| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 5 | 11.7 | 18.2 | 1.7 | 2.2 | 76.9 | 2.7 | 4.7 | 57.1 | 0.3 | 0.7 | 49.9 | 2.8 | 0.8 | 3.7 | 0.3 | 0.8 | 1 | 0.5 | 1.8 | 0.8 | 0 | 15.2 | |||||||||
| Total | 6 | 5 | 70 | 109 | 10 | 13 | 76.9 | 16 | 28 | 57.1 | 2 | 4 | 49.9 | 17 | 5 | 22 | 2 | 5 | 6 | 3 | 11 | 5 | 0 | 91 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 5 | 25.7 | 40 | 3.7 | 4.8 | 76.9 | 5.9 | 10.3 | 57.1 | 0.7 | 1.5 | 49.9 | 6.2 | 1.8 | 8.1 | 0.7 | 1.8 | 2.2 | 1.1 | 4 | 1.8 | 0 | 33.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 14. |
|
TF-BP | 73 –65 | * | 5 | 14 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||
| 1 | 2026. 04. 17. |
|
TF-BP | 61 –71 | * | 21 | 32 | 3 | 3 | 100 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 2 | 0 | 10 | 0 | 10 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 29 | |||
| 2 | 2026. 04. 30. |
|
Jászberényi KSE | 73 –79 | * | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
Jászberényi KSE | 93 –49 | 12 | 14 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | 80 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 3 | 2026. 05. 09. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 98 –77 | * | 13 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 20 | |||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 60 –106 | * | 17 | 19 | 3 | 4 | 75 | 3 | 5 | 60 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 24 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 16 | 8 | 9.3148 | 17.1274 | 3.353 | 5.893 | 5757 | 0.47 | 1.321 | 33.433.4 | 1.321 | 1.829 | 72.472.4 | 2.337 | 1.626 | 3.963 | 0.69 | 1.219 | 2.642 | 1.727 | 1.320 | 0.47 | 0.46 | 12.1193 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 24 | 5 | 5.7137 | 14.1339 | 1.536 | 2.764 | 56.256.2 | 0.717 | 2.560 | 28.328.3 | 0.614 | 0.819 | 73.673.6 | 2.356 | 0.921 | 3.277 | 0.12 | 0.819 | 1.535 | 0.716 | 0.818 | 01 | 0.24 | 6.5156 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 40 | 13 | 7.5285 | 15.6613 | 2.489 | 4.2157 | 56.856.7 | 0.624 | 1.981 | 30.129.6 | 0.935 | 1.348 | 72.872.9 | 2.393 | 1.347 | 3.6140 | 0.311 | 138 | 277 | 1.243 | 138 | 0.28 | 0.310 | 9.3349 | ||||
| Összesítés | 40 | 13 | 7.5285 | 15.6613 | 2.489 | 4.2157 | 56.856.7 | 0.624 | 1.981 | 30.129.6 | 0.935 | 1.348 | 72.872.9 | 2.393 | 1.347 | 3.6140 | 0.311 | 138 | 277 | 1.243 | 138 | 0.28 | 0.310 | 9.3349 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 8 | 6.673 | 14.6161 | 2.527 | 3.943 | 62.862.8 | 0.33 | 0.67 | 42.942.9 | 0.910 | 222 | 45.545.5 | 1.719 | 0.44 | 2.123 | 0.44 | 111 | 3.235 | 2.123 | 0.67 | 0.56 | 0.11 | 8.593 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 6 | 5 | 11.770 | 18.2109 | 1.710 | 2.213 | 76.976.9 | 2.716 | 4.728 | 57.157.1 | 0.32 | 0.74 | 49.949.9 | 2.817 | 0.85 | 3.722 | 0.32 | 0.85 | 16 | 0.53 | 1.811 | 0.85 | 00 | 15.291 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 17 | 13 | 9.2143 | 16.4270 | 2.137 | 356 | 67.866.1 | 1.519 | 2.735 | 55.454.3 | 0.612 | 1.326 | 46.646.1 | 2.336 | 0.69 | 2.945 | 0.36 | 0.916 | 2.141 | 1.326 | 1.218 | 0.711 | 01 | 11.8184 | ||||
| Összesítés | 17 | 13 | 9.2143 | 16.4270 | 2.137 | 356 | 67.866.1 | 1.519 | 2.735 | 55.454.3 | 0.612 | 1.326 | 46.646.1 | 2.336 | 0.69 | 2.945 | 0.36 | 0.916 | 2.141 | 1.326 | 1.218 | 0.711 | 01 | 11.8184 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 27 | 16 | 8.2221 | 16.1435 | 380 | 5136 | 58.858.8 | 0.410 | 128 | 35.735.7 | 1.131 | 1.951 | 60.860.8 | 2.156 | 1.130 | 3.286 | 0.513 | 1.130 | 2.977 | 1.950 | 127 | 0.513 | 0.37 | 10.6286 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 30 | 10 | 6.9207 | 14.9448 | 1.546 | 2.677 | 59.759.7 | 1.133 | 2.988 | 37.537.5 | 0.516 | 0.823 | 69.569.5 | 2.473 | 0.926 | 3.399 | 0.14 | 0.824 | 1.441 | 0.619 | 129 | 0.26 | 0.14 | 8.2247 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 57 | 26 | 7.5428 | 15.5883 | 2.2126 | 3.8213 | 59.159.2 | 0.743 | 2116 | 3737.1 | 0.847 | 1.374 | 63.363.5 | 2.3129 | 156 | 3.2185 | 0.317 | 154 | 2.1118 | 1.269 | 156 | 0.319 | 0.211 | 9.4533 | ||||
| Összesítés | 57 | 26 | 7.5428 | 15.5883 | 2.2126 | 3.8213 | 59.159.2 | 0.743 | 2116 | 3737.1 | 0.847 | 1.374 | 63.363.5 | 2.3129 | 156 | 3.2185 | 0.317 | 154 | 2.1118 | 1.269 | 156 | 0.319 | 0.211 | 9.4533 | ||||||