| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 0.8 | 4 | 0.2 | 1.4 | 14.3 | 0 | 0.4 | 0 | 0.4 | 0.6 | 66.7 | 0.2 | 1 | 1.2 | 0.8 | 0 | 0.4 | 0.4 | 0 | 0 | 0 | 1.4 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 4 | 20 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 5 | 6 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 8 | 40 | 2 | 14 | 14.3 | 0 | 4 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 10 | 12 | 8 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Óbudai Kaszások | 95 –68 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 1 | 2026. 04. 22. |
|
Óbudai Kaszások | 96 –71 | 4 | 7 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 104 –88 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 113 –76 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 3 | 2026. 05. 17. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 77 –97 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros | 2 | 0 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2024/2025 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros | 12 | 1 | 1.720 | 6.375 | 0.33 | 0.56 | 5050 | 0.33 | 1.113 | 23.123.1 | 0.45 | 0.67 | 71.571.5 | 0.56 | 0.11 | 0.67 | 0.22 | 0.33 | 112 | 0.33 | 0.34 | 00 | 00 | 1.518 | |||
| 2025/2026 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros | 15 | 0 | 0.914 | 4.466 | 00 | 0.58 | 00 | 0.34 | 0.710 | 4040 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.34 | 0.57 | 0.711 | 0.35 | 0.57 | 0.58 | 0.11 | 0.12 | 00 | 0.11 | 0.812 | |||
| 2026/2027 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 26 | 19.759 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.72 | 0.72 | 39 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 2.78 | |||
| 3 szezon |
|
Phoenix-MT Fót | 29 | 1 | 0.934 | 4.1144 | 0.13 | 0.314 | 24.221.4 | 0.27 | 0.824 | 2329.2 | 0.27 | 0.29 | 76.877.8 | 0.310 | 0.28 | 0.418 | 0.27 | 0.210 | 0.520 | 0.14 | 0.26 | 00 | 01 | 0.629 | ||||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 3 | 3 | 26 | 19.759 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.72 | 0.72 | 39 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 2.78 | ||||
| Összesítés | 32 | 4 | 1.240 | 8203 | 0.13 | 0.314 | 24.221.4 | 0.39 | 1.232 | 24.128.1 | 0.17 | 0.29 | 76.877.8 | 0.514 | 0.18 | 0.722 | 0.39 | 0.312 | 1.129 | 0.25 | 0.49 | 00 | 01 | 1.137 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 0 | 0.32 | 5.740 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.32 | 0.11 | 00 | 1.410 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0-0 | |||
| 2025/2026 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 10 | 0 | 0.44 | 220 | 0.11 | 0.77 | 14.314.3 | 00 | 0.22 | 00 | 0.22 | 0.33 | 66.766.7 | 0.11 | 0.55 | 0.66 | 0.44 | 00 | 0.22 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 0.77 | |||
| 3 szezon |
|
Phoenix-MT Fót | 18 | 0 | 0.26 | 2.660 | 0.12 | 0.39 | 24.622.2 | 00 | 0.25 | 00 | 0.12 | 0.25 | 34.140 | 0.12 | 0.26 | 0.38 | 0.25 | 00 | 0.512 | 0.13 | 00 | 00 | 00 | 0.27 | ||||
| Összesítés | 18 | 0 | 0.26 | 2.660 | 0.12 | 0.39 | 24.622.2 | 00 | 0.25 | 00 | 0.12 | 0.25 | 34.140 | 0.12 | 0.26 | 0.38 | 0.25 | 00 | 0.512 | 0.13 | 00 | 00 | 00 | 0.27 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 3 | 0 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.3-1 | |||
| 2024/2025 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 19 | 1 | 1.222 | 6.1115 | 0.24 | 0.48 | 5050 | 0.23 | 0.816 | 18.818.8 | 0.35 | 0.59 | 55.655.6 | 0.47 | 0.12 | 0.59 | 0.23 | 0.23 | 1.222 | 0.24 | 0.24 | 00 | 00 | 0.918 | |||
| 2025/2026 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 25 | 0 | 0.718 | 3.486 | 01 | 0.615 | 6.76.7 | 0.24 | 0.512 | 33.433.4 | 0.24 | 0.25 | 8080 | 0.25 | 0.512 | 0.717 | 0.49 | 0.37 | 0.410 | 0.13 | 0.12 | 00 | 01 | 0.819 | |||
| 2026/2027 |
|
TF-BP | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 26 | 19.759 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.72 | 0.72 | 39 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 2.78 | |||
| 3 szezon |
|
Phoenix-MT Fót | 47 | 1 | 0.640 | 3.5204 | 0.15 | 0.323 | 24.521.7 | 0.17 | 0.629 | 19.224.2 | 0.19 | 0.214 | 62.864.3 | 0.212 | 0.214 | 0.426 | 0.212 | 0.110 | 0.532 | 0.17 | 0.16 | 00 | 01 | 0.536 | ||||
| 1 szezon |
|
TF-BP | 3 | 3 | 26 | 19.759 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.72 | 0.72 | 39 | 0.31 | 13 | 00 | 00 | 2.78 | ||||
| Összesítés | 50 | 4 | 146 | 7.5263 | 0.15 | 0.323 | 24.521.7 | 0.29 | 1.137 | 22.824.3 | 0.19 | 0.214 | 62.864.3 | 0.516 | 0.114 | 0.630 | 0.314 | 0.312 | 1.141 | 0.28 | 0.39 | 00 | 01 | 144 | ||||||