| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 0 | 3.3 | 12.8 | 1.3 | 2.3 | 55.6 | 0.3 | 1.5 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0 | 0.3 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0 | 0.8 | 0 | 0 | 2.5 | |||||||||
| Total | 4 | 0 | 13 | 51 | 5 | 9 | 55.6 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 10 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 0 | 10.2 | 40 | 3.9 | 7.1 | 55.6 | 0.8 | 4.7 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | 0 | 0.8 | 1.6 | 0 | 1.6 | 0 | 2.4 | 0 | 0 | 7.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 88 –64 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 72 –77 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2026. 05. 15. |
|
BUDAFOK | 62 –104 | 9 | 21 | 3 | 4 | 75 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
BUDAFOK | 94 –75 | 4 | 22 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DH BASKET | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 22 | 33 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
DH BASKET | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 33 | 44 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2 szezon |
|
DH BASKET | 2 | 0 | 2.55 | 3.57 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 2.55 | 3.57 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DH BASKET | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 6 | 0 | 2.213 | 8.551 | 0.85 | 1.59 | 55.555.5 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 0.53 | 00 | 00 | 1.710 | |||
| 1 szezon |
|
DH BASKET | 6 | 0 | 2.213 | 8.551 | 0.85 | 1.59 | 55.555.5 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 0.53 | 00 | 00 | 1.710 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 2.213 | 8.551 | 0.85 | 1.59 | 55.555.5 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 0.53 | 00 | 00 | 1.710 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
DH BASKET | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 0 | 2.115 | 7.754 | 0.96 | 1.611 | 54.554.5 | 0.11 | 17 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 0.43 | 00 | 0.11 | 1.410 | |||
| 2026/2027 |
|
DH BASKET | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 33 | 44 | 00 | 11 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2 szezon |
|
DH BASKET | 8 | 0 | 2.618 | 5.958 | 0.46 | 1.312 | 33.350 | 0.62 | 1.59 | 38.122.2 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.12 | 00 | 0.12 | 00 | 0.23 | 00 | 0.11 | 1.211 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 2.618 | 5.958 | 0.46 | 1.312 | 33.350 | 0.62 | 1.59 | 38.122.2 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.12 | 00 | 0.12 | 00 | 0.23 | 00 | 0.11 | 1.211 | ||||||