| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 2 | 5 | 14.7 | 1.7 | 2.2 | 76.9 | 0.3 | 1.2 | 28.5 | 0.7 | 1.3 | 50 | 1.3 | 0 | 1.3 | 0.5 | 0.3 | 1.5 | 0.8 | 0.2 | 0 | 0 | 5.5 | |||||||||
| Total | 6 | 2 | 30 | 88 | 10 | 13 | 76.9 | 2 | 7 | 28.5 | 4 | 8 | 50 | 8 | 0 | 8 | 3 | 2 | 9 | 5 | 1 | 0 | 0 | 33 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 2 | 13.6 | 40 | 4.5 | 5.9 | 76.9 | 0.9 | 3.2 | 28.5 | 1.8 | 3.6 | 50 | 3.6 | 0 | 3.6 | 1.4 | 0.9 | 4.1 | 2.3 | 0.5 | 0 | 0 | 15 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Foody-BasketBaja SE | 92 –79 | 5 | 16 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Foody-BasketBaja SE | 64 –83 | 13 | 15 | 4 | 4 | 100 | 1 | 1 | 100 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 1 | 2026. 04. 20. |
|
Foody-BasketBaja SE | 81 –67 | * | 8 | 25 | 3 | 4 | 75 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||
| 2 | 2026. 05. 10. |
|
Százhalombattai KSE | 86 –90 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 3 | 2026. 05. 22. |
|
Békéscsabai KK | 71 –70 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 3 | 2026. 05. 30. |
|
Békéscsabai KK | 90 –70 | * | 4 | 16 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Bajai Bácska FKE | Férfi NB I. B Piros | 5 | 17 | 4.422 | 28.6143 | 1.47 | 315 | 46.746.7 | 0.42 | 2.412 | 16.716.7 | 0.42 | 2.412 | 16.716.7 | 15 | 0.42 | 1.47 | 0.63 | 2.814 | 2.814 | 3.618 | 1.68 | 00 | 0.21 | 3.216 | |||
| 2025/2026 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld | 19 | 7 | 4.177 | 17.7337 | 1.121 | 2.139 | 53.853.8 | 0.36 | 1.120 | 3030 | 0.917 | 1.222 | 77.377.3 | 1.325 | 0.47 | 1.732 | 0.917 | 0.612 | 1.630 | 1.324 | 0.611 | 0.23 | 0.12 | 6.1115 | |||
| 1 szezon |
|
Bajai Bácska FKE | 5 | 17 | 4.422 | 28.6143 | 1.47 | 315 | 46.746.7 | 0.42 | 2.412 | 16.716.7 | 0.42 | 2.412 | 16.716.7 | 15 | 0.42 | 1.47 | 0.63 | 2.814 | 2.814 | 3.618 | 1.68 | 00 | 0.21 | 3.216 | ||||
| 1 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 19 | 7 | 4.177 | 17.7337 | 1.121 | 2.139 | 53.853.8 | 0.36 | 1.120 | 3030 | 0.917 | 1.222 | 77.377.3 | 1.325 | 0.47 | 1.732 | 0.917 | 0.612 | 1.630 | 1.324 | 0.611 | 0.23 | 0.12 | 6.1115 | ||||
| Összesítés | 24 | 24 | 4.299 | 23.2480 | 1.328 | 2.554 | 49.651.8 | 0.48 | 1.732 | 20.725 | 0.619 | 1.834 | 36.455.9 | 1.230 | 0.49 | 1.539 | 0.720 | 1.726 | 2.244 | 2.442 | 1.119 | 0.13 | 0.23 | 4.6131 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 7 | 2 | 4.330 | 12.688 | 1.410 | 1.913 | 7777 | 0.32 | 17 | 28.628.6 | 0.64 | 1.18 | 5050 | 1.18 | 00 | 1.18 | 0.43 | 0.32 | 1.39 | 0.75 | 0.11 | 00 | 00 | 4.733 | |||
| 1 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 7 | 2 | 4.330 | 12.688 | 1.410 | 1.913 | 7777 | 0.32 | 17 | 28.628.6 | 0.64 | 1.18 | 5050 | 1.18 | 00 | 1.18 | 0.43 | 0.32 | 1.39 | 0.75 | 0.11 | 00 | 00 | 4.733 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 4.330 | 12.688 | 1.410 | 1.913 | 7777 | 0.32 | 17 | 28.628.6 | 0.64 | 1.18 | 5050 | 1.18 | 00 | 1.18 | 0.43 | 0.32 | 1.39 | 0.75 | 0.11 | 00 | 00 | 4.733 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Bajai Bácska FKE | Férfi NB I. B Piros | 5 | 17 | 4.422 | 28.6143 | 1.47 | 315 | 46.746.7 | 0.42 | 2.412 | 16.716.7 | 0.42 | 2.412 | 16.716.7 | 15 | 0.42 | 1.47 | 0.63 | 2.814 | 2.814 | 3.618 | 1.68 | 00 | 0.21 | 3.216 | |||
| 2025/2026 |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 26 | 9 | 4.1107 | 16.3425 | 1.231 | 252 | 59.659.6 | 0.38 | 127 | 29.629.6 | 0.821 | 1.230 | 7070 | 1.333 | 0.37 | 1.540 | 0.820 | 0.514 | 1.539 | 1.129 | 0.512 | 0.13 | 0.12 | 5.7148 | |||
| 1 szezon |
|
Bajai Bácska FKE | 5 | 17 | 4.422 | 28.6143 | 1.47 | 315 | 46.746.7 | 0.42 | 2.412 | 16.716.7 | 0.42 | 2.412 | 16.716.7 | 15 | 0.42 | 1.47 | 0.63 | 2.814 | 2.814 | 3.618 | 1.68 | 00 | 0.21 | 3.216 | ||||
| 1 szezon |
|
Pénzügyőr Sportegyesület | 26 | 9 | 4.1107 | 16.3425 | 1.231 | 252 | 59.659.6 | 0.38 | 127 | 29.629.6 | 0.821 | 1.230 | 7070 | 1.333 | 0.37 | 1.540 | 0.820 | 0.514 | 1.539 | 1.129 | 0.512 | 0.13 | 0.12 | 5.7148 | ||||
| Összesítés | 31 | 26 | 4.3129 | 22.5568 | 1.338 | 2.567 | 51.856.7 | 0.410 | 1.739 | 20.625.7 | 0.623 | 1.842 | 3454.8 | 1.138 | 0.39 | 1.547 | 0.723 | 1.728 | 2.253 | 2.447 | 120 | 0.13 | 0.13 | 4.4164 | ||||||