| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 1 | 4.3 | 17.3 | 1 | 1.3 | 80 | 0.5 | 2 | 25 | 0.8 | 1.8 | 42.9 | 1.5 | 0 | 1.5 | 1 | 1.5 | 1.8 | 2 | 3 | 0 | 0 | 7.5 | |||||||||
| Total | 4 | 1 | 17 | 69 | 4 | 5 | 80 | 2 | 8 | 25 | 3 | 7 | 42.9 | 6 | 0 | 6 | 4 | 6 | 7 | 8 | 12 | 0 | 0 | 30 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 1 | 9.9 | 40 | 2.3 | 2.9 | 80 | 1.2 | 4.6 | 25 | 1.7 | 4.1 | 42.9 | 3.5 | 0 | 3.5 | 2.3 | 3.5 | 4.1 | 4.6 | 7 | 0 | 0 | 17.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 17. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 88 –58 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 91 –61 | 2 | 14 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
PTE-PEAC | 97 –90 | 7 | 17 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 2 | 2026. 05. 14. |
|
PTE-PEAC | 82 –103 | * | 8 | 29 | 2 | 2 | 100 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 4 | 25 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 25 | 4 | 0.821 | 9.9248 | 0.12 | 0.614 | 14.314.3 | 0.25 | 0.819 | 26.326.3 | 0.12 | 0.25 | 4040 | 0.513 | 01 | 0.614 | 0.49 | 0.37 | 0.820 | 0.24 | 0.615 | 00 | 01 | 1.127 | |||
| 2024/2025 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 20 | 7 | 2.958 | 19.4388 | 0.36 | 119 | 31.631.6 | 0.815 | 2.651 | 29.429.4 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 1.427 | 0.11 | 1.428 | 0.47 | 119 | 1.223 | 0.35 | 1.224 | 0.12 | 00 | 2.855 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 9 | 0 | 1.715 | 981 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.44 | 1.614 | 28.528.5 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.87 | 0.11 | 0.98 | 0.22 | 0.65 | 0.44 | 0.33 | 0.76 | 00 | 0.11 | 1.917 | |||
| 2026/2027 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 4 | 0 | 5.823 | 14.859 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 1.87 | 2.811 | 63.663.6 | 00 | 00 | 00 | 14 | 00 | 14 | 00 | 2.510 | 14 | 0.83 | 14 | 00 | 00 | 4.819 | |||
| 4 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 58 | 11 | 2.8117 | 13.3776 | 0.210 | 0.637 | 33.227 | 0.831 | 1.995 | 41.332.6 | 0.14 | 0.19 | 46.244.4 | 0.951 | 0.13 | 154 | 0.218 | 1.141 | 0.851 | 0.415 | 0.949 | 02 | 02 | 2.6118 | ||||
| Összesítés | 58 | 11 | 2.8117 | 13.3776 | 0.210 | 0.637 | 33.227 | 0.831 | 1.995 | 41.332.6 | 0.14 | 0.19 | 46.244.4 | 0.951 | 0.13 | 154 | 0.218 | 1.141 | 0.851 | 0.415 | 0.949 | 02 | 02 | 2.6118 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 3 | 4.431 | 19.4136 | 0.32 | 0.96 | 33.433.4 | 1.39 | 3.625 | 3636 | 00 | 00 | 00 | 0.96 | 00 | 0.96 | 0.75 | 17 | 1.611 | 00 | 2.115 | 00 | 0.32 | 4.330 | |||
| 2024/2025 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 4 | 2 | 5.321 | 22.891 | 0.52 | 0.83 | 66.766.7 | 1.35 | 4.518 | 27.827.8 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 2.39 | 0.83 | 312 | 1.35 | 14 | 14 | 1.35 | 1.56 | 00 | 00 | 6.827 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 4 | 1 | 4.317 | 17.369 | 14 | 1.35 | 8080 | 0.52 | 28 | 2525 | 0.83 | 1.87 | 42.942.9 | 1.56 | 00 | 1.56 | 14 | 1.56 | 1.87 | 28 | 312 | 00 | 00 | 7.530 | |||
| 3 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 15 | 6 | 4.669 | 19.8296 | 0.68 | 114 | 62.557.2 | 116 | 3.451 | 30.131.4 | 0.45 | 1.113 | 38.538.5 | 1.521 | 0.33 | 1.824 | 114 | 1.217 | 1.422 | 1.113 | 2.233 | 00 | 0.12 | 6.287 | ||||
| Összesítés | 15 | 6 | 4.669 | 19.8296 | 0.68 | 114 | 62.557.2 | 116 | 3.451 | 30.131.4 | 0.45 | 1.113 | 38.538.5 | 1.521 | 0.33 | 1.824 | 114 | 1.217 | 1.422 | 1.113 | 2.233 | 00 | 0.12 | 6.287 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 32 | 7 | 1.652 | 12384 | 0.14 | 0.620 | 2020 | 0.414 | 1.444 | 31.831.8 | 0.12 | 0.25 | 4040 | 0.619 | 01 | 0.620 | 0.414 | 0.414 | 131 | 0.14 | 0.930 | 00 | 0.13 | 1.857 | |||
| 2024/2025 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 24 | 9 | 3.379 | 20479 | 0.38 | 0.922 | 36.436.4 | 0.820 | 2.969 | 2929 | 0.13 | 0.38 | 37.537.5 | 1.536 | 0.24 | 1.740 | 0.512 | 123 | 1.127 | 0.410 | 1.330 | 0.12 | 00 | 3.482 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 13 | 1 | 2.532 | 11.5150 | 0.45 | 0.57 | 71.471.4 | 0.56 | 1.722 | 27.227.2 | 0.34 | 0.79 | 44.444.4 | 113 | 0.11 | 1.114 | 0.56 | 0.811 | 0.811 | 0.811 | 1.418 | 00 | 0.11 | 3.647 | |||
| 2026/2027 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 4 | 0 | 5.823 | 14.859 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 1.87 | 2.811 | 63.663.6 | 00 | 00 | 00 | 14 | 00 | 14 | 00 | 2.510 | 14 | 0.83 | 14 | 00 | 00 | 4.819 | |||
| 4 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 73 | 17 | 3.3186 | 14.61072 | 0.318 | 0.651 | 42.435.3 | 0.947 | 2.2146 | 40.132.2 | 0.19 | 0.322 | 41.940.9 | 172 | 0.16 | 1.178 | 0.332 | 1.258 | 173 | 0.528 | 1.182 | 02 | 04 | 3.4205 | ||||
| Összesítés | 73 | 17 | 3.3186 | 14.61072 | 0.318 | 0.651 | 42.435.3 | 0.947 | 2.2146 | 40.132.2 | 0.19 | 0.322 | 41.940.9 | 172 | 0.16 | 1.178 | 0.332 | 1.258 | 173 | 0.528 | 1.182 | 02 | 04 | 3.4205 | ||||||