| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 5 | 7.3 | 18.9 | 1.1 | 1.9 | 58.8 | 1.4 | 3.8 | 38.2 | 0.8 | 1.3 | 58.4 | 1.8 | 0.8 | 2.6 | 0.6 | 1.6 | 2.6 | 1.3 | 0.3 | 0.2 | 0.4 | 7.1 | |||||||||
| Total | 9 | 5 | 66 | 170 | 10 | 17 | 58.8 | 13 | 34 | 38.2 | 7 | 12 | 58.4 | 16 | 7 | 23 | 5 | 14 | 23 | 12 | 3 | 2 | 4 | 64 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 5 | 15.5 | 40 | 2.4 | 4 | 58.8 | 3.1 | 8 | 38.2 | 1.6 | 2.8 | 58.4 | 3.8 | 1.6 | 5.4 | 1.2 | 3.3 | 5.4 | 2.8 | 0.7 | 0.5 | 0.9 | 15.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 16. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 105 –96 | * | 3 | 15 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 99 –93 | * | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||
| 1 | 2026. 04. 22. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 104 –101 | * | 20 | 23 | 2 | 3 | 66.7 | 5 | 7 | 71.4 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 21 | |||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 99 –91 | * | 13 | 32 | 2 | 5 | 40 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 10 | |||
| 1 | 2026. 04. 26. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 76 –79 | * | 9 | 35 | 1 | 1 | 100 | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 50 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10 | |||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 94 –63 | 5 | 24 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 4 | 0 | 3 | 4 | 75 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | -1 | ||||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 75 –104 | 3 | 13 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Óbudai Kaszások | 111 –78 | 8 | 13 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
Óbudai Kaszások | 82 –84 | 5 | 11 | 1 | 2 | 50 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | -0.1-1 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 1030 | 1545 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.37 | 5.717 | 41.241.2 | 13 | 1.75 | 6060 | 2.37 | 1.75 | 412 | 0.31 | 13 | 2.78 | 26 | 0.31 | 00 | 00 | 11.334 | |||
| 2026/2027 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros | 4 | 1 | 1.56 | 936 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 00 | 0.83 | 00 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 0.83 | 14 | 1.87 | 0.31 | 0.52 | 2.39 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 28 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 7 | 0 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | -0.1-1 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 3 | 1 | 1030 | 1545 | 13 | 1.34 | 7575 | 2.37 | 5.717 | 41.241.2 | 13 | 1.75 | 6060 | 2.37 | 1.75 | 412 | 0.31 | 13 | 2.78 | 26 | 0.31 | 00 | 00 | 11.334 | ||||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 4 | 1 | 1.56 | 936 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 00 | 0.83 | 00 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 0.83 | 14 | 1.87 | 0.31 | 0.52 | 2.39 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 28 | ||||
| Összesítés | 14 | 2 | 3.836 | 882 | 0.55 | 0.99 | 58.155.6 | 0.87 | 2.120 | 36.435 | 0.55 | 0.89 | 61.155.5 | 110 | 0.99 | 1.919 | 0.22 | 0.55 | 1.617 | 0.88 | 0.11 | 0.11 | 00 | 4.441 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 5 | 7.366 | 18.9170 | 1.110 | 1.917 | 58.858.8 | 1.413 | 3.834 | 38.238.2 | 0.87 | 1.312 | 58.458.4 | 1.816 | 0.87 | 2.623 | 0.65 | 1.614 | 2.623 | 1.312 | 0.33 | 0.22 | 0.44 | 7.164 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 9 | 5 | 7.366 | 18.9170 | 1.110 | 1.917 | 58.858.8 | 1.413 | 3.834 | 38.238.2 | 0.87 | 1.312 | 58.458.4 | 1.816 | 0.87 | 2.623 | 0.65 | 1.614 | 2.623 | 1.312 | 0.33 | 0.22 | 0.44 | 7.164 | ||||
| Összesítés | 9 | 5 | 7.366 | 18.9170 | 1.110 | 1.917 | 58.858.8 | 1.413 | 3.834 | 38.238.2 | 0.87 | 1.312 | 58.458.4 | 1.816 | 0.87 | 2.623 | 0.65 | 1.614 | 2.623 | 1.312 | 0.33 | 0.22 | 0.44 | 7.164 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | -0.1-1 | |||
| 2025/2026 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 12 | 6 | 896 | 17.9215 | 1.113 | 1.821 | 61.961.9 | 1.720 | 4.351 | 39.239.2 | 0.810 | 1.417 | 58.858.8 | 1.923 | 112 | 2.935 | 0.56 | 1.417 | 2.631 | 1.518 | 0.34 | 0.22 | 0.34 | 8.298 | |||
| 2026/2027 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros | 4 | 1 | 1.56 | 936 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 00 | 0.83 | 00 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 0.83 | 14 | 1.87 | 0.31 | 0.52 | 2.39 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 28 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 7 | 0 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | -0.1-1 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 12 | 6 | 896 | 17.9215 | 1.113 | 1.821 | 61.961.9 | 1.720 | 4.351 | 39.239.2 | 0.810 | 1.417 | 58.858.8 | 1.923 | 112 | 2.935 | 0.56 | 1.417 | 2.631 | 1.518 | 0.34 | 0.22 | 0.34 | 8.298 | ||||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 4 | 1 | 1.56 | 936 | 0.52 | 1.35 | 4040 | 00 | 0.83 | 00 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 0.83 | 14 | 1.87 | 0.31 | 0.52 | 2.39 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 28 | ||||
| Összesítés | 23 | 7 | 3.2102 | 9252 | 0.515 | 126 | 52.857.7 | 0.620 | 1.754 | 33.337 | 0.412 | 0.721 | 60.557.2 | 0.926 | 0.716 | 1.642 | 0.37 | 0.619 | 1.640 | 0.620 | 0.14 | 0.13 | 0.14 | 3.3105 | ||||||