| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 1 | 11.3 | 18.6 | 1.6 | 4.7 | 33.3 | 2.4 | 5.4 | 44.7 | 0.9 | 1.1 | 75 | 1.7 | 0.3 | 2 | 0.7 | 1.6 | 2.1 | 1.6 | 1.3 | 0 | 0.1 | 8.9 | |||||||||
| Total | 7 | 1 | 79 | 130 | 11 | 33 | 33.3 | 17 | 38 | 44.7 | 6 | 8 | 75 | 12 | 2 | 14 | 5 | 11 | 15 | 11 | 9 | 0 | 1 | 62 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 1 | 24.3 | 40 | 3.4 | 10.2 | 33.3 | 5.2 | 11.7 | 44.7 | 1.8 | 2.5 | 75 | 3.7 | 0.6 | 4.3 | 1.5 | 3.4 | 4.6 | 3.4 | 2.8 | 0 | 0.3 | 19.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Foody-BasketBaja SE | 92 –79 | 20 | 20 | 4 | 7 | 57.1 | 4 | 4 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 20 | ||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Foody-BasketBaja SE | 64 –83 | 7 | 18 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 1 | 2026. 04. 20. |
|
Foody-BasketBaja SE | 81 –67 | * | 2 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
Százhalombattai KSE | 76 –84 | 9 | 15 | 1 | 5 | 20 | 2 | 7 | 28.6 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 2 | 2026. 05. 10. |
|
Százhalombattai KSE | 86 –90 | 22 | 31 | 5 | 14 | 35.7 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 3 | 2026. 05. 22. |
|
Békéscsabai KK | 71 –70 | 9 | 19 | 0 | 1 | 0 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | ||||
| 3 | 2026. 05. 30. |
|
Békéscsabai KK | 90 –70 | 10 | 16 | 1 | 2 | 50 | 2 | 6 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 10 | 0 | 1.717 | 3.535 | 0.44 | 0.66 | 66.766.7 | 0.33 | 0.33 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.11 | 0.44 | 00 | 0.22 | 0.88 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 1.919 | |||
| 2024/2025 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 5 | 0 | 210 | 7.437 | 0.42 | 0.63 | 66.766.7 | 0.42 | 1.26 | 33.333.3 | 00 | 0.21 | 00 | 0.63 | 00 | 0.63 | 0.42 | 0.63 | 15 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 1.47 | |||
| 2025/2026 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld | 22 | 4 | 15331 | 21.9482 | 2.657 | 4.6101 | 56.456.4 | 2.657 | 6.5144 | 39.639.6 | 2.146 | 3.271 | 64.864.8 | 2.249 | 0.510 | 2.759 | 121 | 2.249 | 2.248 | 2.350 | 243 | 0.12 | 0.36 | 13.7301 | |||
| 2 szezon |
|
TF-BP | 15 | 0 | 1.927 | 5.572 | 0.46 | 0.69 | 66.766.7 | 0.45 | 0.89 | 46.755.6 | 00 | 0.11 | 00 | 0.56 | 0.11 | 0.57 | 0.22 | 0.45 | 0.913 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 1.726 | ||||
| 1 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 22 | 4 | 15331 | 21.9482 | 2.657 | 4.6101 | 56.456.4 | 2.657 | 6.5144 | 39.639.6 | 2.146 | 3.271 | 64.864.8 | 2.249 | 0.510 | 2.759 | 121 | 2.249 | 2.248 | 2.350 | 243 | 0.12 | 0.36 | 13.7301 | ||||
| Összesítés | 37 | 4 | 6.2358 | 10.9554 | 1.163 | 1.9110 | 58.657.3 | 1.162 | 2.7153 | 40.940.5 | 0.746 | 1.172 | 6163.9 | 155 | 0.211 | 1.266 | 0.523 | 154 | 1.361 | 0.851 | 0.745 | 02 | 0.16 | 5.7327 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 5 | 0 | 00 | 210 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros - 9-13. helyért | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 1 | 11.379 | 18.6130 | 1.611 | 4.733 | 33.333.3 | 2.417 | 5.438 | 44.744.7 | 0.96 | 1.18 | 7575 | 1.712 | 0.32 | 214 | 0.75 | 1.611 | 2.115 | 1.611 | 1.39 | 00 | 0.11 | 8.962 | |||
| 2 szezon |
|
TF-BP | 6 | 0 | 00 | 314 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 1.13 | 12 | 00 | 0.73 | 00 | 00 | -00 | ||||
| 1 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 7 | 1 | 11.379 | 18.6130 | 1.611 | 4.733 | 33.333.3 | 2.417 | 5.438 | 44.744.7 | 0.96 | 1.18 | 7575 | 1.712 | 0.32 | 214 | 0.75 | 1.611 | 2.115 | 1.611 | 1.39 | 00 | 0.11 | 8.962 | ||||
| Összesítés | 13 | 1 | 3.879 | 8.2144 | 0.511 | 1.633 | 33.333.3 | 0.817 | 1.939 | 43.243.6 | 0.36 | 0.48 | 7575 | 0.913 | 0.12 | 115 | 0.25 | 1.314 | 1.417 | 0.511 | 0.912 | 00 | 01 | 362 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 15 | 0 | 1.117 | 345 | 0.34 | 0.46 | 66.766.7 | 0.23 | 0.34 | 7575 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 0.11 | 0.34 | 00 | 0.23 | 0.58 | 00 | 0.34 | 00 | 00 | 1.319 | |||
| 2024/2025 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-13. helyért | 6 | 0 | 1.710 | 6.841 | 0.32 | 0.53 | 66.766.7 | 0.32 | 16 | 33.333.3 | 00 | 0.21 | 00 | 0.74 | 00 | 0.74 | 0.32 | 0.85 | 1.27 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 1.27 | |||
| 2025/2026 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 29 | 5 | 14.1410 | 21.1612 | 2.368 | 4.6134 | 50.750.7 | 2.674 | 6.3182 | 40.740.7 | 1.852 | 2.779 | 65.865.8 | 2.161 | 0.412 | 2.573 | 0.926 | 2.160 | 2.263 | 2.161 | 1.852 | 0.12 | 0.27 | 12.5363 | |||
| 2 szezon |
|
TF-BP | 21 | 0 | 1.427 | 4.986 | 0.36 | 0.59 | 66.766.7 | 0.35 | 0.610 | 42.150 | 00 | 0.11 | 00 | 0.47 | 01 | 0.58 | 0.22 | 0.58 | 0.915 | 0.11 | 0.25 | 00 | 00 | 1.226 | ||||
| 1 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 29 | 5 | 14.1410 | 21.1612 | 2.368 | 4.6134 | 50.750.7 | 2.674 | 6.3182 | 40.740.7 | 1.852 | 2.779 | 65.865.8 | 2.161 | 0.412 | 2.573 | 0.926 | 2.160 | 2.263 | 2.161 | 1.852 | 0.12 | 0.27 | 12.5363 | ||||
| Összesítés | 50 | 5 | 5.6437 | 10.3698 | 174 | 1.8143 | 53.351.7 | 179 | 2.5192 | 40.941.1 | 0.652 | 180 | 6265 | 168 | 0.213 | 1.281 | 0.428 | 168 | 1.378 | 0.862 | 0.757 | 02 | 0.17 | 5389 | ||||||