| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 6.6 | 11.4 | 1.8 | 3.6 | 50 | 0 | 1.2 | 0 | 3 | 3.6 | 83.3 | 3.2 | 1 | 4.2 | 0.8 | 1.6 | 2.2 | 2.2 | 2.2 | 0 | 0.2 | 10.8 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 33 | 57 | 9 | 18 | 50 | 0 | 6 | 0 | 15 | 18 | 83.3 | 16 | 5 | 21 | 4 | 8 | 11 | 11 | 11 | 0 | 1 | 54 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 23.2 | 40 | 6.3 | 12.6 | 50 | 0 | 4.2 | 0 | 10.5 | 12.6 | 83.3 | 11.2 | 3.5 | 14.7 | 2.8 | 5.6 | 7.7 | 7.7 | 7.7 | 0 | 0.7 | 37.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 94 –89 | 7 | 15 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 88 –75 | 9 | 11 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 7 | 8 | 87.5 | 5 | 2 | 7 | 0 | 1 | 2 | 5 | 3 | 0 | 1 | 18 | ||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 138 –114 | 14 | 20 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 2 | 0 | 6 | 8 | 75 | 6 | 2 | 8 | 2 | 4 | 5 | 4 | 6 | 0 | 0 | 23 | ||||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 112 –109 | 3 | 8 | 1 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 1 | 2026. 04. 26. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 107 –83 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 23 | 1 | 5114 | 15.6359 | 122 | 2.251 | 43.243.2 | 0.410 | 1.126 | 38.538.5 | 1.740 | 2.659 | 67.867.8 | 1.739 | 0.818 | 2.557 | 1.432 | 1.841 | 2.456 | 2.353 | 3.172 | 01 | 0.38 | 9.7224 | |||
| 2024/2025 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 24 | 15 | 9215 | 24.4585 | 2.561 | 5.3128 | 47.747.7 | 0.513 | 2.355 | 23.623.6 | 2.354 | 4.6110 | 49.149.1 | 3.482 | 0.819 | 4.2101 | 1.229 | 2.970 | 3.584 | 4.6111 | 4.3104 | 0.12 | 0.38 | 13.6327 | |||
| 2025/2026 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 10 | 6 | 14.2142 | 20.2202 | 4.141 | 7.979 | 51.951.9 | 0.88 | 2.828 | 28.628.6 | 3.636 | 550 | 7272 | 4.141 | 2.424 | 6.565 | 1.111 | 1.717 | 2.525 | 4.545 | 3.535 | 0.11 | 0.55 | 21210 | |||
| 2026/2027 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 16.750 | 26.780 | 2.37 | 4.313 | 53.853.8 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 824 | 10.331 | 77.477.4 | 412 | 0.72 | 4.714 | 1.34 | 3.310 | 3.310 | 7.322 | 721 | 0.31 | 00 | 26.780 | |||
| 4 szezon |
|
Újbuda MAFC | 60 | 23 | 11.2521 | 21.71226 | 2.5131 | 4.9271 | 50.248.3 | 0.835 | 2.6122 | 29.528.7 | 3.9154 | 5.6250 | 69.361.6 | 3.3174 | 1.263 | 4.5237 | 1.376 | 2.4138 | 2.9175 | 4.7231 | 4.5232 | 0.15 | 0.321 | 17.8841 | ||||
| Összesítés | 60 | 23 | 11.2521 | 21.71226 | 2.5131 | 4.9271 | 50.248.3 | 0.835 | 2.6122 | 29.528.7 | 3.9154 | 5.6250 | 69.361.6 | 3.3174 | 1.263 | 4.5237 | 1.376 | 2.4138 | 2.9175 | 4.7231 | 4.5232 | 0.15 | 0.321 | 17.8841 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 10 | 3 | 9.595 | 23.1231 | 3.333 | 770 | 47.147.1 | 0.11 | 1.515 | 6.76.7 | 2.626 | 5.555 | 47.347.3 | 4.141 | 2.828 | 6.969 | 0.88 | 2.424 | 3.333 | 4.545 | 4.141 | 00 | 0.44 | 15.4154 | |||
| 2025/2026 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 5 | 0 | 6.633 | 11.457 | 1.89 | 3.618 | 5050 | 00 | 1.26 | 00 | 315 | 3.618 | 83.383.3 | 3.216 | 15 | 4.221 | 0.84 | 1.68 | 2.211 | 2.211 | 2.211 | 00 | 0.21 | 10.854 | |||
| 3 szezon |
|
Újbuda MAFC | 16 | 3 | 5.4128 | 11.5288 | 1.742 | 3.588 | 48.147.7 | 01 | 0.921 | 3.74.8 | 1.941 | 373 | 61.556.2 | 2.457 | 1.333 | 3.790 | 0.512 | 1.332 | 1.844 | 2.256 | 2.152 | 00 | 0.25 | 8.7208 | ||||
| Összesítés | 16 | 3 | 5.4128 | 11.5288 | 1.742 | 3.588 | 48.147.7 | 01 | 0.921 | 3.74.8 | 1.941 | 373 | 61.556.2 | 2.457 | 1.333 | 3.790 | 0.512 | 1.332 | 1.844 | 2.256 | 2.152 | 00 | 0.25 | 8.7208 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 24 | 1 | 4.8114 | 15359 | 0.922 | 2.151 | 43.243.2 | 0.410 | 1.126 | 38.538.5 | 1.740 | 2.559 | 67.867.8 | 1.639 | 0.818 | 2.457 | 1.332 | 1.741 | 2.356 | 2.253 | 372 | 01 | 0.38 | 9.3224 | |||
| 2024/2025 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 34 | 18 | 9.1310 | 24816 | 2.894 | 5.8198 | 47.547.5 | 0.414 | 2.170 | 2020 | 2.480 | 4.9165 | 48.548.5 | 3.6123 | 1.447 | 5170 | 1.137 | 2.894 | 3.4117 | 4.6156 | 4.3145 | 0.12 | 0.412 | 14.1481 | |||
| 2025/2026 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 15 | 6 | 11.7175 | 17.3259 | 3.350 | 6.597 | 51.551.5 | 0.58 | 2.334 | 23.523.5 | 3.451 | 4.568 | 7575 | 3.857 | 1.929 | 5.786 | 115 | 1.725 | 2.436 | 3.756 | 3.146 | 0.11 | 0.46 | 17.6264 | |||
| 2026/2027 |
|
Újbuda MAFC | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 16.750 | 26.780 | 2.37 | 4.313 | 53.853.8 | 1.34 | 4.313 | 30.830.8 | 824 | 10.331 | 77.477.4 | 412 | 0.72 | 4.714 | 1.34 | 3.310 | 3.310 | 7.322 | 721 | 0.31 | 00 | 26.780 | |||
| 4 szezon |
|
Újbuda MAFC | 76 | 26 | 10.6649 | 20.71514 | 2.3173 | 4.7359 | 49.948.2 | 0.736 | 2.4143 | 27.725.2 | 3.9195 | 5.5323 | 69.560.4 | 3.3231 | 1.296 | 4.4327 | 1.288 | 2.4170 | 2.9219 | 4.5287 | 4.3284 | 0.15 | 0.326 | 16.91049 | ||||
| Összesítés | 76 | 26 | 10.6649 | 20.71514 | 2.3173 | 4.7359 | 49.948.2 | 0.736 | 2.4143 | 27.725.2 | 3.9195 | 5.5323 | 69.560.4 | 3.3231 | 1.296 | 4.4327 | 1.288 | 2.4170 | 2.9219 | 4.5287 | 4.3284 | 0.15 | 0.326 | 16.91049 | ||||||