| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 11 | 11 | 14.1 | 25.1 | 3.7 | 6.5 | 57.7 | 1.1 | 4 | 27.3 | 3.4 | 4.4 | 77.1 | 7.2 | 2.4 | 9.5 | 1.8 | 2 | 3.2 | 3.9 | 1.2 | 0.3 | 0.4 | 22.2 | |||||||||
| Total | 11 | 11 | 155 | 276 | 41 | 71 | 57.7 | 12 | 44 | 27.3 | 37 | 48 | 77.1 | 79 | 26 | 105 | 20 | 22 | 35 | 43 | 13 | 3 | 4 | 244 | |||||||||
| 40 perc | 11 | 11 | 22.5 | 40 | 5.9 | 10.3 | 57.7 | 1.7 | 6.4 | 27.3 | 5.4 | 7 | 77.1 | 11.4 | 3.8 | 15.2 | 2.9 | 3.2 | 5.1 | 6.2 | 1.9 | 0.4 | 0.6 | 35.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Újbuda MAFC | 94 –89 | * | 12 | 22 | 2 | 5 | 40 | 1 | 6 | 16.7 | 5 | 6 | 83.3 | 7 | 2 | 9 | 1 | 0 | 5 | 7 | 1 | 0 | 0 | 21 | |||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Újbuda MAFC | 88 –75 | * | 9 | 29 | 3 | 5 | 60 | 0 | 7 | 0 | 3 | 6 | 50 | 9 | 1 | 10 | 1 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Újbuda MAFC | 138 –114 | * | 19 | 25 | 4 | 6 | 66.7 | 3 | 3 | 100 | 2 | 2 | 100 | 10 | 1 | 11 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 32 | |||
| 1 | 2026. 04. 24. |
|
Újbuda MAFC | 112 –109 | * | 26 | 33 | 4 | 11 | 36.4 | 3 | 7 | 42.9 | 9 | 10 | 90 | 11 | 5 | 16 | 4 | 2 | 4 | 6 | 3 | 1 | 1 | 42 | |||
| 1 | 2026. 04. 26. |
|
Újbuda MAFC | 107 –83 | * | 8 | 17 | 3 | 3 | 100 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 5 | 4 | 9 | 3 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 16 | |||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
Phoenix-MT Fót | 104 –88 | * | 7 | 27 | 3 | 6 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 5 | 2 | 7 | 3 | 4 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 13 | |||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Phoenix-MT Fót | 121 –111 | * | 18 | 24 | 4 | 8 | 50 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 4 | 100 | 5 | 2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2 | 19 | |||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
Phoenix-MT Fót | 113 –76 | * | 7 | 22 | 3 | 6 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 8 | 3 | 11 | 2 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 16 | |||
| 2 | 2026. 05. 08. |
|
Phoenix-MT Fót | 95 –109 | * | 18 | 33 | 3 | 7 | 42.9 | 3 | 7 | 42.9 | 3 | 4 | 75 | 12 | 3 | 15 | 3 | 3 | 2 | 7 | 0 | 0 | 1 | 31 | |||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 108 –81 | * | 17 | 18 | 7 | 8 | 87.5 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 100 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 22 | |||
| 3 | 2026. 05. 19. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 87 –94 | * | 14 | 26 | 5 | 6 | 83.3 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 100 | 4 | 3 | 7 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 22 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros | 6 | 26 | 15.392 | 25150 | 4.728 | 7.847 | 59.659.6 | 16 | 3.722 | 27.327.3 | 318 | 3.219 | 94.794.7 | 6.338 | 3.320 | 9.758 | 0.85 | 1.710 | 318 | 2.314 | 0.53 | 0.53 | 0.85 | 21.5129 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros | 26 | 26 | 13.5352 | 23.8620 | 4.6120 | 7.2188 | 63.863.8 | 0.717 | 2.155 | 30.930.9 | 2.361 | 2.668 | 89.789.7 | 5.2134 | 2.771 | 7.9205 | 1.231 | 1.642 | 2.154 | 2.566 | 1.847 | 0.26 | 0.38 | 21.2552 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 26 | 26 | 20.1523 | 29.4764 | 5.2136 | 8.4218 | 62.462.4 | 252 | 5130 | 4040 | 3.795 | 5131 | 72.572.5 | 7.6197 | 3.180 | 10.7277 | 125 | 1.949 | 2.360 | 4.8125 | 2.258 | 0.37 | 0.24 | 29.6770 | |||
| 2026/2027 |
|
PVSK-Panthers | Férfi NB I. B Piros | 3 | 2 | 14.744 | 23.370 | 3.310 | 515 | 66.766.7 | 1.34 | 4.714 | 28.628.6 | 412 | 4.313 | 92.392.3 | 5.316 | 0.72 | 618 | 13 | 26 | 39 | 3.310 | 1.34 | 00 | 0.31 | 1957 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Pécs | 32 | 52 | 14.4444 | 24.4770 | 4.6148 | 7.5235 | 61.663 | 0.823 | 2.977 | 28.629.9 | 2.779 | 2.987 | 92.590.8 | 5.7172 | 391 | 8.8263 | 136 | 1.652 | 2.572 | 2.480 | 1.250 | 0.49 | 0.613 | 21.4681 | ||||
| 2 szezon |
|
PVSK-Panthers | 29 | 28 | 17.4567 | 26.4834 | 4.3146 | 6.7233 | 6462.7 | 1.756 | 4.8144 | 34.538.9 | 3.8107 | 4.7144 | 81.774.3 | 6.5213 | 1.982 | 8.3295 | 128 | 1.955 | 2.769 | 4.1135 | 1.862 | 0.17 | 0.25 | 24.3827 | ||||
| Összesítés | 61 | 80 | 15.91011 | 25.41604 | 4.5294 | 7.1468 | 62.762.8 | 1.279 | 3.9221 | 32.335.7 | 3.3186 | 3.8231 | 85.880.5 | 6.1385 | 2.5173 | 8.6558 | 164 | 1.8107 | 2.6141 | 3.3215 | 1.5112 | 0.316 | 0.418 | 22.81508 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 11 | 19.4213 | 32.2354 | 5.763 | 10.1111 | 56.856.8 | 1.415 | 2.831 | 48.448.4 | 3.842 | 4.549 | 85.785.7 | 6.572 | 3.741 | 10.3113 | 1.112 | 1.719 | 2.426 | 3.538 | 1.112 | 0.22 | 0.22 | 27.3300 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 11 | 15.8174 | 24.8273 | 3.943 | 6.571 | 60.660.6 | 1.517 | 3.943 | 39.539.5 | 3.437 | 4.549 | 75.575.5 | 4.549 | 3.134 | 7.583 | 0.67 | 1.618 | 2.426 | 3.741 | 1.213 | 0.11 | 0.11 | 21.4235 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 11 | 14.1155 | 25.1276 | 3.741 | 6.571 | 57.757.7 | 1.112 | 444 | 27.327.3 | 3.437 | 4.448 | 77.177.1 | 7.279 | 2.426 | 9.5105 | 1.820 | 222 | 3.235 | 3.943 | 1.213 | 0.33 | 0.44 | 22.2244 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Pécs | 22 | 22 | 17.6387 | 28.5627 | 4.8106 | 8.3182 | 58.258.2 | 1.532 | 3.474 | 43.243.2 | 3.679 | 4.598 | 80.680.6 | 5.5121 | 3.475 | 8.9196 | 0.919 | 1.737 | 2.452 | 3.679 | 1.125 | 0.13 | 0.13 | 24.3535 | ||||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 11 | 11 | 14.1155 | 25.1276 | 3.741 | 6.571 | 57.757.7 | 1.112 | 444 | 27.327.3 | 3.437 | 4.448 | 77.177.1 | 7.279 | 2.426 | 9.5105 | 1.820 | 222 | 3.235 | 3.943 | 1.213 | 0.33 | 0.44 | 22.2244 | ||||
| Összesítés | 33 | 33 | 16.4542 | 27.4903 | 4.5147 | 7.7253 | 58.158.1 | 1.344 | 3.6118 | 37.337.3 | 3.5116 | 4.4146 | 79.479.4 | 6.1200 | 3.1101 | 9.1301 | 1.239 | 1.859 | 2.687 | 3.7122 | 1.238 | 0.26 | 0.27 | 23.6779 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 17 | 37 | 17.9305 | 29.6504 | 5.491 | 9.3158 | 57.657.6 | 1.221 | 3.153 | 39.639.6 | 3.560 | 468 | 88.288.2 | 6.5110 | 3.661 | 10.1171 | 117 | 1.729 | 2.644 | 3.152 | 0.915 | 0.35 | 0.47 | 25.2429 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 37 | 37 | 14.2526 | 24.1893 | 4.4163 | 7259 | 62.962.9 | 0.934 | 2.698 | 34.734.7 | 2.698 | 3.2117 | 83.883.8 | 4.9183 | 2.8105 | 7.8288 | 138 | 1.660 | 2.280 | 2.9107 | 1.660 | 0.27 | 0.29 | 21.3787 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 37 | 37 | 18.3678 | 28.11040 | 4.8177 | 7.8289 | 61.261.2 | 1.764 | 4.7174 | 36.836.8 | 3.6132 | 4.8179 | 73.873.8 | 7.5276 | 2.9106 | 10.3382 | 1.245 | 1.971 | 2.695 | 4.5168 | 1.971 | 0.310 | 0.28 | 27.41014 | |||
| 2026/2027 |
|
PVSK-Panthers | Férfi NB I. B Piros | 3 | 2 | 14.744 | 23.370 | 3.310 | 515 | 66.766.7 | 1.34 | 4.714 | 28.628.6 | 412 | 4.313 | 92.392.3 | 5.316 | 0.72 | 618 | 13 | 26 | 39 | 3.310 | 1.34 | 00 | 0.31 | 1957 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Pécs | 54 | 74 | 16.1831 | 26.91397 | 4.9254 | 8.1417 | 59.960.9 | 1.155 | 2.9151 | 37.436.4 | 3.1158 | 3.6185 | 86.385.4 | 5.7293 | 3.2166 | 8.9459 | 155 | 1.789 | 2.4124 | 3159 | 1.375 | 0.212 | 0.316 | 23.31216 | ||||
| 2 szezon |
|
PVSK-Panthers | 40 | 39 | 16.5722 | 25.71110 | 4.1187 | 6.4304 | 63.461.5 | 1.568 | 4.7188 | 32.736.2 | 3.8144 | 4.6192 | 82.575 | 6.4292 | 1.8108 | 8.2400 | 1.148 | 277 | 2.8104 | 3.9178 | 1.675 | 0.110 | 0.39 | 23.21071 | ||||
| Összesítés | 94 | 113 | 16.31553 | 26.32507 | 4.5441 | 7.3721 | 61.461.2 | 1.3123 | 3.8339 | 34.536.3 | 3.4302 | 4.1377 | 84.280.1 | 6.1585 | 2.5274 | 8.5859 | 1.1103 | 1.8166 | 2.6228 | 3.5337 | 1.4150 | 0.222 | 0.325 | 23.22287 | ||||||