| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | -20 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 3 | 2026. 05. 18. |
|
Százhalombattai KSE | 84 –79 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 11 | 1 | 2.325 | 12.2134 | 0.910 | 2.528 | 35.735.7 | 0.11 | 1.112 | 8.38.3 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 1.112 | 0.78 | 1.820 | 0.44 | 1.112 | 1.112 | 0.55 | 0.22 | 0.11 | 0.55 | 1.516 | |||
| 2026/2027 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 12 | 1 | 1.125 | 6.1134 | 0.510 | 1.328 | 35.735.7 | 01 | 0.512 | 8.38.3 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.512 | 0.48 | 0.920 | 0.24 | 0.512 | 0.512 | 0.25 | 0.12 | 01 | 0.25 | 0.716 | ||||
| Összesítés | 12 | 1 | 1.125 | 6.1134 | 0.510 | 1.328 | 35.735.7 | 01 | 0.512 | 8.38.3 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.512 | 0.48 | 0.920 | 0.24 | 0.512 | 0.512 | 0.25 | 0.12 | 01 | 0.25 | 0.716 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 3 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 3 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 14 | 1 | 1.825 | 9.6134 | 0.710 | 228 | 35.735.7 | 0.11 | 0.912 | 8.38.3 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.912 | 0.68 | 1.420 | 0.34 | 0.912 | 0.912 | 0.45 | 0.12 | 0.11 | 0.45 | 1.116 | |||
| 2026/2027 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 15 | 1 | 0.925 | 4.8134 | 0.410 | 128 | 35.735.7 | 01 | 0.412 | 8.38.3 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.412 | 0.38 | 0.720 | 0.14 | 0.412 | 0.412 | 0.25 | 0.12 | 01 | 0.25 | 0.616 | ||||
| Összesítés | 15 | 1 | 0.925 | 4.8134 | 0.410 | 128 | 35.735.7 | 01 | 0.412 | 8.38.3 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.412 | 0.38 | 0.720 | 0.14 | 0.412 | 0.412 | 0.25 | 0.12 | 01 | 0.25 | 0.616 | ||||||