| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 1.2 | 4.6 | 0.2 | 0.4 | 50 | 0.2 | 1.2 | 16.7 | 0.2 | 0.4 | 50 | 0.4 | 0 | 0.4 | 0 | 0 | 0.8 | 0.4 | 0.4 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 6 | 23 | 1 | 2 | 50 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 2 | 50 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 10.4 | 40 | 1.7 | 3.5 | 50 | 1.7 | 10.4 | 16.7 | 1.7 | 3.5 | 50 | 3.5 | 0 | 3.5 | 0 | 0 | 7 | 3.5 | 3.5 | 0 | 0 | 8.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Békéscsabai KK | 86 –69 | 2 | 2 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Békéscsabai KK | 102 –68 | 4 | 12 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
DH BASKET | 85 –68 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
DH BASKET | 72 –82 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2026. 05. 19. |
|
Foody-BasketBaja SE | 89 –69 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 9 | 0 | 1.413 | 545 | 0.22 | 0.87 | 28.528.5 | 0.22 | 0.65 | 39.939.9 | 0.33 | 0.76 | 49.949.9 | 0.22 | 0.11 | 0.33 | 0.22 | 0.33 | 0.44 | 0.65 | 0.22 | 00 | 00 | 1.211 | |||
| 2026/2027 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 3 | 1.75 | 1545 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 3.310 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 00 | 13 | 1.34 | 13 | 1.34 | 0.31 | 00 | -0.3-1 | |||
| 2 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 12 | 3 | 1.618 | 1090 | 0.33 | 1.212 | 22.725 | 0.12 | 1.915 | 5.713.3 | 0.76 | 110 | 66.760 | 0.44 | 0.43 | 0.87 | 0.12 | 0.76 | 0.98 | 0.88 | 0.86 | 0.21 | 00 | 0.410 | ||||
| Összesítés | 12 | 3 | 1.618 | 1090 | 0.33 | 1.212 | 22.725 | 0.12 | 1.915 | 5.713.3 | 0.76 | 110 | 66.760 | 0.44 | 0.43 | 0.87 | 0.12 | 0.76 | 0.98 | 0.88 | 0.86 | 0.21 | 00 | 0.410 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 6 | 0 | 16 | 3.823 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.74 | 0.32 | 0.32 | 00 | 00 | 0.85 | |||
| 1 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 6 | 0 | 16 | 3.823 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.74 | 0.32 | 0.32 | 00 | 00 | 0.85 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 16 | 3.823 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.74 | 0.32 | 0.32 | 00 | 00 | 0.85 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 15 | 0 | 1.319 | 4.568 | 0.23 | 0.69 | 33.333.3 | 0.23 | 0.711 | 27.327.3 | 0.34 | 0.58 | 5050 | 0.34 | 0.11 | 0.35 | 0.12 | 0.23 | 0.58 | 0.57 | 0.34 | 00 | 00 | 1.116 | |||
| 2026/2027 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 3 | 1.75 | 1545 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 00 | 3.310 | 00 | 13 | 1.34 | 7575 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 00 | 13 | 1.34 | 13 | 1.34 | 0.31 | 00 | -0.3-1 | |||
| 2 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 18 | 3 | 1.524 | 9.8113 | 0.34 | 1.114 | 23.528.6 | 0.13 | 221 | 4.914.3 | 0.67 | 0.912 | 67.958.3 | 0.56 | 0.43 | 0.89 | 0.12 | 0.66 | 0.912 | 0.710 | 0.88 | 0.21 | 00 | 0.415 | ||||
| Összesítés | 18 | 3 | 1.524 | 9.8113 | 0.34 | 1.114 | 23.528.6 | 0.13 | 221 | 4.914.3 | 0.67 | 0.912 | 67.958.3 | 0.56 | 0.43 | 0.89 | 0.12 | 0.66 | 0.912 | 0.710 | 0.88 | 0.21 | 00 | 0.415 | ||||||