| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 3.2 | 14 | 1.2 | 2.2 | 54.5 | 0.2 | 2 | 10 | 0.2 | 0.4 | 50 | 1 | 1.4 | 2.4 | 0.2 | 0.8 | 1.4 | 0.4 | 1 | 0 | 0.4 | 3.4 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 16 | 70 | 6 | 11 | 54.5 | 1 | 10 | 10 | 1 | 2 | 50 | 5 | 7 | 12 | 1 | 4 | 7 | 2 | 5 | 0 | 2 | 17 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 9.1 | 40 | 3.4 | 6.3 | 54.5 | 0.6 | 5.7 | 10 | 0.6 | 1.1 | 50 | 2.9 | 4 | 6.9 | 0.6 | 2.3 | 4 | 1.1 | 2.9 | 0 | 1.1 | 9.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
BUDAFOK | 72 –70 | 2 | 14 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
BUDAFOK | 95 –70 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
BUDAFOK | 59 –66 | 4 | 13 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 76 –84 | 8 | 17 | 2 | 5 | 40 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 | 10 | ||||
| 3 | 2026. 05. 18. |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 84 –79 | 2 | 15 | 1 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Százhalombattai KSE | Férfi NB I. B Zöld | 9 | 2 | 2.321 | 7.870 | 0.33 | 0.98 | 37.537.5 | 0.65 | 1.312 | 41.741.7 | 00 | 00 | 00 | 0.87 | 0.44 | 1.211 | 0.11 | 0.33 | 0.65 | 0.11 | 0.65 | 00 | 00 | 2.724 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 9 | 2 | 2.321 | 7.870 | 0.33 | 0.98 | 37.537.5 | 0.65 | 1.312 | 41.741.7 | 00 | 00 | 00 | 0.87 | 0.44 | 1.211 | 0.11 | 0.33 | 0.65 | 0.11 | 0.65 | 00 | 00 | 2.724 | ||||
| Összesítés | 9 | 2 | 2.321 | 7.870 | 0.33 | 0.98 | 37.537.5 | 0.65 | 1.312 | 41.741.7 | 00 | 00 | 00 | 0.87 | 0.44 | 1.211 | 0.11 | 0.33 | 0.65 | 0.11 | 0.65 | 00 | 00 | 2.724 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Százhalombattai KSE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 5 | 0 | 3.216 | 1470 | 1.26 | 2.211 | 54.554.5 | 0.21 | 210 | 1010 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 15 | 1.47 | 2.412 | 0.21 | 0.84 | 1.47 | 0.42 | 15 | 00 | 0.42 | 3.417 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 5 | 0 | 3.216 | 1470 | 1.26 | 2.211 | 54.554.5 | 0.21 | 210 | 1010 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 15 | 1.47 | 2.412 | 0.21 | 0.84 | 1.47 | 0.42 | 15 | 00 | 0.42 | 3.417 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 3.216 | 1470 | 1.26 | 2.211 | 54.554.5 | 0.21 | 210 | 1010 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 15 | 1.47 | 2.412 | 0.21 | 0.84 | 1.47 | 0.42 | 15 | 00 | 0.42 | 3.417 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Százhalombattai KSE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 14 | 2 | 2.637 | 10140 | 0.69 | 1.419 | 47.447.4 | 0.46 | 1.622 | 27.327.3 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.912 | 0.811 | 1.623 | 0.12 | 0.57 | 0.912 | 0.23 | 0.710 | 00 | 0.12 | 2.941 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 14 | 2 | 2.637 | 10140 | 0.69 | 1.419 | 47.447.4 | 0.46 | 1.622 | 27.327.3 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.912 | 0.811 | 1.623 | 0.12 | 0.57 | 0.912 | 0.23 | 0.710 | 00 | 0.12 | 2.941 | ||||
| Összesítés | 14 | 2 | 2.637 | 10140 | 0.69 | 1.419 | 47.447.4 | 0.46 | 1.622 | 27.327.3 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.912 | 0.811 | 1.623 | 0.12 | 0.57 | 0.912 | 0.23 | 0.710 | 00 | 0.12 | 2.941 | ||||||