| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 1 | 3.7 | 15.9 | 1.3 | 4.1 | 31 | 0.1 | 1.3 | 11.1 | 0.7 | 1.6 | 45.4 | 1.4 | 1.7 | 3.1 | 1.3 | 1.9 | 1.4 | 1.7 | 1.3 | 0.1 | 1.1 | 4.6 | |||||||||
| Total | 7 | 1 | 26 | 111 | 9 | 29 | 31 | 1 | 9 | 11.1 | 5 | 11 | 45.4 | 10 | 12 | 22 | 9 | 13 | 10 | 12 | 9 | 1 | 8 | 32 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 1 | 9.4 | 40 | 3.2 | 10.5 | 31 | 0.4 | 3.2 | 11.1 | 1.8 | 4 | 45.4 | 3.6 | 4.3 | 7.9 | 3.2 | 4.7 | 3.6 | 4.3 | 3.2 | 0.4 | 2.9 | 11.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
DH BASKET | 78 –81 | 2 | 17 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | ||||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
DH BASKET | 88 –64 | 0 | 13 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
DH BASKET | 72 –77 | * | 9 | 26 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 4 | 50 | 1 | 3 | 4 | 2 | 4 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 11 | |||
| 2 | 2026. 05. 06. |
|
Békéscsabai KK | 69 –92 | 4 | 15 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 13 | ||||
| 2 | 2026. 05. 10. |
|
Békéscsabai KK | 79 –74 | 3 | 9 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 3 | 2026. 05. 14. |
|
Százhalombattai KSE | 91 –65 | 2 | 16 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | -3 | ||||
| 3 | 2026. 05. 18. |
|
Százhalombattai KSE | 84 –79 | 6 | 15 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 1.75 | 6.720 | 00 | 0.72 | 00 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 13 | 1.34 | 0.72 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 10 | 5 | 8.585 | 19.6196 | 2.929 | 5.353 | 54.754.7 | 0.33 | 220 | 1515 | 1.818 | 4.343 | 41.941.9 | 220 | 1.818 | 3.838 | 1.313 | 2.121 | 1.818 | 3.232 | 1.515 | 0.11 | 0.22 | 9.797 | |||
| 2025/2026 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 18 | 14 | 6.4116 | 25.8464 | 2.443 | 6.3114 | 37.737.7 | 0.23 | 1.426 | 11.611.6 | 1.221 | 2.953 | 39.639.6 | 3.665 | 1.934 | 5.599 | 1.324 | 2.138 | 2.444 | 1.935 | 1.731 | 0.23 | 0.610 | 8144 | |||
| 2026/2027 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 3 | 0 | 1.75 | 6.720 | 00 | 0.72 | 00 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 13 | 1.34 | 0.72 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | ||||
| 3 szezon |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 29 | 19 | 5201 | 15.1660 | 1.872 | 3.9167 | 45.543.1 | 0.26 | 1.146 | 13.613.1 | 139 | 2.496 | 4140.6 | 1.985 | 1.252 | 3.1137 | 0.937 | 1.459 | 1.462 | 1.767 | 1.146 | 0.14 | 0.312 | 5.9241 | ||||
| Összesítés | 32 | 19 | 4.2206 | 13680 | 1.372 | 3.1169 | 4342.6 | 0.27 | 1.452 | 14.713.5 | 0.941 | 2.1100 | 42.441 | 1.687 | 153 | 2.6140 | 0.738 | 1.362 | 1.466 | 1.569 | 0.846 | 0.25 | 0.212 | 4.4241 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 2 | 0 | 0.51 | 8.517 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 0.51 | 1.53 | 12 | 00 | 1.53 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | |||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 4 | 0 | 3.313 | 13.554 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 1.35 | 1.56 | 2.811 | 0.52 | 14 | 1.87 | 1.87 | 0.52 | 00 | 0.31 | 5.522 | |||
| 2024/2025 |
|
Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 8 | 1 | 4.435 | 20.1161 | 1.411 | 4.133 | 33.333.3 | 0.11 | 1.19 | 11.111.1 | 1.310 | 2.621 | 47.647.6 | 2.318 | 1.915 | 4.133 | 0.97 | 2.923 | 2.318 | 2.822 | 216 | 00 | 0.65 | 6.149 | |||
| 2025/2026 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 1 | 3.726 | 15.9111 | 1.39 | 4.129 | 3131 | 0.11 | 1.39 | 11.111.1 | 0.75 | 1.611 | 45.445.4 | 1.410 | 1.712 | 3.122 | 1.39 | 1.913 | 1.410 | 1.712 | 1.39 | 0.11 | 1.18 | 4.632 | |||
| 2 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 6 | 0 | 1.914 | 1171 | 0.32 | 17 | 2528.6 | 0.32 | 1.48 | 18.225 | 0.64 | 1.17 | 55.657.1 | 1.17 | 17 | 2.114 | 0.84 | 0.54 | 1.610 | 1.18 | 0.32 | 0.31 | 0.11 | 3.525 | ||||
| 2 szezon |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 15 | 2 | 461 | 18272 | 1.320 | 4.162 | 32.232.3 | 0.12 | 1.218 | 11.111.1 | 115 | 2.132 | 46.846.9 | 1.828 | 1.827 | 3.655 | 1.116 | 2.436 | 1.828 | 2.234 | 1.625 | 0.11 | 0.913 | 5.381 | ||||
| Összesítés | 21 | 2 | 375 | 14.5343 | 0.822 | 2.669 | 30.831.9 | 0.24 | 1.326 | 14.915.4 | 0.819 | 1.639 | 49.948.7 | 1.535 | 1.434 | 2.969 | 0.920 | 1.440 | 1.738 | 1.742 | 0.927 | 0.22 | 0.514 | 4.4106 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 2 | 0 | 0.51 | 8.517 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 12 | 0.51 | 1.53 | 12 | 00 | 1.53 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | |||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 7 | 0 | 2.618 | 10.674 | 0.32 | 1.18 | 2525 | 0.43 | 1.611 | 27.327.3 | 0.75 | 1.39 | 55.655.6 | 17 | 17 | 214 | 0.43 | 17 | 1.611 | 1.39 | 0.32 | 0.11 | 0.11 | 3.122 | |||
| 2024/2025 |
|
Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 18 | 6 | 6.7120 | 19.8357 | 2.240 | 4.886 | 46.546.5 | 0.24 | 1.629 | 13.813.8 | 1.628 | 3.664 | 43.843.8 | 2.138 | 1.833 | 3.971 | 1.120 | 2.444 | 236 | 354 | 1.731 | 0.11 | 0.47 | 8.1146 | |||
| 2025/2026 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 25 | 15 | 5.7142 | 23575 | 2.152 | 5.7143 | 36.436.4 | 0.24 | 1.435 | 11.511.5 | 126 | 2.664 | 40.640.6 | 375 | 1.846 | 4.8121 | 1.333 | 251 | 2.254 | 1.947 | 1.640 | 0.24 | 0.718 | 7176 | |||
| 2026/2027 |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 9 | 0 | 1.519 | 9.591 | 0.12 | 0.89 | 17.422.2 | 0.23 | 1.514 | 13.921.4 | 0.66 | 1.111 | 53.154.6 | 19 | 0.78 | 1.817 | 0.75 | 0.57 | 1.514 | 0.910 | 0.12 | 0.32 | 0.11 | 2.325 | ||||
| 3 szezon |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 44 | 21 | 4.1262 | 14.3932 | 1.492 | 3.5229 | 4140.2 | 0.18 | 164 | 12.712.5 | 0.954 | 2128 | 42.442.2 | 1.7113 | 1.279 | 2.9192 | 0.853 | 1.595 | 1.490 | 1.6101 | 1.171 | 0.15 | 0.425 | 5.1322 | ||||
| Összesítés | 53 | 21 | 3.1281 | 12.41023 | 0.994 | 2.4238 | 37.839.5 | 0.211 | 1.278 | 13.314.1 | 0.860 | 1.7139 | 45.443.2 | 1.4122 | 187 | 2.5209 | 0.858 | 1.1102 | 1.4104 | 1.3111 | 0.773 | 0.27 | 0.326 | 4347 | ||||||