| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 5 | 10.2 | 26 | 2 | 4.6 | 43.5 | 1.2 | 3.4 | 35.3 | 2.6 | 3 | 86.7 | 4.4 | 1.8 | 6.2 | 0.4 | 3 | 2.4 | 3.6 | 0.8 | 0.4 | 0.4 | 13.4 | |||||||||
| Total | 5 | 5 | 51 | 130 | 10 | 23 | 43.5 | 6 | 17 | 35.3 | 13 | 15 | 86.7 | 22 | 9 | 31 | 2 | 15 | 12 | 18 | 4 | 2 | 2 | 67 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 5 | 15.7 | 40 | 3.1 | 7.1 | 43.5 | 1.8 | 5.2 | 35.3 | 4 | 4.6 | 86.7 | 6.8 | 2.8 | 9.5 | 0.6 | 4.6 | 3.7 | 5.5 | 1.2 | 0.6 | 0.6 | 20.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 17. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 88 –58 | * | 6 | 27 | 1 | 7 | 14.3 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 4 | 3 | 7 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | |||
| 1 | 2026. 04. 22. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 83 –81 | * | 11 | 31 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 7 | 0 | 1 | 1 | 100 | 5 | 4 | 9 | 1 | 5 | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 13 | |||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 91 –61 | * | 23 | 32 | 2 | 4 | 50 | 4 | 7 | 57.1 | 7 | 8 | 87.5 | 6 | 2 | 8 | 0 | 4 | 3 | 7 | 1 | 0 | 2 | 29 | |||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
PTE-PEAC | 97 –90 | * | 7 | 15 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | |||
| 2 | 2026. 05. 14. |
|
PTE-PEAC | 82 –103 | * | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 100 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. B Zöld | 11 | 0 | 222 | 11121 | 00 | 0.67 | 00 | 0.67 | 1.820 | 3535 | 0.11 | 0.44 | 2525 | 0.89 | 0.11 | 0.910 | 0.44 | 0.67 | 2.224 | 0.55 | 0.44 | 00 | 00 | 1.415 | |||
| 2022/2023 |
|
Alba Fehérvár | Tippmix Férfi NB I. A | 10 | 0 | 00 | 330 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 0.22 | 0.22 | 0.22 | 0.77 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | |||
| 2023/2024 |
|
Alba Fehérvár | Tippmix Férfi NB I. A | 20 | 0 | 0.23 | 0.612 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 0.12 | 0.11 | 00 | 0.12 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.47 | |||
| 2024/2025 |
|
Dávid Kornél KA | Férfi NB I. B Piros | 20 | 13 | 2.447 | 14.2283 | 0.36 | 0.918 | 33.333.3 | 0.510 | 2.243 | 23.323.3 | 0.35 | 0.611 | 45.545.5 | 1.223 | 0.48 | 1.631 | 0.611 | 0.510 | 2.141 | 0.918 | 0.612 | 00 | 0.24 | 2.958 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 22 | 21 | 10.1222 | 25.5561 | 2.248 | 4.9108 | 44.444.4 | 1.124 | 4.9108 | 22.222.2 | 2.554 | 489 | 60.760.7 | 3.883 | 1.737 | 5.5120 | 1.226 | 2.249 | 3.475 | 4.395 | 1.534 | 0.12 | 0.48 | 12.3271 | |||
| 2026/2027 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 6 | 9.356 | 24.8149 | 16 | 3.823 | 26.126.1 | 1.59 | 530 | 3030 | 2.817 | 424 | 70.870.8 | 2.817 | 0.74 | 3.521 | 1.811 | 1.59 | 318 | 2.716 | 0.85 | 0.21 | 0.32 | 9.356 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 11 | 0 | 222 | 11121 | 00 | 0.67 | 00 | 0.67 | 1.820 | 3535 | 0.11 | 0.44 | 2525 | 0.89 | 0.11 | 0.910 | 0.44 | 0.67 | 2.224 | 0.55 | 0.44 | 00 | 00 | 1.415 | ||||
| 2 szezon |
|
Alba Fehérvár | 30 | 0 | 0.13 | 1.842 | 00 | 00 | 00 | 01 | 0.12 | 33.350 | 00 | 00 | 00 | 0.24 | 00 | 0.24 | 0.13 | 0.12 | 0.49 | 01 | 00 | 00 | 00 | 0.28 | ||||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél KA | 20 | 13 | 2.447 | 14.2283 | 0.36 | 0.918 | 33.333.3 | 0.510 | 2.243 | 23.323.3 | 0.35 | 0.611 | 45.545.5 | 1.223 | 0.48 | 1.631 | 0.611 | 0.510 | 2.141 | 0.918 | 0.612 | 00 | 0.24 | 2.958 | ||||
| 2 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 28 | 27 | 9.7278 | 25.2710 | 1.654 | 4.4131 | 36.441.2 | 1.333 | 5138 | 26.123.9 | 2.671 | 4113 | 65.762.8 | 3.3100 | 1.241 | 4.5141 | 1.537 | 1.958 | 3.293 | 3.5111 | 1.239 | 0.13 | 0.310 | 10.8327 | ||||
| Összesítés | 89 | 40 | 4350 | 13.21156 | 0.660 | 1.7156 | 33.938.5 | 0.651 | 2.3203 | 26.925.1 | 0.977 | 1.5128 | 62.860.2 | 1.5136 | 0.550 | 2186 | 0.755 | 0.877 | 1.9167 | 1.4135 | 0.655 | 03 | 0.114 | 4.4408 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház | 3 | 0 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.7-2 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 3 | 0 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.7-2 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.7-2 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2022/2023 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 3 | 0 | 00 | 1.34 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2023/2024 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Dávid Kornél KA | Férfi NB I. B Piros - 9-13. helyért | 6 | 1 | 530 | 11.368 | 16 | 1.38 | 7575 | 0.53 | 1.811 | 27.327.3 | 1.59 | 212 | 7575 | 1.710 | 0.53 | 2.213 | 0.53 | 0.53 | 1.811 | 1.710 | 1.27 | 00 | 0.21 | 7.847 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 5 | 5 | 10.251 | 26130 | 210 | 4.623 | 43.543.5 | 1.26 | 3.417 | 35.335.3 | 2.613 | 315 | 86.786.7 | 4.422 | 1.89 | 6.231 | 0.42 | 315 | 2.412 | 3.618 | 0.84 | 0.42 | 0.42 | 13.467 | |||
| 3 szezon |
|
Alba Fehérvár | 5 | 0 | 00 | 1.16 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-1 | ||||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél KA | 6 | 1 | 530 | 11.368 | 16 | 1.38 | 7575 | 0.53 | 1.811 | 27.327.3 | 1.59 | 212 | 7575 | 1.710 | 0.53 | 2.213 | 0.53 | 0.53 | 1.811 | 1.710 | 1.27 | 00 | 0.21 | 7.847 | ||||
| 1 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 5 | 5 | 10.251 | 26130 | 210 | 4.623 | 43.543.5 | 1.26 | 3.417 | 35.335.3 | 2.613 | 315 | 86.786.7 | 4.422 | 1.89 | 6.231 | 0.42 | 315 | 2.412 | 3.618 | 0.84 | 0.42 | 0.42 | 13.467 | ||||
| Összesítés | 16 | 6 | 381 | 8.1204 | 0.616 | 1.231 | 50.651.6 | 0.39 | 128 | 32.532.1 | 0.822 | 127 | 8281.5 | 1.232 | 0.512 | 1.744 | 0.25 | 0.919 | 125 | 1.128 | 0.411 | 0.12 | 0.13 | 4113 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Alba Fehérvár | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. B Zöld | 11 | 0 | 222 | 11121 | 00 | 0.67 | 00 | 0.67 | 1.820 | 3535 | 0.11 | 0.44 | 2525 | 0.89 | 0.11 | 0.910 | 0.44 | 0.67 | 2.224 | 0.55 | 0.44 | 00 | 00 | 1.415 | |||
| 2021/2022 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 5 | 0 | 00 | 1.89 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.8-4 | |||
| 2022/2023 |
|
Alba Fehérvár | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 13 | 0 | 00 | 2.634 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 0.22 | 0.22 | 0.22 | 0.79 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | |||
| 2023/2024 |
|
Alba Fehérvár | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 21 | 0 | 0.13 | 0.612 | 00 | 00 | 00 | 01 | 01 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 0.12 | 01 | 00 | 0.12 | 01 | 00 | 00 | 00 | 0.37 | |||
| 2024/2025 |
|
Dávid Kornél KA | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-13. helyért | 26 | 14 | 377 | 13.5351 | 0.512 | 126 | 46.246.2 | 0.513 | 2.154 | 24.124.1 | 0.514 | 0.923 | 60.960.9 | 1.333 | 0.411 | 1.744 | 0.514 | 0.513 | 252 | 1.128 | 0.719 | 00 | 0.25 | 4105 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 27 | 26 | 10.1273 | 25.6691 | 2.158 | 4.9131 | 44.344.3 | 1.130 | 4.6125 | 2424 | 2.567 | 3.9104 | 64.464.4 | 3.9105 | 1.746 | 5.6151 | 128 | 2.464 | 3.287 | 4.2113 | 1.438 | 0.14 | 0.410 | 12.5338 | |||
| 2026/2027 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 6 | 9.356 | 24.8149 | 16 | 3.823 | 26.126.1 | 1.59 | 530 | 3030 | 2.817 | 424 | 70.870.8 | 2.817 | 0.74 | 3.521 | 1.811 | 1.59 | 318 | 2.716 | 0.85 | 0.21 | 0.32 | 9.356 | |||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 11 | 0 | 222 | 11121 | 00 | 0.67 | 00 | 0.67 | 1.820 | 3535 | 0.11 | 0.44 | 2525 | 0.89 | 0.11 | 0.910 | 0.44 | 0.67 | 2.224 | 0.55 | 0.44 | 00 | 00 | 1.415 | ||||
| 3 szezon |
|
Alba Fehérvár | 39 | 0 | 03 | 1.755 | 00 | 0.12 | 00 | 01 | 0.24 | 9.125 | 00 | 00 | 00 | 0.14 | 0.11 | 0.15 | 0.13 | 0.13 | 0.311 | 01 | 00 | 00 | 00 | -0.14 | ||||
| 1 szezon |
|
Dávid Kornél KA | 26 | 14 | 377 | 13.5351 | 0.512 | 126 | 46.246.2 | 0.513 | 2.154 | 24.124.1 | 0.514 | 0.923 | 60.960.9 | 1.333 | 0.411 | 1.744 | 0.514 | 0.513 | 252 | 1.128 | 0.719 | 00 | 0.25 | 4105 | ||||
| 2 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 33 | 32 | 9.7329 | 25.2840 | 1.664 | 4.3154 | 36.341.6 | 1.339 | 4.8155 | 27.125.2 | 2.784 | 3.9128 | 67.765.6 | 3.4122 | 1.250 | 4.5172 | 1.439 | 1.973 | 3.1105 | 3.4129 | 1.143 | 0.25 | 0.412 | 10.9394 | ||||
| Összesítés | 109 | 46 | 3.5431 | 11.41367 | 0.576 | 1.5189 | 33.740.2 | 0.560 | 2233 | 2725.8 | 0.899 | 1.3155 | 65.363.9 | 1.3168 | 0.463 | 1.7231 | 0.660 | 0.896 | 1.6192 | 1.2163 | 0.566 | 05 | 0.117 | 3.8518 | ||||||