| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 1 | 1.5 | 0.5 | 0.5 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 26.7 | 40 | 13.3 | 13.3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53.3 | 0 | 13.3 | 0 | 13.3 | 0 | 0 | 26.7 | 26.7 | 0 | 0 | 0 | 13.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Újbuda MAFC | 138 –114 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 108 –81 | 2 | 2 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 2 | 0 | 00 | 48 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2026/2027 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 0.72 | 3.711 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 0.72 | 0.72 | 26 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 2 | 0 | 00 | 48 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||
| 1 szezon |
|
BUDAFOK | 3 | 0 | 0.72 | 3.711 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 0.72 | 0.72 | 26 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 0.32 | 3.819 | 0.21 | 0.53 | 33.333.3 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.74 | 00 | 0.32 | 0.32 | 0.74 | 0.32 | 0.63 | 1.37 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | -0.10 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 0 | 0.22 | 0.33 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.44 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.22 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 11 | 0 | 0.22 | 0.33 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.44 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.22 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 0.22 | 0.33 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.44 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.22 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 13 | 0 | 0.22 | 0.811 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.34 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.23 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
BUDAFOK | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 0.72 | 3.711 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 0.72 | 0.72 | 26 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 13 | 0 | 0.22 | 0.811 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.34 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.23 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
BUDAFOK | 3 | 0 | 0.72 | 3.711 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 0.72 | 0.72 | 26 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | ||||
| Összesítés | 16 | 0 | 0.44 | 2.322 | 0.22 | 0.54 | 38.150 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.88 | 00 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.32 | 0.43 | 1.19 | 0.44 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | ||||||