| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 4.2 | 8.7 | 1 | 1.8 | 54.5 | 0.3 | 1.8 | 18.2 | 1.2 | 1.3 | 87.5 | 0.8 | 0 | 0.8 | 0.2 | 1.3 | 0.7 | 1.2 | 0.2 | 0 | 0 | 2.7 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 25 | 52 | 6 | 11 | 54.5 | 2 | 11 | 18.2 | 7 | 8 | 87.5 | 5 | 0 | 5 | 1 | 8 | 4 | 7 | 1 | 0 | 0 | 16 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 19.2 | 40 | 4.6 | 8.5 | 54.5 | 1.5 | 8.5 | 18.2 | 5.4 | 6.2 | 87.5 | 3.8 | 0 | 3.8 | 0.8 | 6.2 | 3.1 | 5.4 | 0.8 | 0 | 0 | 12.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 86 –69 | 2 | 7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 83 –98 | 8 | 8 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 102 –68 | 8 | 14 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 40 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 2 | 2026. 05. 06. |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 69 –92 | 2 | 8 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 2 | 2026. 05. 10. |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 79 –74 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 3 | 2026. 05. 30. |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 90 –70 | 5 | 11 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 10 | 1 | 0.66 | 10100 | 00 | 0.55 | 00 | 0.22 | 1.616 | 12.512.5 | 00 | 0.55 | 00 | 1.313 | 0.22 | 1.515 | 0.11 | 110 | 1.111 | 0.33 | 0.66 | 00 | 0.22 | -0.3-3 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 7 | 0 | 1.712 | 7.653 | 0.43 | 1.39 | 33.433.4 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 0.43 | 0.64 | 75.175.1 | 0.43 | 00 | 0.43 | 0.64 | 0.75 | 0.43 | 0.43 | 0.64 | 00 | 0.11 | 1.611 | |||
| 2026/2027 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 2.78 | 7.322 | 13 | 1.75 | 6060 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 0.72 | 13 | 0.72 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 3 szezon |
|
Békéscsabai KK | 20 | 1 | 1.726 | 8.3175 | 0.56 | 1.219 | 41.431.6 | 0.13 | 0.821 | 13.714.3 | 0.45 | 0.813 | 45.638.5 | 0.616 | 0.12 | 0.618 | 0.25 | 119 | 0.716 | 0.69 | 0.612 | 00 | 0.13 | 0.912 | ||||
| Összesítés | 20 | 1 | 1.726 | 8.3175 | 0.56 | 1.219 | 41.431.6 | 0.13 | 0.821 | 13.714.3 | 0.45 | 0.813 | 45.638.5 | 0.616 | 0.12 | 0.618 | 0.25 | 119 | 0.716 | 0.69 | 0.612 | 00 | 0.13 | 0.912 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 4 | 0 | 1.56 | 11.847 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 00 | 1.56 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 14 | 0.31 | 1.35 | 0.31 | 1.87 | 1.35 | 0.83 | 0.31 | 00 | 00 | -0.5-2 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 0 | 3.625 | 7.452 | 0.96 | 1.611 | 54.654.6 | 0.32 | 1.611 | 18.218.2 | 17 | 1.18 | 87.587.5 | 0.75 | 00 | 0.75 | 0.11 | 1.18 | 0.64 | 17 | 0.11 | 00 | 00 | 2.316 | |||
| 2 szezon |
|
Békéscsabai KK | 11 | 0 | 2.531 | 9.699 | 0.89 | 1.517 | 52.352.9 | 0.12 | 1.517 | 9.311.8 | 0.57 | 0.810 | 60.970 | 0.99 | 0.11 | 110 | 0.22 | 1.415 | 0.99 | 0.910 | 0.22 | 00 | 00 | 0.914 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 2.531 | 9.699 | 0.89 | 1.517 | 52.352.9 | 0.12 | 1.517 | 9.311.8 | 0.57 | 0.810 | 60.970 | 0.99 | 0.11 | 110 | 0.22 | 1.415 | 0.99 | 0.910 | 0.22 | 00 | 00 | 0.914 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 14 | 1 | 0.912 | 10.5147 | 0.23 | 0.811 | 27.327.3 | 0.12 | 1.622 | 9.19.1 | 00 | 0.57 | 00 | 1.217 | 0.23 | 1.420 | 0.12 | 1.217 | 1.116 | 0.46 | 0.57 | 00 | 0.12 | -0.4-5 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 14 | 0 | 2.637 | 7.5105 | 0.69 | 1.420 | 4545 | 0.23 | 1.115 | 2020 | 0.710 | 0.912 | 83.483.4 | 0.68 | 00 | 0.68 | 0.45 | 0.913 | 0.57 | 0.710 | 0.45 | 00 | 0.11 | 1.927 | |||
| 2026/2027 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 2.78 | 7.322 | 13 | 1.75 | 6060 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 0.72 | 13 | 0.72 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 3 szezon |
|
Békéscsabai KK | 31 | 1 | 2.157 | 8.4274 | 0.615 | 1.336 | 47.941.7 | 0.15 | 138 | 1213.2 | 0.512 | 0.923 | 51.452.2 | 0.625 | 0.13 | 0.728 | 0.27 | 1.234 | 0.825 | 0.719 | 0.514 | 00 | 0.13 | 126 | ||||
| Összesítés | 31 | 1 | 2.157 | 8.4274 | 0.615 | 1.336 | 47.941.7 | 0.15 | 138 | 1213.2 | 0.512 | 0.923 | 51.452.2 | 0.625 | 0.13 | 0.728 | 0.27 | 1.234 | 0.825 | 0.719 | 0.514 | 00 | 0.13 | 126 | ||||||