| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 9.3 | 22.8 | 2.3 | 4.5 | 51.8 | 0.7 | 4 | 16.7 | 2.7 | 3.3 | 80 | 4 | 0.5 | 4.5 | 0.5 | 2.3 | 1.7 | 4 | 3.3 | 0 | 0.2 | 13.2 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 56 | 137 | 14 | 27 | 51.9 | 4 | 24 | 16.7 | 16 | 20 | 80 | 24 | 3 | 27 | 3 | 14 | 10 | 24 | 20 | 0 | 1 | 79 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 16.4 | 40 | 4.1 | 7.9 | 51.8 | 1.2 | 7 | 16.7 | 4.7 | 5.8 | 80 | 7 | 0.9 | 7.9 | 0.9 | 4.1 | 2.9 | 7 | 5.8 | 0 | 0.3 | 23.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
EBH-Salgótarján | 83 –90 | * | 6 | 31 | 2 | 5 | 40 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 4 | 2 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | |||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
EBH-Salgótarján | 87 –71 | * | 8 | 32 | 1 | 5 | 20 | 1 | 7 | 14.3 | 3 | 6 | 50 | 11 | 0 | 11 | 1 | 3 | 3 | 6 | 4 | 0 | 0 | 14 | |||
| 2 | 2026. 04. 28. |
|
DEAC U23 | 76 –98 | * | 13 | 22 | 5 | 6 | 83.3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 4 | 75 | 3 | 1 | 4 | 0 | 4 | 2 | 5 | 6 | 0 | 0 | 19 | |||
| 2 | 2026. 05. 03. |
|
DEAC U23 | 102 –78 | * | 14 | 17 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 21 | |||
| 3 | 2026. 05. 09. |
|
Vasas Akadémia | 98 –77 | * | 8 | 17 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 9 | |||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Vasas Akadémia | 60 –106 | * | 7 | 18 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 7 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. B Piros | 8 | 0 | 4.133 | 11.995 | 0.65 | 1.19 | 55.655.6 | 0.97 | 1.915 | 46.746.7 | 0.32 | 0.54 | 5050 | 0.65 | 0.11 | 0.86 | 0.43 | 1.19 | 18 | 0.54 | 0.54 | 00 | 00 | 3.427 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 22 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Férfi NB I. B Piros | 26 | 23 | 12.7329 | 27.3711 | 2.258 | 5131 | 44.344.3 | 1.641 | 4.8126 | 32.532.5 | 3.590 | 4.4115 | 78.378.3 | 3.489 | 125 | 4.4114 | 1.230 | 2.565 | 1.949 | 4104 | 2.873 | 0.13 | 0.26 | 15.6405 | |||
| 2026/2027 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros | 3 | 2 | 10.331 | 3193 | 2.37 | 412 | 58.358.3 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 515 | 1.34 | 6.319 | 1.34 | 13 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 00 | 00 | 1648 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 8 | 0 | 4.133 | 11.995 | 0.65 | 1.19 | 55.655.6 | 0.97 | 1.915 | 46.746.7 | 0.32 | 0.54 | 5050 | 0.65 | 0.11 | 0.86 | 0.43 | 1.19 | 18 | 0.54 | 0.54 | 00 | 00 | 3.427 | ||||
| 1 szezon |
|
ZTE KK | 1 | 0 | 22 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| 1 szezon |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 26 | 23 | 12.7329 | 27.3711 | 2.258 | 5131 | 44.344.3 | 1.641 | 4.8126 | 32.532.5 | 3.590 | 4.4115 | 78.378.3 | 3.489 | 125 | 4.4114 | 1.230 | 2.565 | 1.949 | 4104 | 2.873 | 0.13 | 0.26 | 15.6405 | ||||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 3 | 2 | 10.331 | 3193 | 2.37 | 412 | 58.358.3 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 515 | 1.34 | 6.319 | 1.34 | 13 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 00 | 00 | 1648 | ||||
| Összesítés | 38 | 25 | 7.3395 | 18.3902 | 1.370 | 2.8153 | 46.545.8 | 153 | 2.8154 | 37.334.4 | 1.696 | 1.9123 | 8478.1 | 2.3109 | 0.630 | 2.9139 | 0.737 | 1.478 | 1.162 | 2117 | 179 | 03 | 0.16 | 9481 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 0 | 3.726 | 10.171 | 0.96 | 1.611 | 54.654.6 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 1.18 | 1.410 | 8080 | 17 | 0.32 | 1.39 | 0.75 | 1.410 | 1.18 | 1.18 | 0.64 | 00 | 0.11 | 4.632 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 6 | 6 | 9.356 | 22.8137 | 2.314 | 4.527 | 51.851.8 | 0.74 | 424 | 16.716.7 | 2.716 | 3.320 | 8080 | 424 | 0.53 | 4.527 | 0.53 | 2.314 | 1.710 | 424 | 3.320 | 00 | 0.21 | 13.279 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 7 | 0 | 3.726 | 10.171 | 0.96 | 1.611 | 54.654.6 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 1.18 | 1.410 | 8080 | 17 | 0.32 | 1.39 | 0.75 | 1.410 | 1.18 | 1.18 | 0.64 | 00 | 0.11 | 4.632 | ||||
| 1 szezon |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 6 | 6 | 9.356 | 22.8137 | 2.314 | 4.527 | 51.851.8 | 0.74 | 424 | 16.716.7 | 2.716 | 3.320 | 8080 | 424 | 0.53 | 4.527 | 0.53 | 2.314 | 1.710 | 424 | 3.320 | 00 | 0.21 | 13.279 | ||||
| Összesítés | 13 | 6 | 6.582 | 16.5208 | 1.620 | 338 | 52.552.6 | 0.56 | 2.429 | 20.220.7 | 1.924 | 2.430 | 8080 | 2.531 | 0.45 | 2.936 | 0.68 | 1.924 | 1.418 | 2.632 | 224 | 00 | 0.22 | 8.9111 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Kaposvári KK | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 15 | 0 | 3.959 | 11.1166 | 0.711 | 1.320 | 5555 | 0.69 | 1.320 | 4545 | 0.710 | 0.914 | 71.471.4 | 0.812 | 0.23 | 115 | 0.58 | 1.319 | 1.116 | 0.812 | 0.58 | 00 | 0.11 | 3.959 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A csoport | 1 | 0 | 22 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 32 | 29 | 12385 | 26.5848 | 2.372 | 4.9158 | 45.645.6 | 1.445 | 4.7150 | 3030 | 3.3106 | 4.2135 | 78.578.5 | 3.5113 | 0.928 | 4.4141 | 133 | 2.579 | 1.859 | 4128 | 2.993 | 0.13 | 0.27 | 15.1484 | |||
| 2026/2027 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros | 3 | 2 | 10.331 | 3193 | 2.37 | 412 | 58.358.3 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 515 | 1.34 | 6.319 | 1.34 | 13 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 00 | 00 | 1648 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 15 | 0 | 3.959 | 11.1166 | 0.711 | 1.320 | 5555 | 0.69 | 1.320 | 4545 | 0.710 | 0.914 | 71.471.4 | 0.812 | 0.23 | 115 | 0.58 | 1.319 | 1.116 | 0.812 | 0.58 | 00 | 0.11 | 3.959 | ||||
| 1 szezon |
|
ZTE KK | 1 | 0 | 22 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| 1 szezon |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 32 | 29 | 12385 | 26.5848 | 2.372 | 4.9158 | 45.645.6 | 1.445 | 4.7150 | 3030 | 3.3106 | 4.2135 | 78.578.5 | 3.5113 | 0.928 | 4.4141 | 133 | 2.579 | 1.859 | 4128 | 2.993 | 0.13 | 0.27 | 15.1484 | ||||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 3 | 2 | 10.331 | 3193 | 2.37 | 412 | 58.358.3 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 515 | 1.34 | 6.319 | 1.34 | 13 | 1.75 | 2.78 | 0.72 | 00 | 00 | 1648 | ||||
| Összesítés | 51 | 31 | 7.1477 | 17.91110 | 1.390 | 2.8191 | 47.247.1 | 0.959 | 2.6183 | 35.532.2 | 1.7120 | 2153 | 8578.4 | 2.3140 | 0.635 | 2.9175 | 0.745 | 1.4102 | 1.180 | 2.1149 | 1103 | 03 | 0.18 | 9592 | ||||||