| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 4.3 | 4.8 | 1.8 | 2.8 | 64.7 | 0.2 | 0.3 | 50.2 | 0.2 | 0.3 | 50.2 | 0.5 | 0.7 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 1.8 | 0.3 | 0.3 | 0.3 | 0 | 5 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 26 | 29 | 11 | 17 | 64.7 | 1 | 2 | 50.2 | 1 | 2 | 50.2 | 3 | 4 | 7 | 1 | 2 | 11 | 2 | 2 | 2 | 0 | 30 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 35.9 | 40 | 15.2 | 23.5 | 64.7 | 1.4 | 2.8 | 50.2 | 1.4 | 2.8 | 50.2 | 4.1 | 5.5 | 9.7 | 1.4 | 2.8 | 15.2 | 2.8 | 2.8 | 2.8 | 0 | 41.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Békéscsabai KK | 86 –69 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
Békéscsabai KK | 83 –98 | 5 | 5 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Békéscsabai KK | 102 –68 | 8 | 6 | 4 | 4 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 11 | ||||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
DH BASKET | 103 –98 | 4 | 3 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Foody-BasketBaja SE | 81 –58 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||||
| 3 | 2026. 05. 19. |
|
Foody-BasketBaja SE | 89 –69 | 9 | 10 | 3 | 7 | 42.9 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vásárhelyi Kosársuli | Férfi NB I. B Zöld | 4 | 1 | 3.514 | 13.855 | 1.87 | 2.510 | 7070 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 1.87 | 0.83 | 2.510 | 0.31 | 14 | 2.510 | 0.31 | 0.83 | 0.52 | 00 | 5.321 | |||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 1 | 4.829 | 954 | 1.38 | 2.213 | 61.561.5 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 1.710 | 212 | 83.483.4 | 2.213 | 16 | 3.219 | 00 | 0.74 | 1.811 | 1.38 | 0.21 | 0.32 | 00 | 7.847 | |||
| 2026/2027 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 515 | 13.340 | 26 | 3.711 | 54.554.5 | 00 | 0.31 | 00 | 13 | 26 | 5050 | 1.75 | 13 | 2.78 | 0.31 | 1.34 | 3.310 | 1.75 | 00 | 0.72 | 0.31 | 618 | |||
| 1 szezon |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 4 | 1 | 3.514 | 13.855 | 1.87 | 2.510 | 7070 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 1.87 | 0.83 | 2.510 | 0.31 | 14 | 2.510 | 0.31 | 0.83 | 0.52 | 00 | 5.321 | ||||
| 2 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 9 | 1 | 4.944 | 11.294 | 1.714 | 2.924 | 57.158.3 | 0.11 | 0.33 | 25.133.4 | 1.313 | 218 | 66.772.2 | 1.918 | 19 | 2.927 | 0.21 | 18 | 2.621 | 1.513 | 0.11 | 0.54 | 0.21 | 6.965 | ||||
| Összesítés | 13 | 2 | 4.458 | 12149 | 1.721 | 2.834 | 6161.8 | 0.11 | 0.34 | 18.225.1 | 0.913 | 1.520 | 59.365 | 1.925 | 0.912 | 2.837 | 0.22 | 112 | 2.631 | 1.114 | 0.34 | 0.56 | 0.11 | 6.486 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 0 | 3.726 | 4.129 | 1.611 | 2.417 | 64.764.7 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.43 | 0.64 | 17 | 0.11 | 0.32 | 1.611 | 0.32 | 0.32 | 0.32 | 00 | 4.330 | |||
| 1 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 7 | 0 | 3.726 | 4.129 | 1.611 | 2.417 | 64.764.7 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.43 | 0.64 | 17 | 0.11 | 0.32 | 1.611 | 0.32 | 0.32 | 0.32 | 00 | 4.330 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 3.726 | 4.129 | 1.611 | 2.417 | 64.764.7 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.43 | 0.64 | 17 | 0.11 | 0.32 | 1.611 | 0.32 | 0.32 | 0.32 | 00 | 4.330 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vásárhelyi Kosársuli | Férfi NB I. B Zöld | 4 | 1 | 3.514 | 13.855 | 1.87 | 2.510 | 7070 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 1.87 | 0.83 | 2.510 | 0.31 | 14 | 2.510 | 0.31 | 0.83 | 0.52 | 00 | 5.321 | |||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 13 | 1 | 4.255 | 6.483 | 1.519 | 2.330 | 63.363.3 | 0.22 | 0.34 | 50.150.1 | 0.811 | 1.114 | 78.678.6 | 1.216 | 0.810 | 226 | 0.11 | 0.56 | 1.722 | 0.810 | 0.23 | 0.34 | 00 | 5.977 | |||
| 2026/2027 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 515 | 13.340 | 26 | 3.711 | 54.554.5 | 00 | 0.31 | 00 | 13 | 26 | 5050 | 1.75 | 13 | 2.78 | 0.31 | 1.34 | 3.310 | 1.75 | 00 | 0.72 | 0.31 | 618 | |||
| 1 szezon |
|
Vásárhelyi Kosársuli | 4 | 1 | 3.514 | 13.855 | 1.87 | 2.510 | 7070 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 1.87 | 0.83 | 2.510 | 0.31 | 14 | 2.510 | 0.31 | 0.83 | 0.52 | 00 | 5.321 | ||||
| 2 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 16 | 1 | 4.670 | 9.9123 | 1.725 | 341 | 57.961 | 0.12 | 0.35 | 2440.1 | 0.914 | 1.520 | 6070 | 1.421 | 0.913 | 2.334 | 0.22 | 0.910 | 2.532 | 1.215 | 0.13 | 0.56 | 0.21 | 695 | ||||
| Összesítés | 20 | 2 | 4.284 | 11.2178 | 1.732 | 2.851 | 61.562.7 | 0.12 | 0.36 | 17.333.4 | 0.614 | 1.222 | 51.663.6 | 1.528 | 0.816 | 2.444 | 0.23 | 0.914 | 2.542 | 0.916 | 0.36 | 0.58 | 0.11 | 5.7116 | ||||||