MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Turcsányi Nándor

Turcsányi Nándor
91

194 cm Magasság
80 kg Súly
Kiscsatár Poszt
2008 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 4 0 6.5 14 1.3 1.5 83.3 1.3 3.8 33.3 0.3 0.5 50 1 0.3 1.3 0.5 0.8 1.8 0.8 1.3 0.3 0 6.8
Total 4 0 26 56 5 6 83.3 5 15 33.3 1 2 50 4 1 5 2 3 7 3 5 1 0 27
40 perc 4 0 18.6 40 3.6 4.3 83.3 3.6 10.7 33.3 0.7 1.4 50 2.9 0.7 3.6 1.4 2.1 5 2.1 3.6 0.7 0 19.3
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff

Összesítés

47.6%
Összesített pontosság
10
sikeres dobás
21
kísérlet

Bontás

2 pontos:5/6 (83,3%)
3 pontos:5/15 (33,3%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2 2026. 05. 02. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 111 –101 8 13 1 1 100 2 4 50 0 0 0 2 0 2 1 0 3 1 3 1 0 14
2 2026. 05. 08. Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 106 –93 2 17 1 2 50 0 4 0 0 0 0 1 1 2 0 1 2 0 1 0 0 -1
3 2026. 05. 13. Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub 121 –102 10 13 2 2 100 2 5 40 0 0 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0 10
3 2026. 05. 21. Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub 103 –88 6 13 1 1 100 1 2 50 1 2 50 0 0 0 1 2 2 1 0 0 0 4
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 7 0 2.316 6.344 0.43 0.96 50.150.1 0.43 1.410 3030 0.11 0.64 2525 0.75 0.32 17 0.11 0.32 0.75 0.32 0.11 00 00 1.712
2026/2027 Egis Körmend Egis Körmend Férfi NB I. A csoport 1 0 00 11 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
1 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 7 0 2.316 6.344 0.43 0.96 50.150.1 0.43 1.410 3030 0.11 0.64 2525 0.75 0.32 17 0.11 0.32 0.75 0.32 0.11 00 00 1.712
1 szezon Egis Körmend Egis Körmend 1 0 00 11 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
Összesítés 8 0 1.116 3.645 0.23 0.46 50.150.1 0.23 0.710 3030 0.11 0.34 2525 0.45 0.12 0.57 0.11 0.12 0.45 0.12 0.11 00 00 0.912
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 6 0 4.326 9.356 0.85 16 83.383.3 0.85 2.515 33.333.3 0.21 0.32 50.250.2 0.74 0.21 0.85 0.32 0.53 1.27 0.53 0.85 0.21 00 4.527
1 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 6 0 4.326 9.356 0.85 16 83.383.3 0.85 2.515 33.333.3 0.21 0.32 50.250.2 0.74 0.21 0.85 0.32 0.53 1.27 0.53 0.85 0.21 00 4.527
Összesítés 6 0 4.326 9.356 0.85 16 83.383.3 0.85 2.515 33.333.3 0.21 0.32 50.250.2 0.74 0.21 0.85 0.32 0.53 1.27 0.53 0.85 0.21 00 4.527
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 13 0 3.242 7.7100 0.68 0.912 66.766.7 0.68 1.925 3232 0.22 0.56 33.433.4 0.79 0.23 0.912 0.23 0.45 0.912 0.45 0.56 0.11 00 339
2026/2027 Egis Körmend Egis Körmend Férfi NB I. A csoport 1 0 00 11 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
1 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 13 0 3.242 7.7100 0.68 0.912 66.766.7 0.68 1.925 3232 0.22 0.56 33.433.4 0.79 0.23 0.912 0.23 0.45 0.912 0.45 0.56 0.11 00 339
1 szezon Egis Körmend Egis Körmend 1 0 00 11 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
Összesítés 14 0 1.642 4.3101 0.38 0.512 66.766.7 0.38 125 3232 0.12 0.26 33.433.4 0.39 0.13 0.512 0.13 0.25 0.512 0.25 0.26 01 00 1.539