| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 10 | 9.9 | 30.4 | 2.1 | 3.7 | 56.8 | 1.6 | 5 | 32 | 0.9 | 1 | 90 | 2.7 | 0.2 | 2.9 | 1.2 | 0.8 | 2.7 | 1.1 | 1.3 | 0.3 | 0.4 | 10.8 | |||||||||
| Total | 10 | 10 | 99 | 304 | 21 | 37 | 56.8 | 16 | 50 | 32 | 9 | 10 | 90 | 27 | 2 | 29 | 12 | 8 | 27 | 11 | 13 | 3 | 4 | 108 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 10 | 13 | 40 | 2.8 | 4.9 | 56.8 | 2.1 | 6.6 | 32 | 1.2 | 1.3 | 90 | 3.6 | 0.3 | 3.8 | 1.6 | 1.1 | 3.6 | 1.4 | 1.7 | 0.4 | 0.5 | 14.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Százhalombattai KSE | 106 –68 | * | 14 | 24 | 2 | 2 | 100 | 3 | 4 | 75 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 16 | |||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Százhalombattai KSE | 72 –70 | * | 5 | 37 | 1 | 2 | 50 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 12 | |||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Százhalombattai KSE | 95 –70 | * | 21 | 28 | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 71.4 | 6 | 6 | 100 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 | 2 | 1 | 0 | 30 | |||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Százhalombattai KSE | 59 –66 | * | 0 | 35 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2 | 2026. 04. 30. |
|
Foody-BasketBaja SE | 59 –79 | * | 10 | 37 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 | |||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Foody-BasketBaja SE | 80 –88 | * | 11 | 27 | 4 | 6 | 66.7 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 9 | |||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
Foody-BasketBaja SE | 79 –71 | * | 9 | 32 | 3 | 4 | 75 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||
| 2 | 2026. 05. 08. |
|
Foody-BasketBaja SE | 64 –83 | * | 12 | 33 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 12 | |||
| 3 | 2026. 05. 15. |
|
DH BASKET | 62 –104 | * | 10 | 29 | 2 | 4 | 50 | 2 | 8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6 | |||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
DH BASKET | 94 –75 | * | 7 | 22 | 1 | 2 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 22 | 21 | 8175 | 27.2598 | 1.227 | 2.658 | 46.546.5 | 1.839 | 5.2115 | 33.933.9 | 0.24 | 0.37 | 57.257.2 | 2.147 | 0.511 | 2.658 | 123 | 0.818 | 2.249 | 0.613 | 1.227 | 0.13 | 0.36 | 7.8171 | |||
| 2026/2027 |
|
Százhalombattai KSE | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 2 | 16.533 | 3366 | 4.59 | 5.511 | 81.881.8 | 1.53 | 816 | 18.818.8 | 36 | 3.57 | 85.785.7 | 36 | 12 | 48 | 12 | 0.51 | 24 | 24 | 24 | 12 | 00 | 1836 | |||
| 1 szezon |
|
BUDAFOK | 22 | 21 | 8175 | 27.2598 | 1.227 | 2.658 | 46.546.5 | 1.839 | 5.2115 | 33.933.9 | 0.24 | 0.37 | 57.257.2 | 2.147 | 0.511 | 2.658 | 123 | 0.818 | 2.249 | 0.613 | 1.227 | 0.13 | 0.36 | 7.8171 | ||||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 2 | 2 | 16.533 | 3366 | 4.59 | 5.511 | 81.881.8 | 1.53 | 816 | 18.818.8 | 36 | 3.57 | 85.785.7 | 36 | 12 | 48 | 12 | 0.51 | 24 | 24 | 24 | 12 | 00 | 1836 | ||||
| Összesítés | 24 | 23 | 12.2208 | 30.1664 | 2.936 | 4.169 | 70.452.2 | 1.642 | 6.6131 | 24.732.1 | 1.610 | 1.914 | 83.371.5 | 2.653 | 0.813 | 3.366 | 125 | 0.719 | 2.153 | 1.317 | 1.631 | 0.65 | 0.16 | 12.9207 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 10 | 10 | 9.999 | 30.4304 | 2.121 | 3.737 | 56.856.8 | 1.616 | 550 | 3232 | 0.99 | 110 | 9090 | 2.727 | 0.22 | 2.929 | 1.212 | 0.88 | 2.727 | 1.111 | 1.313 | 0.33 | 0.44 | 10.8108 | |||
| 1 szezon |
|
BUDAFOK | 10 | 10 | 9.999 | 30.4304 | 2.121 | 3.737 | 56.856.8 | 1.616 | 550 | 3232 | 0.99 | 110 | 9090 | 2.727 | 0.22 | 2.929 | 1.212 | 0.88 | 2.727 | 1.111 | 1.313 | 0.33 | 0.44 | 10.8108 | ||||
| Összesítés | 10 | 10 | 9.999 | 30.4304 | 2.121 | 3.737 | 56.856.8 | 1.616 | 550 | 3232 | 0.99 | 110 | 9090 | 2.727 | 0.22 | 2.929 | 1.212 | 0.88 | 2.727 | 1.111 | 1.313 | 0.33 | 0.44 | 10.8108 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 32 | 31 | 8.6274 | 28.2902 | 1.548 | 395 | 50.550.5 | 1.755 | 5.2165 | 33.333.3 | 0.413 | 0.517 | 76.576.5 | 2.374 | 0.413 | 2.787 | 1.135 | 0.826 | 2.476 | 0.824 | 1.240 | 0.26 | 0.310 | 8.7279 | |||
| 2026/2027 |
|
Százhalombattai KSE | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 2 | 16.533 | 3366 | 4.59 | 5.511 | 81.881.8 | 1.53 | 816 | 18.818.8 | 36 | 3.57 | 85.785.7 | 36 | 12 | 48 | 12 | 0.51 | 24 | 24 | 24 | 12 | 00 | 1836 | |||
| 1 szezon |
|
BUDAFOK | 32 | 31 | 8.6274 | 28.2902 | 1.548 | 395 | 50.550.5 | 1.755 | 5.2165 | 33.333.3 | 0.413 | 0.517 | 76.576.5 | 2.374 | 0.413 | 2.787 | 1.135 | 0.826 | 2.476 | 0.824 | 1.240 | 0.26 | 0.310 | 8.7279 | ||||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 2 | 2 | 16.533 | 3366 | 4.59 | 5.511 | 81.881.8 | 1.53 | 816 | 18.818.8 | 36 | 3.57 | 85.785.7 | 36 | 12 | 48 | 12 | 0.51 | 24 | 24 | 24 | 12 | 00 | 1836 | ||||
| Összesítés | 34 | 33 | 12.5307 | 30.6968 | 357 | 4.2106 | 70.853.8 | 1.658 | 6.6181 | 24.532 | 1.719 | 224 | 84.579.2 | 2.780 | 0.715 | 3.495 | 137 | 0.727 | 2.280 | 1.428 | 1.644 | 0.68 | 0.210 | 13.4315 | ||||||