| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 0 | 1.7 | 5.9 | 0.3 | 0.7 | 40.1 | 0.1 | 1 | 14.3 | 0.7 | 0.7 | 100 | 0.4 | 0.6 | 1 | 0.4 | 0.4 | 0.6 | 0.6 | 0.4 | 0 | 0 | 2.4 | |||||||||
| Total | 7 | 0 | 12 | 41 | 2 | 5 | 40 | 1 | 7 | 14.3 | 5 | 5 | 100 | 3 | 4 | 7 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 | 17 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 0 | 11.7 | 40 | 2 | 4.9 | 40.1 | 1 | 6.8 | 14.3 | 4.9 | 4.9 | 100 | 2.9 | 3.9 | 6.8 | 2.9 | 2.9 | 3.9 | 3.9 | 2.9 | 0 | 0 | 16.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Békéscsabai KK | 86 –69 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
Békéscsabai KK | 83 –98 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Békéscsabai KK | 102 –68 | 5 | 15 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 100 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
DH BASKET | 85 –68 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Foody-BasketBaja SE | 81 –58 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Foody-BasketBaja SE | 66 –93 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 3 | 2026. 05. 19. |
|
Foody-BasketBaja SE | 89 –69 | 2 | 6 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 8 | 1 | 2.117 | 8.669 | 0.54 | 0.97 | 57.157.1 | 0.32 | 1.310 | 2020 | 0.43 | 0.43 | 100100 | 1.512 | 0.32 | 1.814 | 0.32 | 0.54 | 0.54 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 2.520 | |||
| 2026/2027 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 2 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 11 | 1 | 1.419 | 5.576 | 0.45 | 0.68 | 6962.5 | 0.12 | 0.811 | 15.818.2 | 0.23 | 0.23 | 100100 | 0.812 | 0.12 | 0.914 | 0.33 | 0.45 | 0.45 | 0.12 | 00 | 00 | 00 | 1.421 | ||||
| Összesítés | 11 | 1 | 1.419 | 5.576 | 0.45 | 0.68 | 6962.5 | 0.12 | 0.811 | 15.818.2 | 0.23 | 0.23 | 100100 | 0.812 | 0.12 | 0.914 | 0.33 | 0.45 | 0.45 | 0.12 | 00 | 00 | 00 | 1.421 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 9 | 0 | 1.312 | 4.641 | 0.22 | 0.65 | 39.939.9 | 0.11 | 0.87 | 14.314.3 | 0.65 | 0.65 | 100100 | 0.33 | 0.44 | 0.87 | 0.33 | 0.33 | 0.44 | 0.44 | 0.33 | 00 | 00 | 1.917 | |||
| 1 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 9 | 0 | 1.312 | 4.641 | 0.22 | 0.65 | 39.939.9 | 0.11 | 0.87 | 14.314.3 | 0.65 | 0.65 | 100100 | 0.33 | 0.44 | 0.87 | 0.33 | 0.33 | 0.44 | 0.44 | 0.33 | 00 | 00 | 1.917 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 1.312 | 4.641 | 0.22 | 0.65 | 39.939.9 | 0.11 | 0.87 | 14.314.3 | 0.65 | 0.65 | 100100 | 0.33 | 0.44 | 0.87 | 0.33 | 0.33 | 0.44 | 0.44 | 0.33 | 00 | 00 | 1.917 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 17 | 1 | 1.729 | 6.5110 | 0.46 | 0.712 | 5050 | 0.23 | 117 | 17.617.6 | 0.58 | 0.58 | 100100 | 0.915 | 0.46 | 1.221 | 0.35 | 0.47 | 0.58 | 0.46 | 0.23 | 00 | 00 | 2.237 | |||
| 2026/2027 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 0.72 | 2.37 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 2 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 20 | 1 | 1.231 | 4.4117 | 0.37 | 0.513 | 6653.8 | 0.13 | 0.718 | 13.216.7 | 0.28 | 0.28 | 100100 | 0.415 | 0.26 | 0.621 | 0.36 | 0.48 | 0.49 | 0.26 | 0.13 | 00 | 00 | 1.338 | ||||
| Összesítés | 20 | 1 | 1.231 | 4.4117 | 0.37 | 0.513 | 6653.8 | 0.13 | 0.718 | 13.216.7 | 0.28 | 0.28 | 100100 | 0.415 | 0.26 | 0.621 | 0.36 | 0.48 | 0.49 | 0.26 | 0.13 | 00 | 00 | 1.338 | ||||||