| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 0 | 3.6 | 12.1 | 1.6 | 2.6 | 61.1 | 0 | 0.1 | 0 | 0.4 | 0.7 | 60.1 | 2 | 1 | 3 | 0.4 | 0.4 | 1.4 | 0.7 | 0.6 | 0.3 | 0.3 | 6.7 | |||||||||
| Total | 7 | 0 | 25 | 85 | 11 | 18 | 61.1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 60.1 | 14 | 7 | 21 | 3 | 3 | 10 | 5 | 4 | 2 | 2 | 47 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 0 | 11.8 | 40 | 5.2 | 8.5 | 61.1 | 0 | 0.5 | 0 | 1.4 | 2.4 | 60.1 | 6.6 | 3.3 | 9.9 | 1.4 | 1.4 | 4.7 | 2.4 | 1.9 | 0.9 | 0.9 | 22.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Phoenix-MT Fót | 95 –68 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | ||||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
Phoenix-MT Fót | 93 –105 | 0 | 11 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||||
| 1 | 2026. 04. 22. |
|
Phoenix-MT Fót | 96 –71 | 1 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Újbuda MAFC | 111 –101 | 6 | 10 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 2 | 2026. 05. 08. |
|
Újbuda MAFC | 106 –93 | 10 | 21 | 5 | 5 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 18 | ||||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Nyíregyháza BS | 111 –78 | 8 | 18 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
Nyíregyháza BS | 82 –84 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros | 23 | 2 | 4.4102 | 15.3353 | 245 | 3.580 | 56.356.3 | 01 | 0.49 | 1111 | 0.49 | 0.614 | 64.264.2 | 2.354 | 122 | 3.376 | 0.38 | 0.715 | 1.738 | 0.511 | 0.38 | 0.512 | 0.12 | 6.7154 | |||
| 2026/2027 |
|
DH BASKET | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 23 | 2 | 4.4102 | 15.3353 | 245 | 3.580 | 56.356.3 | 01 | 0.49 | 1111 | 0.49 | 0.614 | 64.264.2 | 2.354 | 122 | 3.376 | 0.38 | 0.715 | 1.738 | 0.511 | 0.38 | 0.512 | 0.12 | 6.7154 | ||||
| 1 szezon |
|
DH BASKET | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 24 | 2 | 2.2102 | 7.7353 | 145 | 1.780 | 56.356.3 | 01 | 0.29 | 1111 | 0.29 | 0.314 | 64.264.2 | 1.254 | 0.522 | 1.776 | 0.28 | 0.315 | 0.838 | 0.211 | 0.28 | 0.312 | 02 | 3.3154 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 0 | 3.625 | 12.185 | 1.611 | 2.618 | 61.161.1 | 00 | 0.11 | 00 | 0.43 | 0.75 | 60.160.1 | 214 | 17 | 321 | 0.43 | 0.43 | 1.410 | 0.75 | 0.64 | 0.32 | 0.32 | 6.747 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 7 | 0 | 3.625 | 12.185 | 1.611 | 2.618 | 61.161.1 | 00 | 0.11 | 00 | 0.43 | 0.75 | 60.160.1 | 214 | 17 | 321 | 0.43 | 0.43 | 1.410 | 0.75 | 0.64 | 0.32 | 0.32 | 6.747 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 3.625 | 12.185 | 1.611 | 2.618 | 61.161.1 | 00 | 0.11 | 00 | 0.43 | 0.75 | 60.160.1 | 214 | 17 | 321 | 0.43 | 0.43 | 1.410 | 0.75 | 0.64 | 0.32 | 0.32 | 6.747 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Óbudai Kaszások | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 30 | 2 | 4.2127 | 14.6438 | 1.956 | 3.398 | 57.257.2 | 01 | 0.310 | 9.99.9 | 0.412 | 0.619 | 63.163.1 | 2.368 | 129 | 3.297 | 0.411 | 0.618 | 1.648 | 0.516 | 0.412 | 0.514 | 0.14 | 6.7201 | |||
| 2026/2027 |
|
DH BASKET | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Óbudai Kaszások | 30 | 2 | 4.2127 | 14.6438 | 1.956 | 3.398 | 57.257.2 | 01 | 0.310 | 9.99.9 | 0.412 | 0.619 | 63.163.1 | 2.368 | 129 | 3.297 | 0.411 | 0.618 | 1.648 | 0.516 | 0.412 | 0.514 | 0.14 | 6.7201 | ||||
| 1 szezon |
|
DH BASKET | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 31 | 2 | 2.1127 | 7.3438 | 0.956 | 1.698 | 57.257.2 | 01 | 0.210 | 9.99.9 | 0.212 | 0.319 | 63.163.1 | 1.168 | 0.529 | 1.697 | 0.211 | 0.318 | 0.848 | 0.316 | 0.212 | 0.214 | 0.14 | 3.4201 | ||||||