| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 1 | 6.6 | 14.8 | 2 | 3.2 | 62.5 | 0.4 | 1.4 | 28.6 | 1.4 | 3.4 | 41.2 | 1.8 | 0.6 | 2.4 | 0.4 | 1.4 | 2 | 2.2 | 0.8 | 0 | 0 | 6.8 | |||||||||
| Total | 5 | 1 | 33 | 74 | 10 | 16 | 62.5 | 2 | 7 | 28.6 | 7 | 17 | 41.2 | 9 | 3 | 12 | 2 | 7 | 10 | 11 | 4 | 0 | 0 | 34 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 1 | 17.8 | 40 | 5.4 | 8.6 | 62.5 | 1.1 | 3.8 | 28.6 | 3.8 | 9.2 | 41.2 | 4.9 | 1.6 | 6.5 | 1.1 | 3.8 | 5.4 | 5.9 | 2.2 | 0 | 0 | 18.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 14. |
|
TF-BP | 73 –65 | * | 4 | 8 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| 1 | 2026. 04. 17. |
|
TF-BP | 61 –71 | 2 | 11 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
Jászberényi KSE | 93 –49 | 7 | 19 | 1 | 1 | 100 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 10 | 20 | 4 | 1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 3 | 2026. 05. 09. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 98 –77 | 2 | 19 | 1 | 5 | 20 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 60 –106 | 18 | 17 | 6 | 8 | 75 | 1 | 1 | 100 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 13 | 2 | 3.951 | 11.2145 | 0.811 | 2.532 | 34.434.4 | 0.57 | 1.418 | 38.838.8 | 0.68 | 113 | 61.561.5 | 1.216 | 0.912 | 2.228 | 0.45 | 113 | 113 | 0.810 | 0.57 | 0.11 | 0.22 | 452 | |||
| 2026/2027 |
|
Délút-SZTE-Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 412 | 12.337 | 1.75 | 412 | 41.741.7 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 00 | 13 | 1.34 | 0.72 | 13 | 00 | 13 | 39 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 13 | 2 | 3.951 | 11.2145 | 0.811 | 2.532 | 34.434.4 | 0.57 | 1.418 | 38.838.8 | 0.68 | 113 | 61.561.5 | 1.216 | 0.912 | 2.228 | 0.45 | 113 | 113 | 0.810 | 0.57 | 0.11 | 0.22 | 452 | ||||
| 1 szezon |
|
Délút-SZTE-Szedeák | 3 | 0 | 412 | 12.337 | 1.75 | 412 | 41.741.7 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 00 | 13 | 1.34 | 0.72 | 13 | 00 | 13 | 39 | ||||
| Összesítés | 16 | 2 | 463 | 11.7182 | 1.316 | 3.244 | 38.936.4 | 0.37 | 0.919 | 31.336.8 | 0.610 | 1.217 | 5558.8 | 1.320 | 0.613 | 1.933 | 0.25 | 116 | 1.217 | 0.712 | 0.810 | 01 | 0.65 | 3.561 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 5 | 1 | 6.633 | 14.874 | 210 | 3.216 | 62.562.5 | 0.42 | 1.47 | 28.628.6 | 1.47 | 3.417 | 41.241.2 | 1.89 | 0.63 | 2.412 | 0.42 | 1.47 | 210 | 2.211 | 0.84 | 00 | 00 | 6.834 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 5 | 1 | 6.633 | 14.874 | 210 | 3.216 | 62.562.5 | 0.42 | 1.47 | 28.628.6 | 1.47 | 3.417 | 41.241.2 | 1.89 | 0.63 | 2.412 | 0.42 | 1.47 | 210 | 2.211 | 0.84 | 00 | 00 | 6.834 | ||||
| Összesítés | 5 | 1 | 6.633 | 14.874 | 210 | 3.216 | 62.562.5 | 0.42 | 1.47 | 28.628.6 | 1.47 | 3.417 | 41.241.2 | 1.89 | 0.63 | 2.412 | 0.42 | 1.47 | 210 | 2.211 | 0.84 | 00 | 00 | 6.834 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 18 | 3 | 4.784 | 12.2219 | 1.221 | 2.748 | 43.743.7 | 0.59 | 1.425 | 3636 | 0.815 | 1.730 | 5050 | 1.425 | 0.815 | 2.240 | 0.47 | 1.120 | 1.323 | 1.221 | 0.611 | 0.11 | 0.12 | 4.886 | |||
| 2026/2027 |
|
Délút-SZTE-Szedeák | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 412 | 12.337 | 1.75 | 412 | 41.741.7 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 00 | 13 | 1.34 | 0.72 | 13 | 00 | 13 | 39 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 18 | 3 | 4.784 | 12.2219 | 1.221 | 2.748 | 43.743.7 | 0.59 | 1.425 | 3636 | 0.815 | 1.730 | 5050 | 1.425 | 0.815 | 2.240 | 0.47 | 1.120 | 1.323 | 1.221 | 0.611 | 0.11 | 0.12 | 4.886 | ||||
| 1 szezon |
|
Délút-SZTE-Szedeák | 3 | 0 | 412 | 12.337 | 1.75 | 412 | 41.741.7 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 00 | 13 | 1.34 | 0.72 | 13 | 00 | 13 | 39 | ||||
| Összesítés | 21 | 3 | 4.396 | 12.2256 | 1.426 | 3.360 | 42.543.3 | 0.29 | 0.926 | 2934.6 | 0.817 | 1.534 | 5050 | 1.429 | 0.616 | 1.945 | 0.27 | 1.123 | 1.327 | 0.923 | 0.814 | 01 | 0.65 | 3.995 | ||||||