| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 0.7 | 3.3 | 0.3 | 0.7 | 49.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0.3 | 0.7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -0 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 2 | 10 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 8 | 40 | 4 | 8 | 49.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 8 | 0 | 12 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | -0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 16. |
|
Nyíregyháza BS | 105 –96 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 109 –84 | 2 | 7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 2 | 2026. 05. 10. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 89 –73 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 10 | 0 | 1.919 | 2.222 | 0.99 | 1.111 | 81.881.8 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.33 | 33.333.3 | 0.44 | 0.77 | 1.111 | 0.11 | 0.33 | 0.66 | 0.22 | 0.11 | 00 | 00 | 2.727 | |||
| 2026/2027 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 1.34 | 5.717 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 2.37 | |||
| 2 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 13 | 0 | 1.623 | 3.939 | 0.610 | 1.215 | 50.766.7 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.55 | 79.360 | 0.56 | 0.79 | 1.215 | 0.11 | 0.23 | 0.68 | 0.33 | 0.11 | 0.21 | 00 | 2.534 | ||||
| Összesítés | 13 | 0 | 1.623 | 3.939 | 0.610 | 1.215 | 50.766.7 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.55 | 79.360 | 0.56 | 0.79 | 1.215 | 0.11 | 0.23 | 0.68 | 0.33 | 0.11 | 0.21 | 00 | 2.534 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 0 | 0.22 | 1.110 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 00 | 0.33 | 0.33 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0-0 | |||
| 1 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 9 | 0 | 0.22 | 1.110 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 00 | 0.33 | 0.33 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0-0 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 0.22 | 1.110 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 00 | 0.33 | 0.33 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0-0 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 19 | 0 | 1.121 | 1.732 | 0.510 | 0.713 | 76.976.9 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 0.35 | 0.48 | 0.713 | 0.11 | 0.36 | 0.59 | 0.12 | 0.11 | 00 | 00 | 1.427 | |||
| 2026/2027 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 1.34 | 5.717 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 2.37 | |||
| 2 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 22 | 0 | 1.225 | 3.749 | 0.411 | 117 | 42.664.7 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.45 | 87.260 | 0.57 | 0.510 | 117 | 01 | 0.26 | 0.611 | 0.23 | 01 | 0.21 | 00 | 1.934 | ||||
| Összesítés | 22 | 0 | 1.225 | 3.749 | 0.411 | 117 | 42.664.7 | 00 | 00 | 00 | 0.43 | 0.45 | 87.260 | 0.57 | 0.510 | 117 | 01 | 0.26 | 0.611 | 0.23 | 01 | 0.21 | 00 | 1.934 | ||||||