| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 0 | 6.6 | 19.4 | 1 | 2.1 | 46.7 | 1.1 | 3.6 | 32 | 1.1 | 1.4 | 80 | 2.6 | 1 | 3.6 | 0.3 | 0.9 | 2 | 1 | 0.7 | 0.1 | 0.1 | 7.6 | |||||||||
| Total | 7 | 0 | 46 | 136 | 7 | 15 | 46.7 | 8 | 25 | 32 | 8 | 10 | 80 | 18 | 7 | 25 | 2 | 6 | 14 | 7 | 5 | 1 | 1 | 53 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 0 | 13.5 | 40 | 2.1 | 4.4 | 46.7 | 2.4 | 7.4 | 32 | 2.4 | 2.9 | 80 | 5.3 | 2.1 | 7.4 | 0.6 | 1.8 | 4.1 | 2.1 | 1.5 | 0.3 | 0.3 | 15.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Békéscsabai KK | 102 –68 | 10 | 16 | 1 | 2 | 50 | 2 | 7 | 28.6 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
DH BASKET | 85 –68 | 6 | 21 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | ||||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
DH BASKET | 72 –82 | 8 | 13 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 100 | 3 | 5 | 60 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
DH BASKET | 103 –98 | 10 | 22 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 16 | ||||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Foody-BasketBaja SE | 81 –58 | 3 | 25 | 0 | 3 | 0 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Foody-BasketBaja SE | 66 –93 | 5 | 17 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 3 | 2026. 05. 19. |
|
Foody-BasketBaja SE | 89 –69 | 4 | 22 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 11 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 17 | 8 | 9.2157 | 26442 | 1.526 | 2.847 | 55.355.3 | 1.830 | 4.983 | 36.236.2 | 0.915 | 1.221 | 71.471.4 | 3.662 | 0.611 | 4.373 | 0.58 | 1.118 | 2.440 | 0.814 | 1.322 | 0.23 | 0.23 | 10.5179 | |||
| 2026/2027 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 3 | 6.720 | 28.786 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 1.34 | 618 | 22.222.2 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 412 | 0.72 | 4.714 | 13 | 1.75 | 2.78 | 0.31 | 1.34 | 00 | 00 | 6.319 | |||
| 2 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 20 | 11 | 8177 | 27.3528 | 1.329 | 2.554 | 49.653.7 | 1.534 | 5.4101 | 28.533.7 | 0.817 | 123 | 81.473.9 | 3.874 | 0.713 | 4.587 | 0.711 | 1.423 | 2.548 | 0.615 | 1.326 | 0.13 | 0.13 | 8.4198 | ||||
| Összesítés | 20 | 11 | 8177 | 27.3528 | 1.329 | 2.554 | 49.653.7 | 1.534 | 5.4101 | 28.533.7 | 0.817 | 123 | 81.473.9 | 3.874 | 0.713 | 4.587 | 0.711 | 1.423 | 2.548 | 0.615 | 1.326 | 0.13 | 0.13 | 8.4198 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 0 | 6.646 | 19.4136 | 17 | 2.115 | 46.746.7 | 1.18 | 3.625 | 3232 | 1.18 | 1.410 | 8080 | 2.618 | 17 | 3.625 | 0.32 | 0.96 | 214 | 17 | 0.75 | 0.11 | 0.11 | 7.653 | |||
| 1 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 7 | 0 | 6.646 | 19.4136 | 17 | 2.115 | 46.746.7 | 1.18 | 3.625 | 3232 | 1.18 | 1.410 | 8080 | 2.618 | 17 | 3.625 | 0.32 | 0.96 | 214 | 17 | 0.75 | 0.11 | 0.11 | 7.653 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 6.646 | 19.4136 | 17 | 2.115 | 46.746.7 | 1.18 | 3.625 | 3232 | 1.18 | 1.410 | 8080 | 2.618 | 17 | 3.625 | 0.32 | 0.96 | 214 | 17 | 0.75 | 0.11 | 0.11 | 7.653 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 24 | 8 | 8.5203 | 24.1578 | 1.433 | 2.662 | 53.253.2 | 1.638 | 4.5108 | 35.235.2 | 123 | 1.331 | 74.274.2 | 3.380 | 0.718 | 4.198 | 0.410 | 124 | 2.354 | 0.921 | 1.127 | 0.24 | 0.24 | 9.7232 | |||
| 2026/2027 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 3 | 6.720 | 28.786 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 1.34 | 618 | 22.222.2 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 412 | 0.72 | 4.714 | 13 | 1.75 | 2.78 | 0.31 | 1.34 | 00 | 00 | 6.319 | |||
| 2 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 27 | 11 | 7.6223 | 26.4664 | 1.236 | 2.569 | 48.352.2 | 1.542 | 5.2126 | 27.833.3 | 0.825 | 133 | 8375.7 | 3.792 | 0.720 | 4.4112 | 0.713 | 1.329 | 2.562 | 0.622 | 1.231 | 0.14 | 0.14 | 8251 | ||||
| Összesítés | 27 | 11 | 7.6223 | 26.4664 | 1.236 | 2.569 | 48.352.2 | 1.542 | 5.2126 | 27.833.3 | 0.825 | 133 | 8375.7 | 3.792 | 0.720 | 4.4112 | 0.713 | 1.329 | 2.562 | 0.622 | 1.231 | 0.14 | 0.14 | 8251 | ||||||