| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 0 | 1.7 | 9.2 | 0.1 | 0.8 | 14.3 | 0.4 | 1.2 | 36.3 | 0.1 | 0.2 | 50 | 1.3 | 0.4 | 1.8 | 0 | 0.2 | 1 | 0.1 | 0.4 | 0.2 | 0 | 2.4 | |||||||||
| Total | 9 | 0 | 15 | 83 | 1 | 7 | 14.3 | 4 | 11 | 36.3 | 1 | 2 | 50 | 12 | 4 | 16 | 0 | 2 | 9 | 1 | 4 | 2 | 0 | 22 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 0 | 7.2 | 40 | 0.5 | 3.4 | 14.3 | 1.9 | 5.3 | 36.3 | 0.5 | 1 | 50 | 5.8 | 1.9 | 7.7 | 0 | 1 | 4.3 | 0.5 | 1.9 | 1 | 0 | 10.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Százhalombattai KSE | 106 –68 | 3 | 17 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Százhalombattai KSE | 72 –70 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Százhalombattai KSE | 95 –70 | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Százhalombattai KSE | 59 –66 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Foody-BasketBaja SE | 80 –88 | 3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
Foody-BasketBaja SE | 79 –71 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2026. 05. 08. |
|
Foody-BasketBaja SE | 64 –83 | 6 | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 3 | 2026. 05. 15. |
|
DH BASKET | 62 –104 | 3 | 11 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | ||||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
DH BASKET | 94 –75 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 14 | 1 | 2.636 | 14.4201 | 0.69 | 1.116 | 56.356.3 | 0.45 | 2.231 | 16.116.1 | 0.23 | 0.34 | 74.874.8 | 1.318 | 0.12 | 1.420 | 0.46 | 0.811 | 1.419 | 0.46 | 0.811 | 0.12 | 00 | 2.636 | |||
| 2026/2027 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 412 | 1442 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 00 | 0.72 | 00 | 1.75 | 0.31 | 26 | 0.31 | 0.72 | 1.34 | 0.72 | 26 | 00 | 00 | 4.714 | |||
| 2 szezon |
|
BUDAFOK | 17 | 1 | 3.348 | 14.2243 | 0.39 | 1.220 | 2645 | 0.89 | 2.640 | 32.422.5 | 0.13 | 0.56 | 22.549.9 | 1.523 | 0.23 | 1.726 | 0.47 | 0.713 | 1.323 | 0.58 | 1.417 | 0.12 | 00 | 3.650 | ||||
| Összesítés | 17 | 1 | 3.348 | 14.2243 | 0.39 | 1.220 | 2645 | 0.89 | 2.640 | 32.422.5 | 0.13 | 0.56 | 22.549.9 | 1.523 | 0.23 | 1.726 | 0.47 | 0.713 | 1.323 | 0.58 | 1.417 | 0.12 | 00 | 3.650 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 9 | 0 | 1.715 | 9.283 | 0.11 | 0.87 | 14.314.3 | 0.44 | 1.211 | 36.336.3 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 1.312 | 0.44 | 1.816 | 00 | 0.22 | 19 | 0.11 | 0.44 | 0.22 | 00 | 2.422 | |||
| 1 szezon |
|
BUDAFOK | 9 | 0 | 1.715 | 9.283 | 0.11 | 0.87 | 14.314.3 | 0.44 | 1.211 | 36.336.3 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 1.312 | 0.44 | 1.816 | 00 | 0.22 | 19 | 0.11 | 0.44 | 0.22 | 00 | 2.422 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 1.715 | 9.283 | 0.11 | 0.87 | 14.314.3 | 0.44 | 1.211 | 36.336.3 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 1.312 | 0.44 | 1.816 | 00 | 0.22 | 19 | 0.11 | 0.44 | 0.22 | 00 | 2.422 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 23 | 1 | 2.251 | 12.3284 | 0.410 | 123 | 43.543.5 | 0.49 | 1.842 | 21.421.4 | 0.24 | 0.36 | 66.666.6 | 1.330 | 0.36 | 1.636 | 0.36 | 0.613 | 1.228 | 0.37 | 0.715 | 0.24 | 00 | 2.558 | |||
| 2026/2027 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 412 | 1442 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 00 | 0.72 | 00 | 1.75 | 0.31 | 26 | 0.31 | 0.72 | 1.34 | 0.72 | 26 | 00 | 00 | 4.714 | |||
| 2 szezon |
|
BUDAFOK | 26 | 1 | 3.163 | 13.2326 | 0.210 | 1.227 | 18.637 | 0.913 | 2.451 | 35.725.5 | 0.14 | 0.58 | 18.749.9 | 1.535 | 0.37 | 1.842 | 0.37 | 0.615 | 1.332 | 0.59 | 1.321 | 0.14 | 00 | 3.672 | ||||
| Összesítés | 26 | 1 | 3.163 | 13.2326 | 0.210 | 1.227 | 18.637 | 0.913 | 2.451 | 35.725.5 | 0.14 | 0.58 | 18.749.9 | 1.535 | 0.37 | 1.842 | 0.37 | 0.615 | 1.332 | 0.59 | 1.321 | 0.14 | 00 | 3.672 | ||||||