| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 0 | 2.2 | 13 | 0.1 | 0.7 | 16.6 | 0.6 | 2.6 | 21.8 | 0.3 | 0.3 | 100 | 0.9 | 0.6 | 1.4 | 0.3 | 0.4 | 1.6 | 1 | 0.2 | 0 | 0 | 2.2 | |||||||||
| Total | 9 | 0 | 20 | 117 | 1 | 6 | 16.7 | 5 | 23 | 21.8 | 3 | 3 | 100 | 8 | 5 | 13 | 3 | 4 | 14 | 9 | 2 | 0 | 0 | 20 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 0 | 6.8 | 40 | 0.3 | 2.1 | 16.6 | 1.7 | 7.9 | 21.8 | 1 | 1 | 100 | 2.7 | 1.7 | 4.4 | 1 | 1.4 | 4.8 | 3.1 | 0.7 | 0 | 0 | 6.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Békéscsabai KK | 86 –69 | 6 | 16 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
Békéscsabai KK | 83 –98 | 0 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Békéscsabai KK | 102 –68 | 6 | 19 | 1 | 1 | 100 | 1 | 5 | 20 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
DH BASKET | 85 –68 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
DH BASKET | 72 –82 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
DH BASKET | 103 –98 | 2 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Foody-BasketBaja SE | 81 –58 | 6 | 13 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Foody-BasketBaja SE | 66 –93 | 0 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 3 | 2026. 05. 19. |
|
Foody-BasketBaja SE | 89 –69 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
PVSK-Kronosz | Férfi NB I. B Nyugat | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 2018/2019 |
|
Nagykőrös | Férfi NB I. B Piros | 17 | 5 | 3.662 | 14.8252 | 0.712 | 1.525 | 4848 | 0.59 | 2.644 | 20.420.4 | 0.611 | 0.916 | 68.868.8 | 1.221 | 0.813 | 234 | 0.47 | 0.712 | 1.423 | 0.712 | 0.24 | 00 | 0.23 | 3.254 | |||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 18 | 3 | 5.293 | 16.2292 | 0.610 | 1.120 | 5050 | 1.221 | 2.443 | 48.848.8 | 0.610 | 0.712 | 83.483.4 | 1.731 | 0.24 | 1.935 | 0.611 | 0.48 | 1.425 | 0.713 | 0.713 | 0.11 | 0.11 | 6.9124 | |||
| 2026/2027 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 5.316 | 16.750 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 0.72 | 1.34 | 26 | 00 | 0.72 | 1.34 | 1.75 | 0.31 | 00 | 00 | 6.720 | |||
| 1 szezon |
|
PVSK-Kronosz | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -3-3 | ||||
| 1 szezon |
|
Nagykőrös | 17 | 5 | 3.662 | 14.8252 | 0.712 | 1.525 | 4848 | 0.59 | 2.644 | 20.420.4 | 0.611 | 0.916 | 68.868.8 | 1.221 | 0.813 | 234 | 0.47 | 0.712 | 1.423 | 0.712 | 0.24 | 00 | 0.23 | 3.254 | ||||
| 2 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 21 | 3 | 5.3109 | 16.4342 | 0.914 | 1.626 | 60.753.9 | 0.822 | 1.947 | 40.346.8 | 1.115 | 1.318 | 83.483.4 | 1.233 | 0.88 | 241 | 0.311 | 0.610 | 1.429 | 1.218 | 0.514 | 01 | 01 | 6.8144 | ||||
| Összesítés | 39 | 8 | 3.5171 | 12.9598 | 0.626 | 1.151 | 56.651 | 0.531 | 2.193 | 24.433.3 | 0.726 | 0.934 | 79.576.5 | 0.954 | 0.621 | 1.575 | 0.318 | 0.723 | 152 | 0.830 | 0.318 | 01 | 0.14 | 3.4195 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
PVSK-Kronosz | Férfi NB I. B csoport, 9-16. | 5 | 0 | 1.47 | 525 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.42 | |||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 9 | 0 | 2.220 | 13117 | 0.11 | 0.76 | 16.616.6 | 0.65 | 2.623 | 21.821.8 | 0.33 | 0.33 | 100100 | 0.98 | 0.65 | 1.413 | 0.33 | 0.44 | 1.614 | 19 | 0.22 | 00 | 00 | 2.220 | |||
| 1 szezon |
|
PVSK-Kronosz | 5 | 0 | 1.47 | 525 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.42 | ||||
| 1 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 9 | 0 | 2.220 | 13117 | 0.11 | 0.76 | 16.616.6 | 0.65 | 2.623 | 21.821.8 | 0.33 | 0.33 | 100100 | 0.98 | 0.65 | 1.413 | 0.33 | 0.44 | 1.614 | 19 | 0.22 | 00 | 00 | 2.220 | ||||
| Összesítés | 14 | 0 | 1.827 | 9142 | 0.33 | 0.710 | 34.830 | 0.46 | 1.525 | 25.624 | 0.23 | 0.23 | 100100 | 0.48 | 0.46 | 0.814 | 0.23 | 0.57 | 0.814 | 0.59 | 0.12 | 00 | 0.22 | 1.322 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
PVSK-Kronosz | Férfi NB I. B Nyugat / Férfi NB I. B csoport, 9-16. | 6 | 0 | 1.27 | 4.829 | 0.32 | 0.74 | 5050 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.74 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | -0.2-1 | |||
| 2018/2019 |
|
Nagykőrös | Férfi NB I. B Piros | 17 | 5 | 3.662 | 14.8252 | 0.712 | 1.525 | 4848 | 0.59 | 2.644 | 20.420.4 | 0.611 | 0.916 | 68.868.8 | 1.221 | 0.813 | 234 | 0.47 | 0.712 | 1.423 | 0.712 | 0.24 | 00 | 0.23 | 3.254 | |||
| 2025/2026 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 27 | 3 | 4.2113 | 15.1409 | 0.411 | 126 | 42.342.3 | 126 | 2.466 | 39.439.4 | 0.513 | 0.615 | 86.786.7 | 1.439 | 0.39 | 1.848 | 0.514 | 0.412 | 1.439 | 0.822 | 0.615 | 01 | 01 | 5.3144 | |||
| 2026/2027 |
|
NEOsport Kozármisleny SE | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 5.316 | 16.750 | 1.34 | 26 | 66.766.7 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 0.72 | 1.34 | 26 | 00 | 0.72 | 1.34 | 1.75 | 0.31 | 00 | 00 | 6.720 | |||
| 1 szezon |
|
PVSK-Kronosz | 6 | 0 | 1.27 | 4.829 | 0.32 | 0.74 | 5050 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.74 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | -0.2-1 | ||||
| 1 szezon |
|
Nagykőrös | 17 | 5 | 3.662 | 14.8252 | 0.712 | 1.525 | 4848 | 0.59 | 2.644 | 20.420.4 | 0.611 | 0.916 | 68.868.8 | 1.221 | 0.813 | 234 | 0.47 | 0.712 | 1.423 | 0.712 | 0.24 | 00 | 0.23 | 3.254 | ||||
| 2 szezon |
|
NEOsport Kozármisleny SE | 30 | 3 | 4.8129 | 15.9459 | 0.915 | 1.532 | 58.746.9 | 0.627 | 1.970 | 34.338.6 | 1.118 | 1.321 | 84.185.7 | 1.141 | 0.813 | 1.954 | 0.314 | 0.614 | 1.443 | 1.227 | 0.416 | 01 | 01 | 6164 | ||||
| Összesítés | 53 | 8 | 3.6198 | 12.9740 | 0.729 | 1.361 | 54.547.5 | 0.537 | 1.8118 | 28.331.4 | 0.729 | 0.937 | 8078.4 | 0.862 | 0.627 | 1.589 | 0.221 | 0.630 | 166 | 0.839 | 0.320 | 01 | 0.16 | 3.8217 | ||||||