| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 2.213 | 530 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 0.53 | 1.38 | 37.537.5 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.21 | 0.53 | 0.53 | 0.32 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.59 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 0.74 | 530 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 00 | 0.53 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 16 | 00 | 16 | 00 | 0.21 | 0.32 | 0.53 | 0.53 | 00 | 00 | 1.811 | |||
| 2 szezon |
|
Békéscsabai KK | 12 | 0 | 1.417 | 560 | 0.33 | 0.67 | 42.942.9 | 0.33 | 0.911 | 27.327.3 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.78 | 0.11 | 0.89 | 0.33 | 0.33 | 0.33 | 0.33 | 0.33 | 00 | 00 | 1.720 | ||||
| Összesítés | 12 | 0 | 1.417 | 560 | 0.33 | 0.67 | 42.942.9 | 0.33 | 0.911 | 27.327.3 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.78 | 0.11 | 0.89 | 0.33 | 0.33 | 0.33 | 0.33 | 0.33 | 00 | 00 | 1.720 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 2 | 1 | 10.521 | 2142 | 36 | 3.57 | 85.785.7 | 12 | 48 | 2525 | 1.53 | 24 | 7575 | 1.53 | 12 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 36 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 1326 | |||
| 1 szezon |
|
Békéscsabai KK | 2 | 1 | 10.521 | 2142 | 36 | 3.57 | 85.785.7 | 12 | 48 | 2525 | 1.53 | 24 | 7575 | 1.53 | 12 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 36 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 1326 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 10.521 | 2142 | 36 | 3.57 | 85.785.7 | 12 | 48 | 2525 | 1.53 | 24 | 7575 | 1.53 | 12 | 2.55 | 2.55 | 1.53 | 36 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 1326 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 8 | 1 | 4.334 | 972 | 18 | 1.512 | 66.766.7 | 0.65 | 216 | 31.331.3 | 0.43 | 0.54 | 7575 | 0.65 | 0.43 | 18 | 18 | 0.65 | 0.97 | 0.43 | 0.43 | 00 | 00 | 4.435 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 0.74 | 530 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 00 | 0.53 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 16 | 00 | 16 | 00 | 0.21 | 0.32 | 0.53 | 0.53 | 00 | 00 | 1.811 | |||
| 2 szezon |
|
Békéscsabai KK | 14 | 1 | 2.538 | 7102 | 0.69 | 0.914 | 63.764.3 | 0.35 | 1.219 | 2526.3 | 0.45 | 0.46 | 8583.3 | 0.811 | 0.23 | 114 | 0.58 | 0.46 | 0.69 | 0.46 | 0.46 | 00 | 00 | 3.146 | ||||
| Összesítés | 14 | 1 | 2.538 | 7102 | 0.69 | 0.914 | 63.764.3 | 0.35 | 1.219 | 2526.3 | 0.45 | 0.46 | 8583.3 | 0.811 | 0.23 | 114 | 0.58 | 0.46 | 0.69 | 0.46 | 0.46 | 00 | 00 | 3.146 | ||||||