| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 7 | 22.7 | 34.9 | 6.6 | 9.4 | 69.7 | 1.7 | 5.3 | 32.4 | 4.4 | 5.6 | 79.5 | 4.7 | 1.1 | 5.9 | 1.6 | 1.9 | 1.6 | 4.7 | 6 | 0.9 | 0.3 | 32.3 | |||||||||
| Total | 7 | 7 | 159 | 244 | 46 | 66 | 69.7 | 12 | 37 | 32.4 | 31 | 39 | 79.5 | 33 | 8 | 41 | 11 | 13 | 11 | 33 | 42 | 6 | 2 | 226 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 7 | 26.1 | 40 | 7.5 | 10.8 | 69.7 | 2 | 6.1 | 32.4 | 5.1 | 6.4 | 79.5 | 5.4 | 1.3 | 6.7 | 1.8 | 2.1 | 1.8 | 5.4 | 6.9 | 1 | 0.3 | 37 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 69 –65 | * | 20 | 35 | 6 | 9 | 66.7 | 1 | 3 | 33.3 | 5 | 7 | 71.4 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 | 4 | 6 | 1 | 0 | 26 | |||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 78 –84 | * | 29 | 34 | 10 | 12 | 83.3 | 1 | 5 | 20 | 6 | 7 | 85.7 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 | 34 | |||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 90 –80 | * | 17 | 33 | 6 | 10 | 60 | 0 | 4 | 0 | 5 | 7 | 71.4 | 5 | 1 | 6 | 4 | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 23 | |||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Nyíregyháza BS | 94 –63 | * | 18 | 36 | 4 | 6 | 66.7 | 3 | 5 | 60 | 1 | 2 | 50 | 11 | 2 | 13 | 1 | 4 | 1 | 4 | 13 | 0 | 0 | 40 | |||
| 2 | 2026. 05. 07. |
|
Nyíregyháza BS | 75 –104 | * | 23 | 32 | 5 | 7 | 71.4 | 2 | 5 | 40 | 7 | 7 | 100 | 5 | 1 | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 33 | |||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
Újbuda MAFC | 121 –102 | * | 29 | 36 | 10 | 15 | 66.7 | 2 | 6 | 33.3 | 3 | 4 | 75 | 4 | 3 | 7 | 2 | 2 | 4 | 6 | 5 | 1 | 1 | 38 | |||
| 3 | 2026. 05. 21. |
|
Újbuda MAFC | 103 –88 | * | 23 | 38 | 5 | 7 | 71.4 | 3 | 9 | 33.3 | 4 | 5 | 80 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 32 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros | 11 | 11 | 23.8262 | 36.8405 | 5.257 | 9.5104 | 54.854.8 | 3.134 | 7.582 | 41.541.5 | 4.246 | 5.358 | 79.379.3 | 5.156 | 0.67 | 5.763 | 1.921 | 1.618 | 111 | 5.257 | 4.448 | 0.89 | 0.55 | 30.5335 | |||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 11 | 11 | 23.8262 | 36.8405 | 5.257 | 9.5104 | 54.854.8 | 3.134 | 7.582 | 41.541.5 | 4.246 | 5.358 | 79.379.3 | 5.156 | 0.67 | 5.763 | 1.921 | 1.618 | 111 | 5.257 | 4.448 | 0.89 | 0.55 | 30.5335 | ||||
| Összesítés | 11 | 11 | 23.8262 | 36.8405 | 5.257 | 9.5104 | 54.854.8 | 3.134 | 7.582 | 41.541.5 | 4.246 | 5.358 | 79.379.3 | 5.156 | 0.67 | 5.763 | 1.921 | 1.618 | 111 | 5.257 | 4.448 | 0.89 | 0.55 | 30.5335 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 7 | 22.7159 | 34.9244 | 6.646 | 9.466 | 69.769.7 | 1.712 | 5.337 | 32.432.4 | 4.431 | 5.639 | 79.579.5 | 4.733 | 1.18 | 5.941 | 1.611 | 1.913 | 1.611 | 4.733 | 642 | 0.96 | 0.32 | 32.3226 | |||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 7 | 7 | 22.7159 | 34.9244 | 6.646 | 9.466 | 69.769.7 | 1.712 | 5.337 | 32.432.4 | 4.431 | 5.639 | 79.579.5 | 4.733 | 1.18 | 5.941 | 1.611 | 1.913 | 1.611 | 4.733 | 642 | 0.96 | 0.32 | 32.3226 | ||||
| Összesítés | 7 | 7 | 22.7159 | 34.9244 | 6.646 | 9.466 | 69.769.7 | 1.712 | 5.337 | 32.432.4 | 4.431 | 5.639 | 79.579.5 | 4.733 | 1.18 | 5.941 | 1.611 | 1.913 | 1.611 | 4.733 | 642 | 0.96 | 0.32 | 32.3226 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 18 | 18 | 23.4421 | 36.1649 | 5.7103 | 9.4170 | 60.660.6 | 2.646 | 6.6119 | 38.738.7 | 4.377 | 5.497 | 79.479.4 | 4.989 | 0.815 | 5.8104 | 1.832 | 1.731 | 1.222 | 590 | 590 | 0.815 | 0.47 | 31.2561 | |||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 18 | 18 | 23.4421 | 36.1649 | 5.7103 | 9.4170 | 60.660.6 | 2.646 | 6.6119 | 38.738.7 | 4.377 | 5.497 | 79.479.4 | 4.989 | 0.815 | 5.8104 | 1.832 | 1.731 | 1.222 | 590 | 590 | 0.815 | 0.47 | 31.2561 | ||||
| Összesítés | 18 | 18 | 23.4421 | 36.1649 | 5.7103 | 9.4170 | 60.660.6 | 2.646 | 6.6119 | 38.738.7 | 4.377 | 5.497 | 79.479.4 | 4.989 | 0.815 | 5.8104 | 1.832 | 1.731 | 1.222 | 590 | 590 | 0.815 | 0.47 | 31.2561 | ||||||