| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 5 | 6 | 29.3 | 1 | 3.2 | 31.6 | 1.2 | 4.3 | 26.9 | 0.5 | 1 | 50 | 2 | 0.3 | 2.3 | 1.7 | 2.8 | 3.2 | 2.8 | 4.3 | 0 | 0.3 | 8.5 | |||||||||
| Total | 6 | 5 | 36 | 176 | 6 | 19 | 31.6 | 7 | 26 | 26.9 | 3 | 6 | 50 | 12 | 2 | 14 | 10 | 17 | 19 | 17 | 26 | 0 | 2 | 51 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 5 | 8.2 | 40 | 1.4 | 4.3 | 31.6 | 1.6 | 5.9 | 26.9 | 0.7 | 1.4 | 50 | 2.7 | 0.5 | 3.2 | 2.3 | 3.9 | 4.3 | 3.9 | 5.9 | 0 | 0.5 | 11.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 14. |
|
TF-BP | 73 –65 | 5 | 32 | 1 | 2 | 50 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 1 | 2026. 04. 17. |
|
TF-BP | 61 –71 | * | 2 | 31 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | |||
| 2 | 2026. 04. 30. |
|
Jászberényi KSE | 73 –79 | * | 10 | 31 | 2 | 5 | 40 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 9 | |||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
Jászberényi KSE | 93 –49 | * | 9 | 28 | 1 | 4 | 25 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4 | 3 | 5 | 8 | 0 | 0 | 16 | |||
| 3 | 2026. 05. 09. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 98 –77 | * | 7 | 27 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 7 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 | 3 | |||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 60 –106 | * | 3 | 27 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 7 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 22 | 1 | 4.191 | 16.3358 | 0.715 | 244 | 34.134.1 | 0.716 | 2.147 | 3434 | 0.613 | 1.124 | 54.254.2 | 1.636 | 0.512 | 2.248 | 0.512 | 2.452 | 2.964 | 1.328 | 1.942 | 00 | 0.13 | 4.598 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 2 | 2 | 17.535 | 28.557 | 48 | 7.515 | 53.353.3 | 24 | 36 | 66.766.7 | 3.57 | 510 | 7070 | 5.511 | 00 | 5.511 | 2.55 | 48 | 2.55 | 5.511 | 2.55 | 00 | 00 | 23.547 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 24 | 3 | 10.8126 | 22.4415 | 2.323 | 4.859 | 49.339 | 1.420 | 2.653 | 53.137.7 | 220 | 334 | 67.258.8 | 3.647 | 0.312 | 3.859 | 1.517 | 3.260 | 2.769 | 3.439 | 2.247 | 00 | 0.13 | 14145 | ||||
| Összesítés | 24 | 3 | 10.8126 | 22.4415 | 2.323 | 4.859 | 49.339 | 1.420 | 2.653 | 53.137.7 | 220 | 334 | 67.258.8 | 3.647 | 0.312 | 3.859 | 1.517 | 3.260 | 2.769 | 3.439 | 2.247 | 00 | 0.13 | 14145 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 6 | 5 | 636 | 29.3176 | 16 | 3.219 | 31.631.6 | 1.27 | 4.326 | 26.926.9 | 0.53 | 16 | 5050 | 212 | 0.32 | 2.314 | 1.710 | 2.817 | 3.219 | 2.817 | 4.326 | 00 | 0.32 | 8.551 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 6 | 5 | 636 | 29.3176 | 16 | 3.219 | 31.631.6 | 1.27 | 4.326 | 26.926.9 | 0.53 | 16 | 5050 | 212 | 0.32 | 2.314 | 1.710 | 2.817 | 3.219 | 2.817 | 4.326 | 00 | 0.32 | 8.551 | ||||
| Összesítés | 6 | 5 | 636 | 29.3176 | 16 | 3.219 | 31.631.6 | 1.27 | 4.326 | 26.926.9 | 0.53 | 16 | 5050 | 212 | 0.32 | 2.314 | 1.710 | 2.817 | 3.219 | 2.817 | 4.326 | 00 | 0.32 | 8.551 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 28 | 6 | 4.5127 | 19.1534 | 0.821 | 2.363 | 33.333.3 | 0.823 | 2.673 | 31.531.5 | 0.616 | 1.130 | 53.353.3 | 1.748 | 0.514 | 2.262 | 0.822 | 2.569 | 383 | 1.645 | 2.468 | 00 | 0.25 | 5.3149 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 2 | 2 | 17.535 | 28.557 | 48 | 7.515 | 53.353.3 | 24 | 36 | 66.766.7 | 3.57 | 510 | 7070 | 5.511 | 00 | 5.511 | 2.55 | 48 | 2.55 | 5.511 | 2.55 | 00 | 00 | 23.547 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 30 | 8 | 11162 | 23.8591 | 2.429 | 4.978 | 48.737.2 | 1.427 | 2.879 | 50.334.2 | 223 | 340 | 67.157.5 | 3.659 | 0.214 | 3.973 | 1.627 | 3.277 | 2.788 | 3.656 | 2.573 | 00 | 0.15 | 14.4196 | ||||
| Összesítés | 30 | 8 | 11162 | 23.8591 | 2.429 | 4.978 | 48.737.2 | 1.427 | 2.879 | 50.334.2 | 223 | 340 | 67.157.5 | 3.659 | 0.214 | 3.973 | 1.627 | 3.277 | 2.788 | 3.656 | 2.573 | 00 | 0.15 | 14.4196 | ||||||