| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 4 | 18.3 | 32.8 | 0.8 | 4.5 | 16.7 | 4.5 | 10.5 | 42.9 | 3.3 | 4.5 | 72.2 | 4 | 0.8 | 4.8 | 1.5 | 2.8 | 1.8 | 4.8 | 3.5 | 0 | 0.5 | 19 | |||||||||
| Total | 4 | 4 | 73 | 131 | 3 | 18 | 16.7 | 18 | 42 | 42.9 | 13 | 18 | 72.2 | 16 | 3 | 19 | 6 | 11 | 7 | 19 | 14 | 0 | 2 | 76 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 4 | 22.3 | 40 | 0.9 | 5.5 | 16.7 | 5.5 | 12.8 | 42.9 | 4 | 5.5 | 72.2 | 4.9 | 0.9 | 5.8 | 1.8 | 3.4 | 2.1 | 5.8 | 4.3 | 0 | 0.6 | 23.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Eszterházy SC | 82 –74 | * | 16 | 34 | 1 | 4 | 25 | 4 | 10 | 40 | 2 | 5 | 40 | 4 | 2 | 6 | 2 | 4 | 2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 18 | |||
| 1 | 2026. 04. 23. |
|
Eszterházy SC | 91 –88 | * | 18 | 29 | 1 | 6 | 16.7 | 4 | 10 | 40 | 4 | 4 | 100 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 18 | |||
| 1 | 2026. 04. 28. |
|
Eszterházy SC | 95 –69 | * | 19 | 38 | 1 | 6 | 16.7 | 5 | 14 | 35.7 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 0 | 0 | 16 | |||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
GYKC UNI Győr | 97 –90 | * | 20 | 30 | 0 | 2 | 0 | 5 | 8 | 62.5 | 5 | 7 | 71.4 | 6 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 24 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
PVSK-CARGATE | Férfi NB I. B Piros | 5 | 0 | 2.211 | 840 | 0.84 | 1.89 | 44.444.4 | 0.21 | 15 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.42 | 0.84 | 0.42 | 00 | 0.63 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.21 | 210 | |||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 20 | 19 | 12.2244 | 26.6532 | 1.529 | 3.875 | 38.738.7 | 2.345 | 7140 | 32.132.1 | 2.651 | 360 | 8585 | 2.346 | 120 | 3.366 | 120 | 1.631 | 2.958 | 2.855 | 2.651 | 0.11 | 0.23 | 12.8256 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 17 | 14 | 15.7267 | 28.4483 | 1.525 | 3.661 | 4141 | 3.458 | 9.4159 | 36.536.5 | 2.543 | 3.153 | 81.181.1 | 234 | 1.221 | 3.255 | 1.322 | 2.440 | 2.645 | 3.559 | 2.644 | 00 | 0.47 | 15.3260 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE | Férfi NB I. B Zöld | 5 | 2 | 4.824 | 18.492 | 0.42 | 2.211 | 18.218.2 | 0.63 | 4.422 | 13.613.6 | 2.211 | 3.216 | 68.868.8 | 1.68 | 0.63 | 2.211 | 1.47 | 210 | 1.68 | 2.613 | 0.42 | 00 | 0.21 | 2.814 | |||
| 1 szezon |
|
PVSK-CARGATE | 5 | 0 | 2.211 | 840 | 0.84 | 1.89 | 44.444.4 | 0.21 | 15 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.42 | 0.84 | 0.42 | 00 | 0.63 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.21 | 210 | ||||
| 2 szezon |
|
PTE-PEAC | 37 | 33 | 14511 | 27.51015 | 1.554 | 3.7136 | 39.839.7 | 2.8103 | 8.2299 | 34.634.4 | 2.594 | 3.1113 | 8383.2 | 2.280 | 1.141 | 3.3121 | 1.142 | 271 | 2.8103 | 3.1114 | 2.695 | 01 | 0.310 | 14516 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE | 5 | 2 | 4.824 | 18.492 | 0.42 | 2.211 | 18.218.2 | 0.63 | 4.422 | 13.613.6 | 2.211 | 3.216 | 68.868.8 | 1.68 | 0.63 | 2.211 | 1.47 | 210 | 1.68 | 2.613 | 0.42 | 00 | 0.21 | 2.814 | ||||
| Összesítés | 47 | 35 | 8.7546 | 20.41147 | 160 | 2.8156 | 36.338.5 | 1.6107 | 5.4326 | 29.732.8 | 1.8105 | 2.3129 | 78.181.4 | 1.690 | 0.846 | 2.4136 | 151 | 1.581 | 1.9114 | 2.3128 | 1.498 | 01 | 0.212 | 8.2540 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 3 | 1 | 7.723 | 1854 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 26 | 6.319 | 31.631.6 | 13 | 26 | 5050 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.72 | 13 | 3.310 | 1.34 | 1.75 | 00 | 00 | 4.313 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 4 | 4 | 18.373 | 32.8131 | 0.83 | 4.518 | 16.716.7 | 4.518 | 10.542 | 42.942.9 | 3.313 | 4.518 | 72.272.2 | 416 | 0.83 | 4.819 | 1.56 | 2.811 | 1.87 | 4.819 | 3.514 | 00 | 0.52 | 1976 | |||
| 2 szezon |
|
PTE-PEAC | 7 | 5 | 1396 | 25.4185 | 0.54 | 3.324 | 16.716.7 | 3.324 | 8.461 | 38.639.3 | 2.116 | 3.324 | 65.466.7 | 2.318 | 0.54 | 2.922 | 1.18 | 1.914 | 2.517 | 323 | 2.619 | 00 | 0.32 | 11.789 | ||||
| Összesítés | 7 | 5 | 1396 | 25.4185 | 0.54 | 3.324 | 16.716.7 | 3.324 | 8.461 | 38.639.3 | 2.116 | 3.324 | 65.466.7 | 2.318 | 0.54 | 2.922 | 1.18 | 1.914 | 2.517 | 323 | 2.619 | 00 | 0.32 | 11.789 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
PVSK-CARGATE | Férfi NB I. B Piros | 5 | 0 | 2.211 | 840 | 0.84 | 1.89 | 44.444.4 | 0.21 | 15 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.42 | 0.84 | 0.42 | 00 | 0.63 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.21 | 210 | |||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 23 | 20 | 11.6267 | 25.5586 | 1.330 | 3.581 | 3737 | 2.251 | 6.9159 | 32.132.1 | 2.354 | 2.966 | 81.881.8 | 2.148 | 0.921 | 369 | 122 | 1.534 | 368 | 2.659 | 2.456 | 01 | 0.13 | 11.7269 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 21 | 18 | 16.2340 | 29.2614 | 1.328 | 3.879 | 35.535.5 | 3.676 | 9.6201 | 37.837.8 | 2.756 | 3.471 | 78.978.9 | 2.450 | 1.124 | 3.574 | 1.328 | 2.451 | 2.552 | 3.778 | 2.858 | 00 | 0.49 | 16336 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE | Férfi NB I. B Zöld | 5 | 2 | 4.824 | 18.492 | 0.42 | 2.211 | 18.218.2 | 0.63 | 4.422 | 13.613.6 | 2.211 | 3.216 | 68.868.8 | 1.68 | 0.63 | 2.211 | 1.47 | 210 | 1.68 | 2.613 | 0.42 | 00 | 0.21 | 2.814 | |||
| 1 szezon |
|
PVSK-CARGATE | 5 | 0 | 2.211 | 840 | 0.84 | 1.89 | 44.444.4 | 0.21 | 15 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.42 | 0.84 | 0.42 | 00 | 0.63 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.21 | 210 | ||||
| 2 szezon |
|
PTE-PEAC | 44 | 38 | 13.9607 | 27.41200 | 1.358 | 3.6160 | 36.236.3 | 2.9127 | 8.2360 | 35.435.3 | 2.5110 | 3.1137 | 80.280.3 | 2.298 | 145 | 3.3143 | 1.150 | 285 | 2.7120 | 3.1137 | 2.6114 | 01 | 0.312 | 13.8605 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE | 5 | 2 | 4.824 | 18.492 | 0.42 | 2.211 | 18.218.2 | 0.63 | 4.422 | 13.613.6 | 2.211 | 3.216 | 68.868.8 | 1.68 | 0.63 | 2.211 | 1.47 | 210 | 1.68 | 2.613 | 0.42 | 00 | 0.21 | 2.814 | ||||
| Összesítés | 54 | 40 | 8.7642 | 20.31332 | 164 | 2.8180 | 3435.6 | 1.7131 | 5.5387 | 30.333.9 | 1.8121 | 2.4153 | 76.379.1 | 1.6108 | 0.850 | 2.4158 | 159 | 1.595 | 1.9131 | 2.3151 | 1.4117 | 01 | 0.214 | 8.1629 | ||||||