| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 3 | 10 | 30 | 1.8 | 2.8 | 63.6 | 1.5 | 5 | 30 | 2 | 2 | 100 | 1.8 | 1.5 | 3.3 | 1.3 | 0.8 | 2.3 | 2.8 | 2 | 0 | 0 | 14 | |||||||||
| Total | 4 | 3 | 40 | 120 | 7 | 11 | 63.6 | 6 | 20 | 30 | 8 | 8 | 100 | 7 | 6 | 13 | 5 | 3 | 9 | 11 | 8 | 0 | 0 | 56 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 3 | 13.3 | 40 | 2.3 | 3.7 | 63.6 | 2 | 6.7 | 30 | 2.7 | 2.7 | 100 | 2.3 | 2 | 4.3 | 1.7 | 1 | 3 | 3.7 | 2.7 | 0 | 0 | 18.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Eszterházy SC | 82 –74 | 7 | 31 | 3 | 3 | 100 | 0 | 5 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 1 | 2026. 04. 23. |
|
Eszterházy SC | 91 –88 | * | 9 | 26 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 11 | |||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
GYKC UNI Győr | 97 –90 | * | 13 | 26 | 3 | 5 | 60 | 1 | 4 | 25 | 4 | 4 | 100 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 19 | |||
| 2 | 2026. 05. 14. |
|
GYKC UNI Győr | 82 –103 | * | 11 | 37 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 6 | 33.3 | 3 | 3 | 100 | 5 | 1 | 6 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 17 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
OSE Lions | Férfi NB I. B Piros | 12 | 0 | 1.214 | 5.869 | 0.11 | 0.22 | 49.749.7 | 0.34 | 112 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.22 | 0.34 | 0.33 | 0.11 | 0.78 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 1.113 | |||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 20 | 16 | 14.2283 | 30.2603 | 2.652 | 4.385 | 61.261.2 | 2.345 | 6.6132 | 34.134.1 | 2.244 | 3.161 | 72.172.1 | 2.856 | 0.612 | 3.468 | 1.632 | 119 | 1.733 | 240 | 1.734 | 0.11 | 0.23 | 15.1302 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 21 | 16 | 11.2236 | 27.9585 | 242 | 3.777 | 54.554.5 | 242 | 6.4135 | 31.131.1 | 1.226 | 1.634 | 76.576.5 | 3.471 | 0.613 | 484 | 1.225 | 1.225 | 241 | 1.940 | 1.838 | 00 | 0.24 | 12.5262 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 6 | 14.788 | 30.8185 | 212 | 4.728 | 42.942.9 | 2.817 | 6.539 | 43.643.6 | 2.213 | 2.716 | 81.381.3 | 2.716 | 0.53 | 3.219 | 16 | 212 | 212 | 2.213 | 2.716 | 00 | 0.32 | 14.889 | |||
| 1 szezon |
|
OSE Lions | 12 | 0 | 1.214 | 5.869 | 0.11 | 0.22 | 49.749.7 | 0.34 | 112 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.22 | 0.34 | 0.33 | 0.11 | 0.78 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 1.113 | ||||
| 3 szezon |
|
PTE-PEAC | 47 | 38 | 13.4607 | 29.61373 | 2.2106 | 4.2190 | 52.455.8 | 2.4104 | 6.5306 | 36.334 | 1.983 | 2.4111 | 76.474.8 | 2.9143 | 0.628 | 3.5171 | 1.363 | 1.456 | 1.986 | 293 | 2.188 | 01 | 0.29 | 14.1653 | ||||
| Összesítés | 59 | 38 | 10.3621 | 23.61442 | 1.7107 | 3.2192 | 52.455.7 | 1.9108 | 5.1318 | 36.134 | 1.483 | 1.8111 | 76.474.8 | 2.3145 | 0.530 | 2.7175 | 166 | 1.157 | 1.694 | 1.593 | 1.690 | 01 | 0.29 | 10.9666 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
OSE Lions | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 3 | 0 | 13 | 8.726 | 00 | 13 | 00 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 4 | 4 | 2080 | 35.3141 | 2.510 | 3.815 | 66.766.7 | 416 | 936 | 44.444.4 | 312 | 3.815 | 8080 | 28 | 0.83 | 2.811 | 312 | 0.52 | 1.87 | 2.39 | 3.313 | 00 | 0.52 | 23.895 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 4 | 3 | 1040 | 30120 | 1.87 | 2.811 | 63.663.6 | 1.56 | 520 | 3030 | 28 | 28 | 100100 | 1.87 | 1.56 | 3.313 | 1.35 | 0.83 | 2.39 | 2.811 | 28 | 00 | 00 | 1456 | |||
| 1 szezon |
|
OSE Lions | 3 | 0 | 13 | 8.726 | 00 | 13 | 00 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 2 szezon |
|
PTE-PEAC | 8 | 7 | 15120 | 32.6261 | 2.117 | 3.326 | 65.465.4 | 2.822 | 756 | 39.339.3 | 2.520 | 2.923 | 8787 | 1.915 | 1.19 | 324 | 2.117 | 0.65 | 216 | 2.520 | 2.621 | 00 | 0.32 | 18.9151 | ||||
| Összesítés | 11 | 7 | 10.3123 | 24.6287 | 1.417 | 2.529 | 56.758.6 | 1.923 | 5.160 | 3838.3 | 1.720 | 1.923 | 8787 | 1.315 | 111 | 2.226 | 1.417 | 0.45 | 1.618 | 1.821 | 1.821 | 00 | 0.22 | 12.6151 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
OSE Lions | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 15 | 0 | 1.117 | 6.395 | 0.11 | 0.35 | 19.919.9 | 0.35 | 1.116 | 31.231.2 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.34 | 0.46 | 0.23 | 0.11 | 0.710 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 0.913 | |||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 24 | 20 | 15.1363 | 31744 | 2.662 | 4.2100 | 6262 | 2.561 | 7168 | 36.336.3 | 2.356 | 3.276 | 73.773.7 | 2.764 | 0.615 | 3.379 | 1.844 | 0.921 | 1.740 | 249 | 247 | 01 | 0.25 | 16.5397 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 25 | 19 | 11276 | 28.2705 | 249 | 3.588 | 55.755.7 | 1.948 | 6.2155 | 3131 | 1.434 | 1.742 | 80.980.9 | 3.178 | 0.819 | 3.997 | 1.230 | 1.128 | 250 | 251 | 1.846 | 00 | 0.24 | 12.7318 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 6 | 14.788 | 30.8185 | 212 | 4.728 | 42.942.9 | 2.817 | 6.539 | 43.643.6 | 2.213 | 2.716 | 81.381.3 | 2.716 | 0.53 | 3.219 | 16 | 212 | 212 | 2.213 | 2.716 | 00 | 0.32 | 14.889 | |||
| 1 szezon |
|
OSE Lions | 15 | 0 | 1.117 | 6.395 | 0.11 | 0.35 | 19.919.9 | 0.35 | 1.116 | 31.231.2 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.34 | 0.46 | 0.23 | 0.11 | 0.710 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 0.913 | ||||
| 3 szezon |
|
PTE-PEAC | 55 | 45 | 13.6727 | 301634 | 2.2123 | 4.1216 | 5356.9 | 2.4126 | 6.6362 | 3734.8 | 2103 | 2.5134 | 7876.9 | 2.8158 | 0.637 | 3.4195 | 1.380 | 1.361 | 1.9102 | 2.1113 | 2.2109 | 01 | 0.211 | 14.7804 | ||||
| Összesítés | 70 | 45 | 10.5744 | 24.11729 | 1.7124 | 3.2221 | 52.156.1 | 1.9131 | 5.2378 | 36.734.7 | 1.5103 | 1.9134 | 7876.9 | 2.1160 | 0.541 | 2.7201 | 1.183 | 162 | 1.6112 | 1.6114 | 1.6111 | 01 | 0.211 | 11.2817 | ||||||