| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 1.4 | 3.8 | 0.4 | 0.6 | 66.7 | 0 | 1.2 | 0 | 0.6 | 0.6 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0.2 | 0 | 1 | 0.4 | 0.2 | 0 | 0.2 | 0.8 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 7 | 19 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 6 | 0 | 3 | 3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 14.7 | 40 | 4.2 | 6.3 | 66.7 | 0 | 12.6 | 0 | 6.3 | 6.3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2.1 | 0 | 10.5 | 4.2 | 2.1 | 0 | 2.1 | 8.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Újbuda MAFC | 138 –114 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Újbuda MAFC | 112 –109 | 3 | 5 | 1 | 1 | 100 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 1 | 2026. 04. 26. |
|
Újbuda MAFC | 107 –83 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
Phoenix-MT Fót | 104 –88 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 108 –81 | 2 | 9 | 1 | 1 | 100 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. A csoport | 4 | 0 | 00 | 2.811 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | -1.3-5 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 15 | 2 | 1.929 | 5.380 | 0.12 | 0.34 | 49.849.8 | 0.58 | 0.913 | 61.561.5 | 0.11 | 0.23 | 33.533.5 | 0.12 | 0.34 | 0.46 | 0.11 | 0.23 | 0.913 | 0.12 | 0.12 | 00 | 00 | 1.928 | |||
| 2026/2027 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 2 | 8.726 | 24.774 | 39 | 4.313 | 69.269.2 | 0.72 | 412 | 16.716.7 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 13 | 1.75 | 39 | 0.31 | 1.34 | 0.31 | 00 | 824 | |||
| 2 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 19 | 2 | 129 | 491 | 0.12 | 0.35 | 25.739.9 | 0.38 | 0.715 | 3953.3 | 01 | 0.13 | 33.533.5 | 0.12 | 0.14 | 0.26 | 01 | 0.45 | 0.413 | 0.12 | 0.12 | 00 | 0.11 | 0.323 | ||||
| 1 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 3 | 2 | 8.726 | 24.774 | 39 | 4.313 | 69.269.2 | 0.72 | 412 | 16.716.7 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 13 | 1.75 | 39 | 0.31 | 1.34 | 0.31 | 00 | 824 | ||||
| Összesítés | 22 | 4 | 3.555 | 10.9165 | 111 | 1.618 | 64.661.1 | 0.410 | 1.827 | 22.437 | 0.23 | 0.35 | 84.760.1 | 0.89 | 0.25 | 114 | 0.44 | 0.810 | 1.322 | 0.23 | 0.56 | 0.11 | 0.11 | 2.947 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NBI. A, Play-out | 1 | 0 | 00 | 1818 | 00 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 10 | 0 | 0.77 | 1.919 | 0.22 | 0.33 | 66.766.7 | 00 | 0.66 | 00 | 0.33 | 0.33 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.55 | 0.22 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.44 | |||
| 2 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 11 | 0 | 0.47 | 1037 | 0.12 | 1.25 | 8.740 | 00 | 0.87 | 00 | 0.23 | 0.23 | 100100 | 0.51 | 0.51 | 12 | 0.11 | 00 | 0.86 | 0.63 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.24 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 0.47 | 1037 | 0.12 | 1.25 | 8.740 | 00 | 0.87 | 00 | 0.23 | 0.23 | 100100 | 0.51 | 0.51 | 12 | 0.11 | 00 | 0.86 | 0.63 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.24 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 5 | 0 | 00 | 5.829 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | -1-5 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 25 | 2 | 1.436 | 499 | 0.24 | 0.37 | 5757 | 0.38 | 0.819 | 42.142.1 | 0.24 | 0.26 | 66.866.8 | 0.12 | 0.24 | 0.26 | 0.12 | 0.13 | 0.718 | 0.24 | 0.13 | 00 | 01 | 1.332 | |||
| 2026/2027 |
|
GYKC UNI Győr | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 2 | 8.726 | 24.774 | 39 | 4.313 | 69.269.2 | 0.72 | 412 | 16.716.7 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 13 | 1.75 | 39 | 0.31 | 1.34 | 0.31 | 00 | 824 | |||
| 2 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 30 | 2 | 0.736 | 4.9128 | 0.14 | 0.410 | 18.239.9 | 0.28 | 0.722 | 23.536.3 | 0.14 | 0.16 | 66.866.8 | 0.13 | 0.25 | 0.38 | 02 | 0.35 | 0.519 | 0.25 | 0.13 | 00 | 0.12 | 0.127 | ||||
| 1 szezon |
|
GYKC UNI Győr | 3 | 2 | 8.726 | 24.774 | 39 | 4.313 | 69.269.2 | 0.72 | 412 | 16.716.7 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 2.37 | 0.31 | 2.78 | 13 | 1.75 | 39 | 0.31 | 1.34 | 0.31 | 00 | 824 | ||||
| Összesítés | 33 | 4 | 3.462 | 11.5202 | 1.113 | 1.723 | 60.656.5 | 0.310 | 1.834 | 18.429.4 | 0.36 | 0.38 | 91.275.1 | 0.910 | 0.26 | 1.116 | 0.45 | 0.710 | 1.328 | 0.26 | 0.57 | 0.11 | 0.12 | 2.851 | ||||||