| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 1 | 6.9 | 13.3 | 1.4 | 3.3 | 43.5 | 0.9 | 3.3 | 26.1 | 1.4 | 1.6 | 91 | 1.1 | 1.6 | 2.7 | 0.4 | 0.9 | 1.9 | 1.4 | 0.9 | 0 | 0 | 7 | |||||||||
| Total | 7 | 1 | 48 | 93 | 10 | 23 | 43.5 | 6 | 23 | 26.1 | 10 | 11 | 91 | 8 | 11 | 19 | 3 | 6 | 13 | 10 | 6 | 0 | 0 | 49 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 1 | 20.6 | 40 | 4.3 | 9.9 | 43.5 | 2.6 | 9.9 | 26.1 | 4.3 | 4.7 | 91 | 3.4 | 4.7 | 8.2 | 1.3 | 2.6 | 5.6 | 4.3 | 2.6 | 0 | 0 | 21.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Foody-BasketBaja SE | 92 –79 | 2 | 8 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Foody-BasketBaja SE | 64 –83 | 5 | 13 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 1 | 2026. 04. 20. |
|
Foody-BasketBaja SE | 81 –67 | * | 3 | 13 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
Százhalombattai KSE | 76 –84 | 3 | 5 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 2 | 2026. 05. 10. |
|
Százhalombattai KSE | 86 –90 | 9 | 18 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 33.3 | 3 | 4 | 75 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 3 | 2026. 05. 22. |
|
Békéscsabai KK | 71 –70 | 13 | 13 | 2 | 4 | 50 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 3 | 100 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 | ||||
| 3 | 2026. 05. 30. |
|
Békéscsabai KK | 90 –70 | 13 | 23 | 4 | 9 | 44.4 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 2 | 4 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 13 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld | 21 | 2 | 7.6159 | 13.1275 | 1.940 | 3.676 | 52.652.6 | 0.918 | 2.246 | 39.139.1 | 1.225 | 1.736 | 69.469.4 | 1.225 | 1.328 | 2.553 | 0.48 | 1.327 | 2.349 | 1.327 | 0.49 | 00 | 0.24 | 7.3154 | |||
| 1 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 21 | 2 | 7.6159 | 13.1275 | 1.940 | 3.676 | 52.652.6 | 0.918 | 2.246 | 39.139.1 | 1.225 | 1.736 | 69.469.4 | 1.225 | 1.328 | 2.553 | 0.48 | 1.327 | 2.349 | 1.327 | 0.49 | 00 | 0.24 | 7.3154 | ||||
| Összesítés | 21 | 2 | 7.6159 | 13.1275 | 1.940 | 3.676 | 52.652.6 | 0.918 | 2.246 | 39.139.1 | 1.225 | 1.736 | 69.469.4 | 1.225 | 1.328 | 2.553 | 0.48 | 1.327 | 2.349 | 1.327 | 0.49 | 00 | 0.24 | 7.3154 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 1 | 6.948 | 13.393 | 1.410 | 3.323 | 43.543.5 | 0.96 | 3.323 | 26.126.1 | 1.410 | 1.611 | 9191 | 1.18 | 1.611 | 2.719 | 0.43 | 0.96 | 1.913 | 1.410 | 0.96 | 00 | 00 | 749 | |||
| 1 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 7 | 1 | 6.948 | 13.393 | 1.410 | 3.323 | 43.543.5 | 0.96 | 3.323 | 26.126.1 | 1.410 | 1.611 | 9191 | 1.18 | 1.611 | 2.719 | 0.43 | 0.96 | 1.913 | 1.410 | 0.96 | 00 | 00 | 749 | ||||
| Összesítés | 7 | 1 | 6.948 | 13.393 | 1.410 | 3.323 | 43.543.5 | 0.96 | 3.323 | 26.126.1 | 1.410 | 1.611 | 9191 | 1.18 | 1.611 | 2.719 | 0.43 | 0.96 | 1.913 | 1.410 | 0.96 | 00 | 00 | 749 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 28 | 3 | 7.4207 | 13.1368 | 1.850 | 3.599 | 50.550.5 | 0.924 | 2.569 | 34.834.8 | 1.235 | 1.747 | 74.574.5 | 1.233 | 1.439 | 2.672 | 0.411 | 1.233 | 2.262 | 1.337 | 0.515 | 00 | 0.14 | 7.3203 | |||
| 1 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 28 | 3 | 7.4207 | 13.1368 | 1.850 | 3.599 | 50.550.5 | 0.924 | 2.569 | 34.834.8 | 1.235 | 1.747 | 74.574.5 | 1.233 | 1.439 | 2.672 | 0.411 | 1.233 | 2.262 | 1.337 | 0.515 | 00 | 0.14 | 7.3203 | ||||
| Összesítés | 28 | 3 | 7.4207 | 13.1368 | 1.850 | 3.599 | 50.550.5 | 0.924 | 2.569 | 34.834.8 | 1.235 | 1.747 | 74.574.5 | 1.233 | 1.439 | 2.672 | 0.411 | 1.233 | 2.262 | 1.337 | 0.515 | 00 | 0.14 | 7.3203 | ||||||