| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 9 | 5 | 21.9 | 0.9 | 1.2 | 72.7 | 1 | 3.3 | 30 | 0.2 | 0.2 | 100 | 2.7 | 0.1 | 2.8 | 0.4 | 1.3 | 2.4 | 0.2 | 0.8 | 0.2 | 0.1 | 5.4 | |||||||||
| Total | 9 | 9 | 45 | 197 | 8 | 11 | 72.7 | 9 | 30 | 30 | 2 | 2 | 100 | 24 | 1 | 25 | 4 | 12 | 22 | 2 | 7 | 2 | 1 | 49 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 9 | 9.1 | 40 | 1.6 | 2.2 | 72.7 | 1.8 | 6.1 | 30 | 0.4 | 0.4 | 100 | 4.9 | 0.2 | 5.1 | 0.8 | 2.4 | 4.5 | 0.4 | 1.4 | 0.4 | 0.2 | 10 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Békéscsabai KK | 86 –69 | * | 6 | 34 | 3 | 3 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
Békéscsabai KK | 83 –98 | * | 13 | 24 | 1 | 2 | 50 | 3 | 6 | 50 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 13 | |||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Békéscsabai KK | 102 –68 | * | 4 | 24 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | |||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
DH BASKET | 85 –68 | * | 3 | 18 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | |||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
DH BASKET | 72 –82 | * | 8 | 27 | 1 | 2 | 50 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | |||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
DH BASKET | 103 –98 | * | 2 | 20 | 1 | 1 | 100 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Foody-BasketBaja SE | 81 –58 | * | 3 | 17 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Foody-BasketBaja SE | 66 –93 | * | 0 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||
| 3 | 2026. 05. 19. |
|
Foody-BasketBaja SE | 89 –69 | * | 6 | 16 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 17 | 13 | 3.254 | 20.3345 | 0.47 | 1.220 | 3535 | 0.611 | 2.950 | 2222 | 0.47 | 0.610 | 70.170.1 | 2.441 | 0.46 | 2.847 | 0.712 | 0.35 | 1.932 | 0.611 | 0.814 | 0.12 | 0.12 | 4.780 | |||
| 2026/2027 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 0.72 | 8.726 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 2 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 20 | 13 | 1.956 | 14.5371 | 0.48 | 1.123 | 34.234.8 | 0.311 | 1.550 | 2222 | 0.27 | 0.310 | 70.170.1 | 1.543 | 0.26 | 1.749 | 0.714 | 0.36 | 1.435 | 0.512 | 0.414 | 0.12 | 0.12 | 384 | ||||
| Összesítés | 20 | 13 | 1.956 | 14.5371 | 0.48 | 1.123 | 34.234.8 | 0.311 | 1.550 | 2222 | 0.27 | 0.310 | 70.170.1 | 1.543 | 0.26 | 1.749 | 0.714 | 0.36 | 1.435 | 0.512 | 0.414 | 0.12 | 0.12 | 384 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 9 | 9 | 545 | 21.9197 | 0.98 | 1.211 | 72.772.7 | 19 | 3.330 | 3030 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 2.724 | 0.11 | 2.825 | 0.44 | 1.312 | 2.422 | 0.22 | 0.87 | 0.22 | 0.11 | 5.449 | |||
| 1 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 9 | 9 | 545 | 21.9197 | 0.98 | 1.211 | 72.772.7 | 19 | 3.330 | 3030 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 2.724 | 0.11 | 2.825 | 0.44 | 1.312 | 2.422 | 0.22 | 0.87 | 0.22 | 0.11 | 5.449 | ||||
| Összesítés | 9 | 9 | 545 | 21.9197 | 0.98 | 1.211 | 72.772.7 | 19 | 3.330 | 3030 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 2.724 | 0.11 | 2.825 | 0.44 | 1.312 | 2.422 | 0.22 | 0.87 | 0.22 | 0.11 | 5.449 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 26 | 22 | 3.899 | 20.8542 | 0.615 | 1.231 | 48.448.4 | 0.820 | 3.180 | 2525 | 0.39 | 0.512 | 75.175.1 | 2.565 | 0.37 | 2.872 | 0.616 | 0.717 | 2.154 | 0.513 | 0.821 | 0.24 | 0.13 | 5129 | |||
| 2026/2027 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 0.72 | 8.726 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 2 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 29 | 22 | 2.2101 | 14.8568 | 0.516 | 1.134 | 41.547.1 | 0.420 | 1.580 | 2525 | 0.29 | 0.212 | 75.175.1 | 1.667 | 0.17 | 1.774 | 0.618 | 0.518 | 1.557 | 0.414 | 0.421 | 0.14 | 0.13 | 3.1133 | ||||
| Összesítés | 29 | 22 | 2.2101 | 14.8568 | 0.516 | 1.134 | 41.547.1 | 0.420 | 1.580 | 2525 | 0.29 | 0.212 | 75.175.1 | 1.667 | 0.17 | 1.774 | 0.618 | 0.518 | 1.557 | 0.414 | 0.421 | 0.14 | 0.13 | 3.1133 | ||||||