1 1 3 2 5 0 0 16
2 2026. 05. 12. Eszterházy SC Eszterházy SC 87 –83 * 14 33 2 3 66.7 3 10 30 1 3 33.3 2 2 4 1 1 3 5 4 0 0 17
2 2026. 05. 14. Eszterházy SC Eszterházy SC 84 –87 * 0 27 0 0 0 0 6 0 0 0 0 2 1 3 1 1 3 1 7 0 0 5
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld 17 1 2.135 8.5145 0.12 0.813 15.415.4 0.58 1.628 28.628.6 0.47 0.58 87.587.5 0.610 0.12 0.712 0.23 0.916 0.814 0.813 0.611 00 00 1.526
2023/2024 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld 26 2 379 12.6327 0.512 1.436 33.433.4 0.717 2.258 29.329.3 0.24 0.26 66.766.7 1.128 0.25 1.333 0.717 0.924 1.847 0.717 1.641 01 0.12 3.797
2024/2025 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld 21 7 5.2109 23.5494 121 2.246 45.745.7 0.919 4.594 20.220.2 0.510 0.715 66.766.7 2.450 0.510 2.960 1.124 1.124 1.837 1.328 1.940 01 01 6.3133
2025/2026 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld 21 12 5.6118 22.8479 1.225 2.246 54.354.3 120 4.9102 19.619.6 0.48 0.714 57.157.1 2.451 0.613 364 1.123 1.837 2.246 1.838 3.471 01 0.12 8169
2026/2027 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld 5 0 630 15.879 1.26 2.814 42.942.9 0.42 2.613 15.415.4 2.412 2.613 92.392.3 1.89 0.21 210 1.68 210 1.68 1.47 210 0.21 0.21 7.236
5 szezon Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 90 22 4.4371 16.61524 0.866 1.9155 42.642.6 0.766 3.2295 21.422.4 0.841 0.956 81.673.2 1.7148 0.331 2179 0.975 1.4111 1.6152 1.2103 1.9173 0.14 0.16 5.4461
Összesítés 90 22 4.4371 16.61524 0.866 1.9155 42.642.6 0.766 3.2295 21.422.4 0.841 0.956 81.673.2 1.7148 0.331 2179 0.975 1.4111 1.6152 1.2103 1.9173 0.14 0.16 5.4461
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld - Playoff 5 1 5.427 13.266 0.84 1.68 5050 15 2.814 35.735.7 0.84 1.26 66.766.7 15 0.21 1.26 0.21 0.84 1.26 0.84 0.84 00 00 4.623
2023/2024 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld - Playoff 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2024/2025 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld - Playoff 7 2 535 23.6165 0.75 2.115 33.333.3 1.18 428 28.628.6 0.11 0.32 5050 17 0.32 1.39 1.18 1.712 2.417 1.913 321 00 00 6.143
2025/2026 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért 6 4 7.847 27.2163 0.74 2.213 30.830.8 212 6.740 3030 0.53 16 5050 2.817 16 3.823 1.38 0.85 2.716 2.314 530 00 00 12.877
4 szezon Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 19 7 4.6109 16394 0.513 1.536 36.936.1 125 3.482 30.830.5 0.48 0.614 5857.1 1.229 0.49 1.638 0.717 0.821 1.639 1.231 2.255 00 00 5.9143
Összesítés 19 7 4.6109 16394 0.513 1.536 36.936.1 125 3.482 30.830.5 0.48 0.614 5857.1 1.229 0.49 1.638 0.717 0.821 1.639 1.231 2.255 00 00 5.9143
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff 22 2 2.862 9.6211 0.36 121 28.628.6 0.613 1.942 3131 0.511 0.614 78.678.6 0.715 0.13 0.818 0.24 0.920 0.920 0.817 0.715 00 00 2.249
2023/2024 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff 27 2 2.979 12.1327 0.412 1.336 33.433.4 0.617 2.158 29.329.3 0.14 0.26 66.766.7 128 0.25 1.233 0.617 0.924 1.747 0.617 1.541 01 0.12 3.697
2024/2025 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff 28 9 5.1144 23.5659 0.926 2.261 42.642.6 127 4.4122 22.122.1 0.411 0.617 64.764.7 257 0.412 2.569 1.132 1.336 1.954 1.541 2.261 01 01 6.3176
2025/2026 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért 27 16 6.1165 23.8642 1.129 2.259 49.149.1 1.232 5.3142 22.522.5 0.411 0.720 5555 2.568 0.719 3.287 1.131 1.642 2.362 1.952 3.7101 01 0.12 9.1246
2026/2027 Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli Férfi NB I. B Zöld 5 0 630 15.879 1.26 2.814 42.942.9 0.42 2.613 15.415.4 2.412 2.613 92.392.3 1.89 0.21 210 1.68 210 1.68 1.47 210 0.21 0.21 7.236
5 szezon Vásárhelyi Kosársuli Vásárhelyi Kosársuli 109 29 4.6480 171918 0.879 1.9191 41.541.4 0.891 3.3377 23.224.1 0.849 170 80.170 1.6177 0.340 1.9217 0.992 1.3132 1.7191 1.2134 2228 0.14 0.16 5.7604
Összesítés 109 29 4.6480 171918 0.879 1.9191 41.541.4 0.891 3.3377 23.224.1 0.849 170 80.170 1.6177 0.340 1.9217 0.992 1.3132 1.7191 1.2134 2228 0.14 0.16 5.7604