| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 22.2 | 27.8 | 6.8 | 12.5 | 54.7 | 2.3 | 6 | 38.9 | 1.5 | 2.5 | 60 | 7.7 | 2 | 9.7 | 0.8 | 1.8 | 2 | 2.8 | 1.2 | 0 | 0.5 | 24.5 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 133 | 167 | 41 | 75 | 54.7 | 14 | 36 | 38.9 | 9 | 15 | 60 | 46 | 12 | 58 | 5 | 11 | 12 | 17 | 7 | 0 | 3 | 147 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 31.9 | 40 | 9.8 | 18 | 54.7 | 3.4 | 8.6 | 38.9 | 2.2 | 3.6 | 60 | 11 | 2.9 | 13.9 | 1.2 | 2.6 | 2.9 | 4.1 | 1.7 | 0 | 0.7 | 35.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
DH BASKET | 78 –81 | * | 12 | 31 | 3 | 5 | 60 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 1 | 1 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 19 | |||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
DH BASKET | 88 –64 | * | 20 | 27 | 9 | 16 | 56.3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 6 | 3 | 9 | 0 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 19 | |||
| 2 | 2026. 05. 06. |
|
Békéscsabai KK | 69 –92 | * | 25 | 25 | 5 | 11 | 45.5 | 5 | 10 | 50 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 | 11 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 27 | |||
| 2 | 2026. 05. 10. |
|
Békéscsabai KK | 79 –74 | * | 27 | 31 | 7 | 18 | 38.9 | 3 | 5 | 60 | 4 | 8 | 50 | 10 | 3 | 13 | 0 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 26 | |||
| 3 | 2026. 05. 14. |
|
Százhalombattai KSE | 91 –65 | * | 22 | 27 | 9 | 13 | 69.2 | 1 | 5 | 20 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 17 | |||
| 3 | 2026. 05. 18. |
|
Százhalombattai KSE | 84 –79 | * | 27 | 26 | 8 | 12 | 66.7 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 3 | 66.7 | 11 | 3 | 14 | 2 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 39 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld | 4 | 0 | 5.522 | 1040 | 1.35 | 1.56 | 83.383.3 | 14 | 28 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.31 | 0.83 | 0.31 | 0.83 | 0.83 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 4.819 | |||
| 2023/2024 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Tippmix Férfi NB I. A | 9 | 0 | 0.22 | 0.76 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | |||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 10 | 7 | 18.5185 | 31.1311 | 5.656 | 9.595 | 58.958.9 | 1.717 | 4.747 | 36.236.2 | 2.222 | 3.737 | 59.559.5 | 6.464 | 2.727 | 9.191 | 1.616 | 220 | 2.121 | 2.929 | 1.313 | 00 | 0.66 | 23230 | |||
| 2025/2026 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros | 14 | 6 | 7.6106 | 21.3298 | 228 | 456 | 5050 | 114 | 3.448 | 29.229.2 | 0.68 | 0.913 | 61.561.5 | 228 | 2.231 | 4.259 | 0.913 | 1.217 | 2.129 | 0.811 | 0.811 | 0.11 | 0.46 | 8.4117 | |||
| 2026/2027 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 2 | 1339 | 21.765 | 4.714 | 7.723 | 60.960.9 | 0.72 | 515 | 13.313.3 | 1.75 | 3.711 | 45.545.5 | 26 | 1.34 | 3.310 | 26 | 1.75 | 2.78 | 26 | 1.75 | 00 | 0.31 | 1133 | |||
| 1 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 4 | 0 | 5.522 | 1040 | 1.35 | 1.56 | 83.383.3 | 14 | 28 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.31 | 0.83 | 0.31 | 0.83 | 0.83 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 4.819 | ||||
| 2 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 10 | 0 | 0.12 | 1.38 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | ||||
| 2 szezon |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 13 | 9 | 15.8224 | 26.4376 | 5.170 | 8.6118 | 59.859.3 | 1.219 | 4.962 | 24.430.6 | 1.927 | 3.748 | 52.556.3 | 4.270 | 231 | 6.2101 | 1.822 | 1.825 | 2.429 | 2.535 | 1.518 | 00 | 0.57 | 17263 | ||||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 14 | 6 | 7.6106 | 21.3298 | 228 | 456 | 5050 | 114 | 3.448 | 29.229.2 | 0.68 | 0.913 | 61.561.5 | 228 | 2.231 | 4.259 | 0.913 | 1.217 | 2.129 | 0.811 | 0.811 | 0.11 | 0.46 | 8.4117 | ||||
| Összesítés | 41 | 15 | 7.5354 | 14.5722 | 2.3103 | 3.8180 | 59.657.2 | 0.737 | 2.5118 | 28.931.4 | 0.837 | 1.463 | 54.758.7 | 1.8100 | 1.163 | 2.9163 | 0.836 | 0.945 | 1.364 | 147 | 0.730 | 01 | 0.213 | 7.9402 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 5 | 5 | 8.442 | 23.6118 | 315 | 525 | 6060 | 0.63 | 3.417 | 17.617.6 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 4.623 | 2.613 | 7.236 | 1.89 | 1.89 | 210 | 1.68 | 0.63 | 00 | 00 | 12.864 | |||
| 2023/2024 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi A, Play-out | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 2 | 0 | 12 | 7.515 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | |||
| 2025/2026 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 6 | 6 | 22.2133 | 27.8167 | 6.841 | 12.575 | 54.754.7 | 2.314 | 636 | 38.938.9 | 1.59 | 2.515 | 6060 | 7.746 | 212 | 9.758 | 0.85 | 1.811 | 212 | 2.817 | 1.27 | 00 | 0.53 | 24.5147 | |||
| 1 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 5 | 5 | 8.442 | 23.6118 | 315 | 525 | 6060 | 0.63 | 3.417 | 17.617.6 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 4.623 | 2.613 | 7.236 | 1.89 | 1.89 | 210 | 1.68 | 0.63 | 00 | 00 | 12.864 | ||||
| 2 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 3 | 0 | 0.52 | 3.815 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 0.31 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 1.35 | ||||
| 1 szezon |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 6 | 6 | 22.2133 | 27.8167 | 6.841 | 12.575 | 54.754.7 | 2.314 | 636 | 38.938.9 | 1.59 | 2.515 | 6060 | 7.746 | 212 | 9.758 | 0.85 | 1.811 | 212 | 2.817 | 1.27 | 00 | 0.53 | 24.5147 | ||||
| Összesítés | 14 | 11 | 7.9177 | 14.7300 | 2.657 | 4.5101 | 57.456.4 | 0.717 | 2.655 | 28.230.9 | 0.512 | 0.819 | 63.663.2 | 3.371 | 1.225 | 4.596 | 0.815 | 0.920 | 122 | 1.427 | 0.410 | 00 | 0.13 | 10216 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 9 | 5 | 7.164 | 17.6158 | 2.220 | 3.431 | 64.564.5 | 0.87 | 2.825 | 2828 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 2.825 | 1.614 | 4.339 | 1.110 | 1.312 | 1.413 | 0.98 | 0.44 | 00 | 00 | 9.283 | |||
| 2023/2024 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 10 | 0 | 0.22 | 0.66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | |||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 3 | 0 | 0.72 | 5.717 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 1.75 | |||
| 2025/2026 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 16 | 13 | 19.9318 | 29.9478 | 6.197 | 10.6170 | 57.157.1 | 1.931 | 5.283 | 37.337.3 | 1.931 | 3.352 | 59.659.6 | 6.9110 | 2.439 | 9.3149 | 1.321 | 1.931 | 2.133 | 2.946 | 1.320 | 00 | 0.69 | 23.6377 | |||
| 2025/2026 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros | 14 | 6 | 7.6106 | 21.3298 | 228 | 456 | 5050 | 114 | 3.448 | 29.229.2 | 0.68 | 0.913 | 61.561.5 | 228 | 2.231 | 4.259 | 0.913 | 1.217 | 2.129 | 0.811 | 0.811 | 0.11 | 0.46 | 8.4117 | |||
| 2026/2027 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 2 | 1339 | 21.765 | 4.714 | 7.723 | 60.960.9 | 0.72 | 515 | 13.313.3 | 1.75 | 3.711 | 45.545.5 | 26 | 1.34 | 3.310 | 26 | 1.75 | 2.78 | 26 | 1.75 | 00 | 0.31 | 1133 | |||
| 1 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 9 | 5 | 7.164 | 17.6158 | 2.220 | 3.431 | 64.564.5 | 0.87 | 2.825 | 2828 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 2.825 | 1.614 | 4.339 | 1.110 | 1.312 | 1.413 | 0.98 | 0.44 | 00 | 00 | 9.283 | ||||
| 2 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 13 | 0 | 0.44 | 3.123 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 00 | 0.32 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.32 | 00 | 0.32 | 0.21 | 00 | 0.13 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 18 | ||||
| 2 szezon |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 19 | 15 | 16.4357 | 25.8543 | 5.4111 | 9.1193 | 58.757.5 | 1.333 | 5.198 | 25.633.7 | 1.836 | 3.563 | 52.157.1 | 4.4116 | 1.943 | 6.3159 | 1.727 | 1.836 | 2.441 | 2.452 | 1.525 | 00 | 0.410 | 17.3410 | ||||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 14 | 6 | 7.6106 | 21.3298 | 228 | 456 | 5050 | 114 | 3.448 | 29.229.2 | 0.68 | 0.913 | 61.561.5 | 228 | 2.231 | 4.259 | 0.913 | 1.217 | 2.129 | 0.811 | 0.811 | 0.11 | 0.46 | 8.4117 | ||||
| Összesítés | 55 | 26 | 8.1531 | 16.11022 | 2.5160 | 4.3281 | 58.656.9 | 0.754 | 2.8173 | 25.731.2 | 0.849 | 1.482 | 55.559.7 | 2.4171 | 1.388 | 3.6259 | 0.951 | 165 | 1.486 | 1.274 | 0.740 | 01 | 0.216 | 9618 | ||||||