| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 3 | 10.4 | 21.1 | 2 | 3.6 | 55.2 | 1.5 | 3.8 | 40 | 1.9 | 3.1 | 60 | 1.8 | 0.4 | 2.1 | 0.9 | 1 | 2.3 | 2.9 | 1.3 | 0.4 | 0.1 | 11.8 | |||||||||
| Total | 8 | 3 | 83 | 169 | 16 | 29 | 55.2 | 12 | 30 | 40 | 15 | 25 | 60 | 14 | 3 | 17 | 7 | 8 | 18 | 23 | 10 | 3 | 1 | 94 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 3 | 19.6 | 40 | 3.8 | 6.9 | 55.2 | 2.8 | 7.1 | 40 | 3.6 | 5.9 | 60 | 3.3 | 0.7 | 4 | 1.7 | 1.9 | 4.3 | 5.4 | 2.4 | 0.7 | 0.2 | 22.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 78 –81 | 6 | 15 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 88 –64 | 10 | 19 | 3 | 4 | 75 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 72 –77 | 11 | 26 | 2 | 2 | 100 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 15 | ||||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 85 –68 | 4 | 19 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 72 –82 | 10 | 16 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 3 | 5 | 60 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 13 | ||||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 103 –98 | * | 9 | 28 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 5 | 20 | 2 | 4 | 50 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 9 | |||
| 3 | 2026. 05. 15. |
|
BUDAFOK | 62 –104 | * | 19 | 25 | 4 | 6 | 66.7 | 3 | 6 | 50 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 17 | |||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
BUDAFOK | 94 –75 | * | 14 | 21 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 5 | 40 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 14 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Dunaharaszti MTK | Férfi NB I. B Zöld | 11 | 2 | 7.481 | 17.1188 | 2.224 | 4.549 | 4949 | 0.44 | 1.516 | 2525 | 1.921 | 2.932 | 65.665.6 | 1.112 | 0.67 | 1.719 | 111 | 2.528 | 3.538 | 2.730 | 1.314 | 00 | 0.44 | 7.279 | |||
| 2023/2024 |
|
Dunaharaszti MTK | Férfi NB I. B Zöld | 26 | 13 | 5.6145 | 19.7513 | 1.437 | 3.591 | 40.740.7 | 0.513 | 2.155 | 23.623.6 | 1.232 | 2.771 | 45.145.1 | 1.743 | 0.615 | 2.258 | 1.642 | 2.668 | 2.566 | 2.976 | 1.949 | 0.12 | 0.410 | 6.5169 | |||
| 2024/2025 |
|
Dunaharaszti MTK | Férfi NB I. B Zöld | 21 | 18 | 11.4239 | 26.9565 | 3.574 | 5.5115 | 64.464.4 | 0.817 | 2.349 | 34.734.7 | 1.940 | 2.858 | 6969 | 242 | 0.612 | 2.654 | 1.838 | 1.430 | 2.654 | 2.859 | 2.145 | 0.13 | 0.510 | 15.1317 | |||
| 2025/2026 |
|
DH BASKET | Férfi NB I. B Zöld | 21 | 9 | 6.4135 | 18.1381 | 1.328 | 2.654 | 51.851.8 | 0.816 | 2.247 | 3434 | 1.531 | 2.144 | 70.570.5 | 0.816 | 0.612 | 1.328 | 122 | 0.919 | 2.450 | 243 | 1.124 | 00 | 0.48 | 7.8163 | |||
| 2026/2027 |
|
DH BASKET | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 0 | 2.55 | 1530 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 00 | 1.53 | 0.51 | 24 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 0.51 | 24 | |||
| 5 szezon |
|
DH BASKET | 81 | 42 | 6.7605 | 19.41677 | 1.9165 | 3.6313 | 52.652.7 | 0.550 | 1.7168 | 28.229.8 | 1.4125 | 2.3207 | 61.160.4 | 1.4116 | 0.546 | 1.9162 | 1.2114 | 1.9149 | 2.4210 | 2.3210 | 1.4133 | 05 | 0.433 | 7.7732 | ||||
| Összesítés | 81 | 42 | 6.7605 | 19.41677 | 1.9165 | 3.6313 | 52.652.7 | 0.550 | 1.7168 | 28.229.8 | 1.4125 | 2.3207 | 61.160.4 | 1.4116 | 0.546 | 1.9162 | 1.2114 | 1.9149 | 2.4210 | 2.3210 | 1.4133 | 05 | 0.433 | 7.7732 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Dunaharaszti MTK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 4 | 2 | 5.522 | 22.389 | 1.56 | 4.317 | 35.335.3 | 0.31 | 1.35 | 2020 | 1.87 | 3.313 | 53.853.8 | 1.87 | 0.83 | 2.510 | 14 | 2.39 | 3.815 | 3.815 | 2.39 | 00 | 00 | 7.530 | |||
| 2023/2024 |
|
Dunaharaszti MTK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 6 | 6 | 14.587 | 32.2193 | 3.722 | 6.338 | 57.957.9 | 1.59 | 3.823 | 39.139.1 | 2.716 | 5.332 | 5050 | 3.722 | 0.74 | 4.326 | 2.716 | 3.521 | 2.716 | 5.231 | 4.728 | 00 | 0.32 | 20.2121 | |||
| 2024/2025 |
|
Dunaharaszti MTK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 10 | 9 | 14140 | 26.8268 | 3.333 | 5.959 | 55.955.9 | 1.818 | 3.838 | 47.447.4 | 220 | 2.929 | 6969 | 1.919 | 1.313 | 3.232 | 0.99 | 1.515 | 3.131 | 2.828 | 1.111 | 0.11 | 0.66 | 15.1151 | |||
| 2025/2026 |
|
DH BASKET | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 8 | 3 | 10.483 | 21.1169 | 216 | 3.629 | 55.255.2 | 1.512 | 3.830 | 4040 | 1.915 | 3.125 | 6060 | 1.814 | 0.43 | 2.117 | 0.97 | 18 | 2.318 | 2.923 | 1.310 | 0.43 | 0.11 | 11.894 | |||
| 4 szezon |
|
DH BASKET | 28 | 20 | 11.1332 | 25.6719 | 2.677 | 5143 | 52.153.8 | 1.340 | 3.296 | 4041.7 | 2.158 | 3.799 | 56.858.6 | 2.362 | 0.823 | 385 | 1.436 | 2.153 | 2.980 | 3.697 | 2.358 | 0.14 | 0.39 | 13.6396 | ||||
| Összesítés | 28 | 20 | 11.1332 | 25.6719 | 2.677 | 5143 | 52.153.8 | 1.340 | 3.296 | 4041.7 | 2.158 | 3.799 | 56.858.6 | 2.362 | 0.823 | 385 | 1.436 | 2.153 | 2.980 | 3.697 | 2.358 | 0.14 | 0.39 | 13.6396 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Dunaharaszti MTK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 15 | 4 | 6.9103 | 18.5277 | 230 | 4.466 | 45.545.5 | 0.35 | 1.421 | 23.823.8 | 1.928 | 345 | 62.262.2 | 1.319 | 0.710 | 1.929 | 115 | 2.537 | 3.553 | 345 | 1.523 | 00 | 0.34 | 7.3109 | |||
| 2023/2024 |
|
Dunaharaszti MTK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 32 | 19 | 7.3232 | 22.1706 | 1.859 | 4129 | 45.745.7 | 0.722 | 2.478 | 28.228.2 | 1.548 | 3.2103 | 46.646.6 | 265 | 0.619 | 2.684 | 1.858 | 2.889 | 2.682 | 3.3107 | 2.477 | 0.12 | 0.412 | 9.1290 | |||
| 2024/2025 |
|
Dunaharaszti MTK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 31 | 27 | 12.2379 | 26.9833 | 3.5107 | 5.6174 | 61.561.5 | 1.135 | 2.887 | 40.240.2 | 1.960 | 2.887 | 6969 | 261 | 0.825 | 2.886 | 1.547 | 1.545 | 2.785 | 2.887 | 1.856 | 0.14 | 0.516 | 15.1468 | |||
| 2025/2026 |
|
DH BASKET | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 29 | 12 | 7.5218 | 19550 | 1.544 | 2.983 | 5353 | 128 | 2.777 | 36.436.4 | 1.646 | 2.469 | 66.766.7 | 130 | 0.515 | 1.645 | 129 | 0.927 | 2.368 | 2.366 | 1.234 | 0.13 | 0.39 | 8.9257 | |||
| 2026/2027 |
|
DH BASKET | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 0 | 2.55 | 1530 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 00 | 1.53 | 0.51 | 24 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 0.51 | 24 | |||
| 5 szezon |
|
DH BASKET | 109 | 62 | 7.3937 | 20.32396 | 2242 | 3.8456 | 51.953.1 | 0.690 | 2264 | 31.834.1 | 1.5183 | 2.5306 | 59.659.8 | 1.6178 | 0.569 | 2.1247 | 1.2150 | 1.9202 | 2.4290 | 2.5307 | 1.5191 | 0.19 | 0.442 | 8.51128 | ||||
| Összesítés | 109 | 62 | 7.3937 | 20.32396 | 2242 | 3.8456 | 51.953.1 | 0.690 | 2264 | 31.834.1 | 1.5183 | 2.5306 | 59.659.8 | 1.6178 | 0.569 | 2.1247 | 1.2150 | 1.9202 | 2.4290 | 2.5307 | 1.5191 | 0.19 | 0.442 | 8.51128 | ||||||