| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 1 | 3.3 | 13.9 | 0.9 | 2.4 | 35.3 | 0.1 | 0.9 | 16.7 | 1.1 | 1.6 | 72.8 | 1.1 | 0 | 1.1 | 0.1 | 1.9 | 0.9 | 1.7 | 0.3 | 0.1 | 0.3 | 2.1 | |||||||||
| Total | 7 | 1 | 23 | 97 | 6 | 17 | 35.3 | 1 | 6 | 16.7 | 8 | 11 | 72.8 | 8 | 0 | 8 | 1 | 13 | 6 | 12 | 2 | 1 | 2 | 15 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 1 | 9.5 | 40 | 2.5 | 7 | 35.3 | 0.4 | 2.5 | 16.7 | 3.3 | 4.5 | 72.8 | 3.3 | 0 | 3.3 | 0.4 | 5.4 | 2.5 | 4.9 | 0.8 | 0.4 | 0.8 | 6.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 86 –69 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 83 –98 | 4 | 12 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 102 –68 | * | 5 | 19 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 83.3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||
| 2 | 2026. 05. 06. |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 69 –92 | 0 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 2 | 2026. 05. 10. |
|
SMTPlus-Nagykőrösi Sólymok KE | 79 –74 | 4 | 13 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | ||||
| 3 | 2026. 05. 22. |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 71 –70 | 7 | 15 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 3 | 2026. 05. 30. |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 90 –70 | 3 | 16 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 60 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Békés | Férfi NB I. B Zöld | 2 | 0 | 00 | 2.55 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 17 | 0 | 3.661 | 11.5195 | 0.915 | 1.933 | 45.445.4 | 0.24 | 0.915 | 26.626.6 | 1.119 | 1.628 | 67.967.9 | 1.119 | 0.46 | 1.525 | 0.610 | 1.423 | 1.627 | 1.221 | 0.915 | 0.11 | 0.12 | 4.272 | |||
| 2026/2027 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 2 | 515 | 1957 | 2.37 | 4.313 | 53.853.8 | 00 | 1.34 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 13 | 1.34 | 2.37 | 00 | 26 | 26 | 1.75 | 1.75 | 00 | 0.31 | 515 | |||
| 1 szezon |
|
Békés | 2 | 0 | 00 | 2.55 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||
| 2 szezon |
|
Békéscsabai KK | 20 | 2 | 4.376 | 15.2252 | 1.622 | 3.146 | 51.247.8 | 0.14 | 1.119 | 10.621 | 0.720 | 1.230 | 62.766.7 | 1.122 | 0.810 | 1.932 | 0.310 | 1.729 | 1.833 | 1.526 | 1.320 | 01 | 0.23 | 4.687 | ||||
| Összesítés | 22 | 2 | 2.976 | 11257 | 1.122 | 2.347 | 47.546.8 | 0.14 | 0.920 | 8.720 | 0.520 | 0.830 | 62.766.7 | 0.923 | 0.711 | 1.634 | 0.210 | 1.330 | 1.233 | 126 | 0.820 | 01 | 0.23 | 2.986 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Békés | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 1 | 3.323 | 13.997 | 0.96 | 2.417 | 35.335.3 | 0.11 | 0.96 | 16.716.7 | 1.18 | 1.611 | 72.872.8 | 1.18 | 00 | 1.18 | 0.11 | 1.913 | 0.96 | 1.712 | 0.32 | 0.11 | 0.32 | 2.115 | |||
| 1 szezon |
|
Békés | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
Békéscsabai KK | 7 | 1 | 3.323 | 13.997 | 0.96 | 2.417 | 35.335.3 | 0.11 | 0.96 | 16.716.7 | 1.18 | 1.611 | 72.872.8 | 1.18 | 00 | 1.18 | 0.11 | 1.913 | 0.96 | 1.712 | 0.32 | 0.11 | 0.32 | 2.115 | ||||
| Összesítés | 8 | 1 | 1.623 | 7.498 | 0.46 | 1.217 | 35.335.3 | 0.11 | 0.46 | 16.716.7 | 0.68 | 0.811 | 72.872.8 | 0.68 | 00 | 0.68 | 0.11 | 0.913 | 0.46 | 0.912 | 0.12 | 0.11 | 0.12 | 1.115 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Békés | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 3 | 0 | 00 | 26 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 2025/2026 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 24 | 1 | 3.584 | 12.2292 | 0.921 | 2.150 | 4242 | 0.25 | 0.921 | 23.823.8 | 1.127 | 1.639 | 69.369.3 | 1.127 | 0.36 | 1.433 | 0.511 | 1.536 | 1.433 | 1.433 | 0.717 | 0.12 | 0.24 | 3.687 | |||
| 2026/2027 |
|
Békéscsabai KK | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 2 | 515 | 1957 | 2.37 | 4.313 | 53.853.8 | 00 | 1.34 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 13 | 1.34 | 2.37 | 00 | 26 | 26 | 1.75 | 1.75 | 00 | 0.31 | 515 | |||
| 1 szezon |
|
Békés | 3 | 0 | 00 | 26 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-1 | ||||
| 2 szezon |
|
Békéscsabai KK | 27 | 3 | 4.299 | 15.6349 | 1.628 | 3.263 | 5044.4 | 0.15 | 1.125 | 9.420 | 0.728 | 1.141 | 63.668.3 | 1.130 | 0.810 | 1.940 | 0.211 | 1.842 | 1.739 | 1.538 | 1.222 | 02 | 0.35 | 4.3102 | ||||
| Összesítés | 30 | 3 | 2.899 | 11.1355 | 1.128 | 2.264 | 47.543.7 | 0.15 | 0.826 | 8.219.2 | 0.528 | 0.841 | 63.668.3 | 0.831 | 0.611 | 1.542 | 0.211 | 1.343 | 1.139 | 138 | 0.822 | 02 | 0.25 | 2.8101 | ||||||