| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 2 | 4.3 | 10.7 | 1 | 2.7 | 37.5 | 0.3 | 0.3 | 100 | 1.3 | 1.7 | 80 | 2.3 | 0 | 2.3 | 0.3 | 1.7 | 1.3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4.3 | |||||||||
| Total | 3 | 2 | 13 | 32 | 3 | 8 | 37.5 | 1 | 1 | 100 | 4 | 5 | 80 | 7 | 0 | 7 | 1 | 5 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 2 | 16.2 | 40 | 3.7 | 10 | 37.5 | 1.2 | 1.2 | 100 | 5 | 6.3 | 80 | 8.7 | 0 | 8.7 | 1.2 | 6.3 | 5 | 3.7 | 0 | 0 | 0 | 16.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 14. |
|
Vasas Akadémia | 73 –65 | * | 3 | 17 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 1 | 2026. 04. 17. |
|
Vasas Akadémia | 61 –71 | * | 8 | 14 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 80 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
EBH-Salgótarján | 87 –90 | 2 | 1 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 2 | 0 | 11.523 | 2142 | 48 | 7.515 | 53.353.3 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 24 | 48 | 5050 | 48 | 12 | 510 | 00 | 12 | 24 | 36 | 0.51 | 00 | 00 | 12.525 | |||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 2 | 0 | 11.523 | 2142 | 48 | 7.515 | 53.353.3 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 24 | 48 | 5050 | 48 | 12 | 510 | 00 | 12 | 24 | 36 | 0.51 | 00 | 00 | 12.525 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 11.523 | 2142 | 48 | 7.515 | 53.353.3 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 24 | 48 | 5050 | 48 | 12 | 510 | 00 | 12 | 24 | 36 | 0.51 | 00 | 00 | 12.525 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 5 | 2 | 2.613 | 6.432 | 0.63 | 1.68 | 37.537.5 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.84 | 15 | 8080 | 1.47 | 00 | 1.47 | 0.21 | 15 | 0.84 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 2.613 | |||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 5 | 2 | 2.613 | 6.432 | 0.63 | 1.68 | 37.537.5 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.84 | 15 | 8080 | 1.47 | 00 | 1.47 | 0.21 | 15 | 0.84 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 2.613 | ||||
| Összesítés | 5 | 2 | 2.613 | 6.432 | 0.63 | 1.68 | 37.537.5 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.84 | 15 | 8080 | 1.47 | 00 | 1.47 | 0.21 | 15 | 0.84 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 2.613 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 7 | 2 | 5.136 | 10.674 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 0.32 | 0.64 | 5050 | 1.18 | 1.913 | 61.561.5 | 2.115 | 0.32 | 2.417 | 0.11 | 17 | 1.18 | 1.39 | 0.11 | 00 | 00 | 5.438 | |||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 7 | 2 | 5.136 | 10.674 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 0.32 | 0.64 | 5050 | 1.18 | 1.913 | 61.561.5 | 2.115 | 0.32 | 2.417 | 0.11 | 17 | 1.18 | 1.39 | 0.11 | 00 | 00 | 5.438 | ||||
| Összesítés | 7 | 2 | 5.136 | 10.674 | 1.611 | 3.323 | 47.847.8 | 0.32 | 0.64 | 5050 | 1.18 | 1.913 | 61.561.5 | 2.115 | 0.32 | 2.417 | 0.11 | 17 | 1.18 | 1.39 | 0.11 | 00 | 00 | 5.438 | ||||||