| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 4 | 19.4 | 32.4 | 3.4 | 6.4 | 53.1 | 2.4 | 6.6 | 36.4 | 5.4 | 6.6 | 81.8 | 2.8 | 0.4 | 3.2 | 0.8 | 2.8 | 2.2 | 4.6 | 3.8 | 0 | 0.6 | 20.6 | |||||||||
| Total | 5 | 4 | 97 | 162 | 17 | 32 | 53.1 | 12 | 33 | 36.4 | 27 | 33 | 81.8 | 14 | 2 | 16 | 4 | 14 | 11 | 23 | 19 | 0 | 3 | 103 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 4 | 24 | 40 | 4.2 | 7.9 | 53.1 | 3 | 8.1 | 36.4 | 6.7 | 8.1 | 81.8 | 3.5 | 0.5 | 4 | 1 | 3.5 | 2.7 | 5.7 | 4.7 | 0 | 0.7 | 25.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 17. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 88 –58 | 8 | 22 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | 20 | 5 | 5 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 1 | 2026. 04. 22. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 83 –81 | * | 26 | 37 | 3 | 8 | 37.5 | 4 | 6 | 66.7 | 8 | 9 | 88.9 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 28 | |||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 91 –61 | * | 12 | 31 | 2 | 6 | 33.3 | 2 | 4 | 50 | 2 | 5 | 40 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 5 | 4 | 2 | 0 | 1 | 8 | |||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
PTE-PEAC | 97 –90 | * | 24 | 37 | 6 | 8 | 75 | 2 | 11 | 18.2 | 6 | 8 | 75 | 5 | 1 | 6 | 0 | 2 | 0 | 6 | 5 | 0 | 1 | 26 | |||
| 2 | 2026. 05. 14. |
|
PTE-PEAC | 82 –103 | * | 27 | 35 | 6 | 8 | 75 | 3 | 7 | 42.9 | 6 | 6 | 100 | 5 | 0 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 6 | 0 | 0 | 34 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
Falco KC Szombathely U23 | Férfi NB I. B Zöld | 7 | 0 | 2.618 | 7.955 | 0.64 | 1.39 | 44.444.4 | 0.43 | 1.410 | 3030 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.64 | 0.11 | 0.75 | 00 | 0.75 | 0.75 | 1.410 | 0.11 | 00 | 00 | 2.316 | |||
| 2020/2021 |
|
SZE Győri KC | Férfi NB I. B Zöld | 16 | 13 | 7.6121 | 23.3373 | 0.915 | 1.931 | 48.448.4 | 1.625 | 4.267 | 37.337.3 | 116 | 1.118 | 88.988.9 | 1.320 | 0.35 | 1.625 | 0.711 | 1.117 | 1.829 | 1.828 | 0.915 | 0.12 | 0.12 | 7.8125 | |||
| 2021/2022 |
|
SZE Győri KC | Férfi NB I. B Zöld | 25 | 7 | 8.6215 | 21.4536 | 0.922 | 250 | 4444 | 2.152 | 6.2156 | 33.333.3 | 0.615 | 0.820 | 7575 | 1.332 | 0.717 | 249 | 1.436 | 0.616 | 2.562 | 124 | 1.845 | 0.24 | 0.25 | 8.8220 | |||
| 2022/2023 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 20 | 14 | 10.6211 | 23.5469 | 1.223 | 239 | 5959 | 2.448 | 6.6131 | 36.636.6 | 1.121 | 1.325 | 8484 | 1.835 | 0.59 | 2.244 | 1.122 | 0.714 | 2.346 | 1.223 | 1.835 | 00 | 00 | 10.9218 | |||
| 2023/2024 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 26 | 1 | 18.9491 | 27.7719 | 2.872 | 5.3139 | 51.851.8 | 3.796 | 10.7278 | 34.534.5 | 2.359 | 2.873 | 80.880.8 | 252 | 0.37 | 2.359 | 1.335 | 1.539 | 1.743 | 2.874 | 2.769 | 0.13 | 0.37 | 16.5429 | |||
| 2024/2025 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 22 | 8 | 13.9306 | 27.4602 | 1.636 | 3.680 | 4545 | 366 | 8.1179 | 36.936.9 | 1.636 | 245 | 8080 | 2.452 | 0.511 | 2.963 | 1.431 | 123 | 1.532 | 1.839 | 2.147 | 0.36 | 0.12 | 13.8303 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 22 | 8 | 17.4383 | 28.5627 | 2.759 | 5.1112 | 52.752.7 | 2.963 | 7.4162 | 38.938.9 | 3.576 | 4.191 | 83.583.5 | 245 | 0.25 | 2.350 | 0.920 | 244 | 1.430 | 3.578 | 2.862 | 0.12 | 0.37 | 17.5384 | |||
| 2026/2027 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 11.569 | 25150 | 212 | 4.728 | 42.942.9 | 1.710 | 5.533 | 30.330.3 | 2.515 | 318 | 83.383.3 | 3.521 | 0.32 | 3.823 | 16 | 1.38 | 1.27 | 3.722 | 4.728 | 0.21 | 0.32 | 16.599 | |||
| 1 szezon |
|
Falco KC Szombathely U23 | 7 | 0 | 2.618 | 7.955 | 0.64 | 1.39 | 44.444.4 | 0.43 | 1.410 | 3030 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.64 | 0.11 | 0.75 | 00 | 0.75 | 0.75 | 1.410 | 0.11 | 00 | 00 | 2.316 | ||||
| 7 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 137 | 51 | 12.61796 | 25.23476 | 1.7239 | 3.5479 | 48.949.9 | 2.5360 | 71006 | 35.535.8 | 1.8238 | 2.2290 | 82.582.1 | 2257 | 0.456 | 2.4313 | 1.1161 | 1.2161 | 1.7249 | 2.2288 | 2.4301 | 0.118 | 0.225 | 13.11778 | ||||
| Összesítés | 144 | 51 | 11.41814 | 23.13531 | 1.6243 | 3.2488 | 48.749.8 | 2.2363 | 6.31016 | 35.335.7 | 1.6239 | 1.9292 | 81.981.9 | 1.8261 | 0.457 | 2.2318 | 1161 | 1.1166 | 1.6254 | 2.1298 | 2.1302 | 0.118 | 0.225 | 11.81794 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
Falco KC Szombathely U23 | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 6 | 1 | 424 | 9.356 | 16 | 1.38 | 7575 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.32 | 16 | 0.85 | 0.32 | 0.74 | 0.53 | 1.27 | 00 | 0.32 | 6.237 | |||
| 2021/2022 |
|
SZE Győri KC | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 9 | 4 | 11.6104 | 26.6239 | 1.211 | 1.816 | 68.768.7 | 2.825 | 654 | 46.346.3 | 0.87 | 1.110 | 7070 | 1.614 | 0.44 | 218 | 0.76 | 0.98 | 2.926 | 1.312 | 0.98 | 00 | 00 | 11.4103 | |||
| 2022/2023 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 9 | 5 | 9.989 | 20.3183 | 0.76 | 19 | 66.766.7 | 2.724 | 6.357 | 42.142.1 | 0.65 | 0.87 | 71.571.5 | 1.917 | 0.22 | 2.119 | 0.87 | 1.312 | 2.119 | 1.312 | 1.614 | 00 | 0.11 | 10.191 | |||
| 2023/2024 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 1 | 16.6116 | 27.9195 | 2.316 | 3.424 | 66.766.7 | 321 | 9.466 | 31.831.8 | 321 | 3.726 | 80.880.8 | 2.316 | 0.43 | 2.719 | 0.75 | 1.611 | 1.18 | 321 | 3.122 | 0.11 | 0.11 | 16.4115 | |||
| 2024/2025 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 2 | 2 | 17.535 | 3264 | 2.55 | 5.511 | 45.545.5 | 3.57 | 7.515 | 46.746.7 | 24 | 36 | 66.766.7 | 2.55 | 0.51 | 36 | 2.55 | 2.55 | 24 | 48 | 24 | 0.51 | 0.51 | 1938 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 5 | 4 | 19.497 | 32.4162 | 3.417 | 6.432 | 53.153.1 | 2.412 | 6.633 | 36.436.4 | 5.427 | 6.633 | 81.881.8 | 2.814 | 0.42 | 3.216 | 0.84 | 2.814 | 2.211 | 4.623 | 3.819 | 00 | 0.63 | 20.6103 | |||
| 1 szezon |
|
Falco KC Szombathely U23 | 6 | 1 | 424 | 9.356 | 16 | 1.38 | 7575 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.32 | 16 | 0.85 | 0.32 | 0.74 | 0.53 | 1.27 | 00 | 0.32 | 6.237 | ||||
| 5 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 32 | 16 | 15441 | 27.8843 | 255 | 3.692 | 55.659.8 | 2.989 | 7.2225 | 4039.6 | 2.364 | 382 | 77.278.1 | 2.266 | 0.412 | 2.678 | 1.127 | 1.850 | 2.168 | 2.976 | 2.367 | 0.12 | 0.36 | 15.5450 | ||||
| Összesítés | 38 | 17 | 13.2465 | 24.7899 | 1.861 | 3.2100 | 5761 | 2.593 | 6.2233 | 40.439.9 | 264 | 2.582 | 77.278.1 | 1.970 | 0.414 | 2.384 | 132 | 1.652 | 1.872 | 2.579 | 2.174 | 0.12 | 0.38 | 14487 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
Falco KC Szombathely U23 | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 13 | 1 | 3.242 | 8.5111 | 0.810 | 1.317 | 58.858.8 | 0.57 | 1.418 | 38.938.9 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.68 | 0.23 | 0.811 | 0.45 | 0.57 | 0.79 | 113 | 0.68 | 00 | 0.22 | 4.153 | |||
| 2020/2021 |
|
SZE Győri KC | Férfi NB I. B Zöld | 16 | 13 | 7.6121 | 23.3373 | 0.915 | 1.931 | 48.448.4 | 1.625 | 4.267 | 37.337.3 | 116 | 1.118 | 88.988.9 | 1.320 | 0.35 | 1.625 | 0.711 | 1.117 | 1.829 | 1.828 | 0.915 | 0.12 | 0.12 | 7.8125 | |||
| 2021/2022 |
|
SZE Győri KC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 34 | 11 | 9.4319 | 22.8775 | 133 | 1.966 | 5050 | 2.377 | 6.2210 | 36.736.7 | 0.622 | 0.930 | 73.373.3 | 1.446 | 0.621 | 267 | 1.242 | 0.724 | 2.688 | 1.136 | 1.653 | 0.14 | 0.15 | 9.5323 | |||
| 2022/2023 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 29 | 19 | 10.3300 | 22.5652 | 129 | 1.748 | 60.460.4 | 2.572 | 6.5188 | 38.338.3 | 0.926 | 1.132 | 81.381.3 | 1.852 | 0.411 | 2.263 | 129 | 0.926 | 2.265 | 1.235 | 1.749 | 00 | 01 | 10.7309 | |||
| 2023/2024 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 33 | 2 | 18.4607 | 27.7914 | 2.788 | 4.9163 | 5454 | 3.5117 | 10.4344 | 3434 | 2.480 | 399 | 80.880.8 | 2.168 | 0.310 | 2.478 | 1.240 | 1.550 | 1.551 | 2.995 | 2.891 | 0.14 | 0.28 | 16.5544 | |||
| 2024/2025 |
|
Agrofeed UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 24 | 10 | 14.2341 | 27.8666 | 1.741 | 3.891 | 45.145.1 | 373 | 8.1194 | 37.637.6 | 1.740 | 2.151 | 78.478.4 | 2.457 | 0.512 | 2.969 | 1.536 | 1.228 | 1.536 | 247 | 2.151 | 0.37 | 0.13 | 14.2341 | |||
| 2025/2026 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 27 | 12 | 17.8480 | 29.2789 | 2.876 | 5.3144 | 52.852.8 | 2.875 | 7.2195 | 38.538.5 | 3.8103 | 4.6124 | 83.183.1 | 2.259 | 0.37 | 2.466 | 0.924 | 2.158 | 1.541 | 3.7101 | 381 | 0.12 | 0.410 | 18487 | |||
| 2026/2027 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 11.569 | 25150 | 212 | 4.728 | 42.942.9 | 1.710 | 5.533 | 30.330.3 | 2.515 | 318 | 83.383.3 | 3.521 | 0.32 | 3.823 | 16 | 1.38 | 1.27 | 3.722 | 4.728 | 0.21 | 0.32 | 16.599 | |||
| 1 szezon |
|
Falco KC Szombathely U23 | 13 | 1 | 3.242 | 8.5111 | 0.810 | 1.317 | 58.858.8 | 0.57 | 1.418 | 38.938.9 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.68 | 0.23 | 0.811 | 0.45 | 0.57 | 0.79 | 113 | 0.68 | 00 | 0.22 | 4.153 | ||||
| 7 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 169 | 67 | 12.72237 | 25.54319 | 1.7294 | 3.5571 | 49.951.5 | 2.5449 | 6.91231 | 36.136.5 | 1.8302 | 2.3372 | 81.881.2 | 2.1323 | 0.468 | 2.5391 | 1.1188 | 1.3211 | 1.8317 | 2.3364 | 2.4368 | 0.120 | 0.231 | 13.32228 | ||||
| Összesítés | 182 | 68 | 11.62279 | 23.34430 | 1.6304 | 3.2588 | 50.351.7 | 2.2456 | 6.21249 | 36.236.5 | 1.6303 | 2374 | 81.581 | 1.9331 | 0.471 | 2.3402 | 1193 | 1.2218 | 1.6326 | 2.2377 | 2.2376 | 0.120 | 0.233 | 12.22281 | ||||||