| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 3 | 4.5 | 15 | 0.6 | 1 | 60 | 0.6 | 2.6 | 23.1 | 1.5 | 2.3 | 65.2 | 2 | 0.5 | 2.5 | 0.2 | 1.4 | 2.7 | 2.2 | 1.2 | 0 | 0.1 | 6 | |||||||||
| Total | 10 | 3 | 45 | 150 | 6 | 10 | 60 | 6 | 26 | 23.1 | 15 | 23 | 65.2 | 20 | 5 | 25 | 2 | 14 | 27 | 22 | 12 | 0 | 1 | 60 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 3 | 12 | 40 | 1.6 | 2.7 | 60 | 1.6 | 6.9 | 23.1 | 4 | 6.1 | 65.2 | 5.3 | 1.3 | 6.7 | 0.5 | 3.7 | 7.2 | 5.9 | 3.2 | 0 | 0.3 | 16 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Újbuda MAFC | 94 –89 | 8 | 15 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 3 | 3 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 1 | 2026. 04. 18. |
|
Újbuda MAFC | 88 –75 | * | 2 | 17 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 1 | 2026. 04. 21. |
|
Újbuda MAFC | 138 –114 | 12 | 23 | 1 | 1 | 100 | 1 | 6 | 16.7 | 7 | 10 | 70 | 3 | 1 | 4 | 0 | 5 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 1 | 2026. 04. 26. |
|
Újbuda MAFC | 107 –83 | 5 | 14 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
Phoenix-MT Fót | 104 –88 | 6 | 12 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 3 | 4 | 75 | 3 | 1 | 4 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Phoenix-MT Fót | 121 –111 | * | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
Phoenix-MT Fót | 113 –76 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 2 | 2026. 05. 08. |
|
Phoenix-MT Fót | 95 –109 | * | 3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 3 | 2026. 05. 16. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 108 –81 | 7 | 22 | 2 | 2 | 100 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 3 | 2026. 05. 19. |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 87 –94 | 2 | 17 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MVM-OSE Lions | Tippmix Férfi NB I. A | 9 | 0 | 00 | 0.33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | |||
| 2024/2025 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 1.75 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 26 | 9 | 4.5117 | 15.9414 | 0.924 | 1.538 | 63.163.1 | 0.615 | 2.257 | 26.326.3 | 0.924 | 1.232 | 7575 | 1.539 | 0.923 | 2.462 | 0.615 | 0.718 | 2.565 | 1.335 | 125 | 0.13 | 0.13 | 6.7175 | |||
| 2026/2027 |
|
PVSK-Panthers | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 6.319 | 17.352 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 1.75 | 1.75 | 3.310 | 0.31 | 0.72 | 2.78 | 2.78 | 0.72 | 00 | 0.31 | 824 | |||
| 2 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 12 | 0 | 00 | 18 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.22 | ||||
| 2 szezon |
|
PVSK-Panthers | 29 | 9 | 5.4136 | 16.6466 | 1.128 | 2.247 | 50.659.6 | 0.617 | 2.465 | 25.626.2 | 1.329 | 1.940 | 66.472.5 | 1.644 | 1.328 | 2.972 | 0.516 | 0.720 | 2.673 | 243 | 0.827 | 0.13 | 0.24 | 7.4199 | ||||
| Összesítés | 41 | 9 | 2.7136 | 8.8474 | 0.628 | 1.147 | 50.659.6 | 0.317 | 1.265 | 25.626.2 | 0.629 | 140 | 66.472.5 | 0.845 | 0.628 | 1.573 | 0.216 | 0.320 | 1.373 | 143 | 0.427 | 0.14 | 0.14 | 3.8201 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi A, Play-out | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 3 | 4.145 | 13.6150 | 0.56 | 0.910 | 6060 | 0.56 | 2.426 | 23.123.1 | 1.415 | 2.123 | 65.265.2 | 1.820 | 0.55 | 2.325 | 0.22 | 1.314 | 2.527 | 222 | 1.112 | 00 | 0.11 | 5.560 | |||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 11 | 3 | 4.145 | 13.6150 | 0.56 | 0.910 | 6060 | 0.56 | 2.426 | 23.123.1 | 1.415 | 2.123 | 65.265.2 | 1.820 | 0.55 | 2.325 | 0.22 | 1.314 | 2.527 | 222 | 1.112 | 00 | 0.11 | 5.560 | ||||
| Összesítés | 12 | 3 | 245 | 6.8150 | 0.36 | 0.510 | 6060 | 0.36 | 1.226 | 23.123.1 | 0.715 | 123 | 65.265.2 | 0.920 | 0.25 | 1.125 | 0.12 | 0.614 | 1.227 | 122 | 0.512 | 00 | 01 | 2.760 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
MVM-OSE Lions | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 10 | 0 | 00 | 0.33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | |||
| 2024/2025 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 1.75 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 37 | 12 | 4.4162 | 15.2564 | 0.830 | 1.348 | 62.562.5 | 0.621 | 2.283 | 25.325.3 | 1.139 | 1.555 | 70.970.9 | 1.659 | 0.828 | 2.487 | 0.517 | 0.932 | 2.592 | 1.557 | 137 | 0.13 | 0.14 | 6.4235 | |||
| 2026/2027 |
|
PVSK-Panthers | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 6.319 | 17.352 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 1.75 | 1.75 | 3.310 | 0.31 | 0.72 | 2.78 | 2.78 | 0.72 | 00 | 0.31 | 824 | |||
| 2 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 13 | 0 | 00 | 18 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 01 | 00 | 01 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.22 | ||||
| 2 szezon |
|
PVSK-Panthers | 40 | 12 | 5.4181 | 16.3616 | 1.134 | 2.157 | 49.959.6 | 0.623 | 2.591 | 25.125.3 | 1.444 | 2.163 | 65.569.8 | 1.664 | 1.233 | 2.897 | 0.418 | 0.834 | 2.6100 | 2.165 | 0.839 | 03 | 0.25 | 7.2259 | ||||
| Összesítés | 53 | 12 | 2.7181 | 8.6624 | 0.534 | 1.157 | 49.959.6 | 0.323 | 1.291 | 25.125.3 | 0.744 | 163 | 65.569.8 | 0.865 | 0.633 | 1.498 | 0.218 | 0.434 | 1.3100 | 1.165 | 0.439 | 0.14 | 0.15 | 3.7261 | ||||||