| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 11 | 2 | 4.6 | 11.3 | 1.7 | 2.4 | 73.1 | 0.2 | 0.7 | 25 | 0.6 | 1.2 | 53.8 | 1.3 | 0.5 | 1.8 | 1.2 | 0.4 | 2.2 | 0.7 | 0.1 | 0 | 0.2 | 6.4 | |||||||||
| Total | 11 | 2 | 51 | 124 | 19 | 26 | 73.1 | 2 | 8 | 25 | 7 | 13 | 53.8 | 14 | 6 | 20 | 13 | 4 | 24 | 8 | 1 | 0 | 2 | 70 | |||||||||
| 40 perc | 11 | 2 | 16.4 | 40 | 6.1 | 8.4 | 73.1 | 0.6 | 2.6 | 25 | 2.3 | 4.2 | 53.8 | 4.5 | 1.9 | 6.5 | 4.2 | 1.3 | 7.7 | 2.6 | 0.3 | 0 | 0.6 | 22.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Újbuda MAFC | 138 –114 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Újbuda MAFC | 112 –109 | 4 | 15 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 1 | 2026. 04. 26. |
|
Újbuda MAFC | 107 –83 | * | 7 | 13 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | |||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
Phoenix-MT Fót | 104 –88 | * | 7 | 17 | 3 | 3 | 100 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | |||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Phoenix-MT Fót | 121 –111 | 2 | 14 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
Phoenix-MT Fót | 113 –76 | 4 | 13 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 2 | 2026. 05. 08. |
|
Phoenix-MT Fót | 95 –109 | 4 | 8 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 108 –81 | 8 | 17 | 3 | 3 | 100 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14 | ||||
| 3 | 2026. 05. 19. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 87 –94 | 12 | 25 | 4 | 8 | 50 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 14 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 11 | 3 | 333 | 6.572 | 1.314 | 222 | 63.763.7 | 00 | 0.67 | 00 | 0.55 | 0.67 | 71.571.5 | 0.44 | 0.67 | 111 | 0.44 | 0.56 | 1.314 | 0.55 | 0.55 | 0.55 | 0.11 | 3.640 | |||
| 2026/2027 |
|
PVSK-Panthers | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 6.319 | 23.771 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 3.310 | 1.75 | 515 | 0.31 | 13 | 2.37 | 26 | 0.31 | 00 | 0.31 | 824 | |||
| 2 szezon |
|
PVSK-Panthers | 14 | 6 | 4.752 | 15.1143 | 1.318 | 2.531 | 52.158.1 | 0.21 | 1.816 | 9.26.2 | 1.613 | 217 | 78.776.5 | 1.814 | 1.212 | 326 | 0.35 | 0.89 | 1.821 | 1.211 | 0.46 | 0.25 | 0.22 | 5.864 | ||||
| Összesítés | 14 | 6 | 4.752 | 15.1143 | 1.318 | 2.531 | 52.158.1 | 0.21 | 1.816 | 9.26.2 | 1.613 | 217 | 78.776.5 | 1.814 | 1.212 | 326 | 0.35 | 0.89 | 1.821 | 1.211 | 0.46 | 0.25 | 0.22 | 5.864 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 2 | 4.651 | 11.3124 | 1.719 | 2.426 | 73.173.1 | 0.22 | 0.78 | 2525 | 0.67 | 1.213 | 53.853.8 | 1.314 | 0.56 | 1.820 | 1.213 | 0.44 | 2.224 | 0.78 | 0.11 | 00 | 0.22 | 6.470 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 11 | 2 | 4.651 | 11.3124 | 1.719 | 2.426 | 73.173.1 | 0.22 | 0.78 | 2525 | 0.67 | 1.213 | 53.853.8 | 1.314 | 0.56 | 1.820 | 1.213 | 0.44 | 2.224 | 0.78 | 0.11 | 00 | 0.22 | 6.470 | ||||
| Összesítés | 11 | 2 | 4.651 | 11.3124 | 1.719 | 2.426 | 73.173.1 | 0.22 | 0.78 | 2525 | 0.67 | 1.213 | 53.853.8 | 1.314 | 0.56 | 1.820 | 1.213 | 0.44 | 2.224 | 0.78 | 0.11 | 00 | 0.22 | 6.470 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 22 | 5 | 3.884 | 8.9196 | 1.533 | 2.248 | 68.768.7 | 0.12 | 0.715 | 13.413.4 | 0.512 | 0.920 | 6060 | 0.818 | 0.613 | 1.431 | 0.817 | 0.510 | 1.738 | 0.613 | 0.36 | 0.25 | 0.13 | 5110 | |||
| 2026/2027 |
|
PVSK-Panthers | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 6.319 | 23.771 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 3.310 | 1.75 | 515 | 0.31 | 13 | 2.37 | 26 | 0.31 | 00 | 0.31 | 824 | |||
| 2 szezon |
|
PVSK-Panthers | 25 | 8 | 5.1103 | 16.3267 | 1.437 | 2.657 | 54.764.9 | 0.23 | 1.824 | 11.512.5 | 1.620 | 2.130 | 75.766.7 | 2.128 | 1.118 | 3.246 | 0.618 | 0.713 | 245 | 1.319 | 0.37 | 0.15 | 0.24 | 6.5134 | ||||
| Összesítés | 25 | 8 | 5.1103 | 16.3267 | 1.437 | 2.657 | 54.764.9 | 0.23 | 1.824 | 11.512.5 | 1.620 | 2.130 | 75.766.7 | 2.128 | 1.118 | 3.246 | 0.618 | 0.713 | 245 | 1.319 | 0.37 | 0.15 | 0.24 | 6.5134 | ||||||