| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 4 | 9 | 29 | 1.4 | 4.6 | 30.4 | 1.6 | 6.2 | 25.8 | 1.4 | 2.6 | 53.8 | 3 | 1 | 4 | 1.6 | 0.8 | 3.4 | 3.6 | 1.2 | 0.2 | 0.8 | 9.8 | |||||||||
| Total | 5 | 4 | 45 | 145 | 7 | 23 | 30.4 | 8 | 31 | 25.8 | 7 | 13 | 53.8 | 15 | 5 | 20 | 8 | 4 | 17 | 18 | 6 | 1 | 4 | 49 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 4 | 12.4 | 40 | 1.9 | 6.3 | 30.4 | 2.2 | 8.6 | 25.8 | 1.9 | 3.6 | 53.8 | 4.1 | 1.4 | 5.5 | 2.2 | 1.1 | 4.7 | 5 | 1.7 | 0.3 | 1.1 | 13.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 14. |
|
Vasas Akadémia | 73 –65 | * | 12 | 30 | 2 | 5 | 40 | 2 | 9 | 22.2 | 2 | 2 | 100 | 5 | 0 | 5 | 2 | 2 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 | 12 | |||
| 1 | 2026. 04. 17. |
|
Vasas Akadémia | 61 –71 | * | 6 | 34 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 5 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 5 | |||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
EBH-Salgótarján | 87 –90 | * | 6 | 28 | 0 | 4 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||
| 2 | 2026. 05. 09. |
|
EBH-Salgótarján | 78 –91 | * | 12 | 30 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 8 | 37.5 | 1 | 5 | 20 | 2 | 4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 14 | |||
| 2 | 2026. 05. 16. |
|
EBH-Salgótarján | 90 –63 | 9 | 23 | 2 | 4 | 50 | 1 | 6 | 16.7 | 2 | 4 | 50 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 11 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Atomerőmű SE U23 | Férfi NB I. B Zöld | 26 | 2 | 6.8176 | 16417 | 1.333 | 3.386 | 38.438.4 | 1.128 | 2.874 | 37.837.8 | 126 | 1.642 | 61.961.9 | 1.231 | 0.820 | 251 | 1.538 | 2.360 | 252 | 253 | 1.744 | 01 | 0.410 | 7.2188 | |||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 4 | 4 | 1040 | 32.5130 | 14 | 3.313 | 30.830.8 | 2.39 | 8.534 | 26.526.5 | 1.35 | 2.811 | 45.545.5 | 2.39 | 14 | 3.313 | 1.87 | 2.811 | 3.815 | 416 | 2.39 | 0.31 | 0.83 | 8.835 | |||
| 2026/2027 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 12.738 | 19.759 | 2.37 | 412 | 58.358.3 | 13 | 412 | 2525 | 515 | 5.316 | 93.893.8 | 13 | 0.31 | 1.34 | 0.31 | 13 | 2.78 | 618 | 1.34 | 00 | 00 | 15.747 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE U23 | 26 | 2 | 6.8176 | 16417 | 1.333 | 3.386 | 38.438.4 | 1.128 | 2.874 | 37.837.8 | 126 | 1.642 | 61.961.9 | 1.231 | 0.820 | 251 | 1.538 | 2.360 | 252 | 253 | 1.744 | 01 | 0.410 | 7.2188 | ||||
| 2 szezon |
|
TF-BP | 7 | 5 | 11.378 | 26.1189 | 1.711 | 3.625 | 4644 | 1.612 | 6.346 | 2626.1 | 3.120 | 427 | 77.374.1 | 1.612 | 0.75 | 2.317 | 18 | 1.914 | 3.223 | 534 | 1.813 | 0.11 | 0.43 | 12.282 | ||||
| Összesítés | 33 | 7 | 9.8254 | 22.7606 | 1.544 | 3.5111 | 43.639.6 | 1.440 | 5.1120 | 28.233.3 | 2.446 | 3.269 | 74.866.7 | 1.543 | 0.725 | 2.268 | 1.246 | 274 | 2.875 | 487 | 1.857 | 0.12 | 0.413 | 10.5270 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Atomerőmű SE U23 | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 4 | 1 | 832 | 19.879 | 1.35 | 4.518 | 27.827.8 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 416 | 520 | 8080 | 1.35 | 14 | 2.39 | 1.56 | 0.83 | 1.87 | 3.313 | 1.87 | 00 | 0.83 | 9.337 | |||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 5 | 4 | 945 | 29145 | 1.47 | 4.623 | 30.430.4 | 1.68 | 6.231 | 25.825.8 | 1.47 | 2.613 | 53.853.8 | 315 | 15 | 420 | 1.68 | 0.84 | 3.417 | 3.618 | 1.26 | 0.21 | 0.84 | 9.849 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE U23 | 4 | 1 | 832 | 19.879 | 1.35 | 4.518 | 27.827.8 | 0.52 | 312 | 16.716.7 | 416 | 520 | 8080 | 1.35 | 14 | 2.39 | 1.56 | 0.83 | 1.87 | 3.313 | 1.87 | 00 | 0.83 | 9.337 | ||||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 5 | 4 | 945 | 29145 | 1.47 | 4.623 | 30.430.4 | 1.68 | 6.231 | 25.825.8 | 1.47 | 2.613 | 53.853.8 | 315 | 15 | 420 | 1.68 | 0.84 | 3.417 | 3.618 | 1.26 | 0.21 | 0.84 | 9.849 | ||||
| Összesítés | 9 | 5 | 8.577 | 24.4224 | 1.312 | 4.641 | 29.129.3 | 1.110 | 4.643 | 22.823.3 | 2.723 | 3.833 | 71.169.7 | 2.120 | 19 | 3.129 | 1.614 | 0.87 | 2.624 | 3.431 | 1.513 | 0.11 | 0.87 | 9.586 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Atomerőmű SE U23 | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 30 | 3 | 6.9208 | 16.5496 | 1.338 | 3.5104 | 36.536.5 | 130 | 2.986 | 34.934.9 | 1.442 | 2.162 | 67.867.8 | 1.236 | 0.824 | 260 | 1.544 | 2.163 | 259 | 2.266 | 1.751 | 01 | 0.413 | 7.5225 | |||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 9 | 8 | 9.485 | 30.6275 | 1.211 | 436 | 30.630.6 | 1.917 | 7.265 | 26.226.2 | 1.312 | 2.724 | 5050 | 2.724 | 19 | 3.733 | 1.715 | 1.715 | 3.632 | 3.834 | 1.715 | 0.22 | 0.87 | 9.384 | |||
| 2026/2027 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 12.738 | 19.759 | 2.37 | 412 | 58.358.3 | 13 | 412 | 2525 | 515 | 5.316 | 93.893.8 | 13 | 0.31 | 1.34 | 0.31 | 13 | 2.78 | 618 | 1.34 | 00 | 00 | 15.747 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE U23 | 30 | 3 | 6.9208 | 16.5496 | 1.338 | 3.5104 | 36.536.5 | 130 | 2.986 | 34.934.9 | 1.442 | 2.162 | 67.867.8 | 1.236 | 0.824 | 260 | 1.544 | 2.163 | 259 | 2.266 | 1.751 | 01 | 0.413 | 7.5225 | ||||
| 2 szezon |
|
TF-BP | 12 | 9 | 11.1123 | 25.1334 | 1.818 | 448 | 44.437.5 | 1.420 | 5.677 | 25.726 | 3.227 | 440 | 79.267.5 | 1.827 | 0.710 | 2.537 | 116 | 1.318 | 3.140 | 4.952 | 1.519 | 0.12 | 0.47 | 12.5131 | ||||
| Összesítés | 42 | 12 | 9.7331 | 22.3830 | 1.656 | 3.8152 | 4236.8 | 1.350 | 4.7163 | 27.630.7 | 2.669 | 3.4102 | 76.867.7 | 1.663 | 0.734 | 2.397 | 1.260 | 1.681 | 2.799 | 4118 | 1.670 | 0.13 | 0.420 | 10.8356 | ||||||